Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeusEx: Human Revolution

    Kdo nesleduje videacesky tak tady je fanouškovský kraťas na motivy výše zmíněné hry. Na to, že se jedná o amatérskou práci tak je to fakt mazec.
    http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-online-zdarma/human-revolution
  • Video: H1Z1 se připomíná v novém traileru.

    Začíná přituhovat, možná to nebude marné.
  • tak zrovna vyšlo Child of Light... 15 eur, což není tak hrozný, ale steam + uplay needed :( bože, kdy to těm vývojářům dojde? kdyby to bylo drm-free, okamžitě kupuju, takhle se na to můžu vykašlat, zakládat si osmdesátej sedmej účet do nějaký služby... a hlavně je to úplně k ničemu, protože piráti to určitě ještě dneska cracknou a zloději budou hrát, zatímco já budu jak poctivý pako na suchu...
    • Jack1947
      Proc se tu tak casto... breci... *7*
      • někteří se asi odmítají smířit s pruzením, nesehnou prostě hlavu a neřeknou "a tak jo..."
    • frag.ment
      Si to kup na konzoli a nemusíš se rozčilovat nad nějakým DRM.
    • Tak pokud ti tohle vadí, tak si kup hru na steamu, originu apod. na svůj účet a pak hru jinak stáhni z warezu, ne? Hru zaplacenou máš, tak morální problém v tom není, protože vývojáři prachy dostanou...
      • tym ale vydavatelom povie, ze mu drm nevadi, tj budu v tom pokracovat...
    • drm

      já kupuju jenom steam hry, abych měl všechno přístupný hned pod jednym účtem, souhlasi, že další drm je blbost, i když teda musim říct, že s uplay sem ještě problém neměl (ass. creed, far cry 3), a hlavně uplay se dá uspěšně povypínat všechny notifikace, takže kromě startovacího okýnka mě nijak neobtěžuje - ale rekordman bylo zatim gta 4, kde musí běžet steam, gfwl a rockstar social club
      • že už něco musíš vypínat, instalovat. PC- je jedno velké DRM a kdysi to byla naprosto skvělá otevřená platforma, teď je to daleko horší než na konzoli.
        • no horší než na konzoli to neni, protože steam má offline mod (uplay taky mimochodem), a hlavně bych drm free hry už nechtěl, protože jak bych to furt tahal s sebou?
          • no jak, stejně jako u steamu, prostě je na novým místě stáhneš a hraješ (a hádej co, s drm free je nemusíš ani stahovat víckrát, stačí jednou a pak nosit na flashce)

            co mi ale nejvíc vadí, je ten přístup... jako přijít do hospody na pivo a guláš, a oni ti tam řeknou, že si k tomu musíš dát brokolicovej salát a sníst ho... říkáš, já nechci žádnej blbej brokolicovej salát, chci jen pivo a guláš, ale oni že ne, že prostě musíš... a jejich důvod? že slyšeli, že pokud nebudou lidem cpát brokolicovej salát, lidi půjdou jinam :D hádejte co, fakt mám sto chutí jít jinam... blbá brokolice
            • no právě to řikám, že já nechci si drm hry tahat s sebou na flashce ani nikde jinde, protože se o to nechci starat ani nic kopírovat, proto ve steamu nevidim drm, ale výhodu, že se stačí přihlásit a mám přístup ke všem svým hrám
          • je to horší než na konzoli, než se dostaneš k nějaké hře, musíš vytvořit milony účtů, stáhnout x- prográmku, které tak akorát zasírají pc a pak se to z nějakého nepochopitelného důvodu seká, laguje ikdyž splňují doporučené nároky.
            • Přečti si diskuzi o tom je ve fagu o Dark Souls.. jsou případy, že člověk dostal ban za použiti ENB nebo SweetFx.. DRM v praxi..
            • a jakej ban na účet sakra?! corrupted soubory checkuje VAC jen v multiplayeru proti cheatům, ježiš dyť steam normálně podporuje mody, co by sakra banoval účet v singleplayer hře? totální blbost
            • Bože ty si šmoula... Steam je jedno velké DRM, přečti si diskuzi dole o Dark Souls II, jedinec se bojí použít program na lepší textury, aby nedostal ban na účet.. Tak kde to jsme?
            • jo a já právě řikám, že pc hraní NENI jen velká drm a jako příklad jsem uvedl steam, a že to rozhodně neni horší jak na konzoli - nějaký hry maj brutální drm, ale je chyba lidí že to teda kupujou a tim pádem tu společnost podporujou, a to že v minulosti drm nebylo je docela pochopitelný, když bylo pc hraní jen v plenkách a ne každej měl prostředek na fungování drm (internet)
            • co tak si prvně přečíst, co píší a potom reagovat? Bavím, se že pc je v současnosti jedna velká DRM, která člověka jen omezuje a je to daleko horší než konzoli a situace se krásně obrátila, jelikož před pár lety jsi na pc nepotřeboval ani jeden z těch debilních klientů
            • titalnfall ani dïablo 3 neni na steamu, a já právě řešim jenom steam
            • Opravdu? když chci hrát Diablo musím mít Bllizzard app, když chci hrát TitanFall musím mít Origin, když chcí hrát ACIV musím mít uplay + steam... Totální WTF je pc platforma...
            • pro aa: jaký miliony účtů a prográmků? stačí steam a hotovo, jen MINIMUM her chce další drm nebo účet
  • DSII

    Musím pochválit modery. Dark Souls s gedosato a s gem vypadá opravdu nádherné a hodně se to blíží prezentovanému E3 Video a to je teprve pár dní od vydaní. Jinak port je naprosto funkční a hra se mi zdá snad ještě lepší než jednička....
    • Není u těchto modu potom problém se SteamVAC?
      • Dyť to není žádný cheat? Tak proč by to banovali?
        • snorgrind
          dark souls 2 vs VAC
          https://www.youtube.com/watch?v=FG6fo34JOAk

          edit:
          banuje se i za texture mody, takze pokud si nekdo prepise textury tooltipu z xboxu na klavesnici riskuje ban taky
          • Takže jak, mám používát mody nebo ne? Nechci dostat ban .) Tvl tato doba a ty drm a vše možné sračkyy mě rozčilují. Člověk, aby se bál použít sweetfx...
            • Dobrá pyčovina ten steam. Už mě to leze krkem, člověk si koupí origo a musí spoléhat na štěstí, že nedostane ban za lepší textury. Kurva, kde to do pyče jsme?
            • *Myslím si, že ti nikdo 100% odpověď nedá, chce to spíš sledovat reakce jiných lidí po diskuzích. Když však vidím jaké jsou se SteamVAC jen v rámci Dark Souls 2 problémy, raději bych to neriskoval.
        • Protože SteamVAC, je automatizovaný program... Proč youtube blokuje vlastní tvorbu, některých autorů?
    • mne Getosato nefunguje, a idem presne podla navodu - ide mi hlavne o zmenu tych shitnych xboxovych ikoniek na pc klavesy - pre zaciatok
      • No jestli menis nejaky bindy, tak ti ten mod bude stejne zobrazovat jen defaultni a ne to, co mas momentalne nabindovany.
      • Nepouživáš Gedosato spolu s ENB?? To totiž spolu nefunguje a mě taky nefunguje 0.3 verze, musel jsem stáhnout 0.2...
        • jj, mam s ENB, a verziu 0.3
          pozriem sa na to doma
          dik :)
          • jo místo ENB si stáhni tohle http://www.nexusmods.com/darksouls2/mods/7/? Snad někdy bude fungovat ENB spolu s Gedosato...
  • Neoficiálně: Nové Call of Duty bude oznámeno v květnu. 

    Myslíte jako zatím snad každý CoD? Ó jak nečekané.
  • Jupíííí nový Call of Duty!!!! Za koho budeme hrát tentokrát? Pes již byl, co takhle armádní veverka? Achievementy za sbírání ořechů? Wow!
  • PC prodeje jsou globálně vyšší než konzole dohromady

    http://diit.cz/clanek/pc-hry-generuji-vyssi-trzby-nez-konzole
    • Hodně zavádějící nadpis aji článek, když si to přečteš, tak vlastně zjistíš, že magoři utráceji za bonusy v dotě a lolku. No prostě pc-moroni a ta jejich zábava.
      • Takze kdyz si nekdo kupuje bonusy (rozumej skiny) v dote a lolku tak to negeneruje trzby?

        BTW. neboj F2P tituly uz miri i na konzole.
        • Veskoslav
          Neboj, ti řekne, že konzolová scéna taková nebude, že tam neutrácejí za blbosti;)
      • je lepsi koupit si nakou z tisice kar v gran turismu, chapu *5*
        • *11* typický komentář pc-morona
          • Hanzales
            jů, a nějaký kousek s ušima neumíš? :)
  • Dark Souls zabiji

    http://www.dailymail.co.uk/news/article-2615694/Loner-schoolboy-murder-suspect-enjoyed-ultra-violent-video-games.html
    • Jack1947
      Achjo... zas to budou hazet na hry. Navic kdyz hral i GTA (chudak GTA tolik odsuzovani si nezaslouzi). *7*
    • Tilwaen
      "They said he had previously threatened to commit suicide after complaining of bullying and had experimented with drugs. "
      Ale mohou za to Dark Souls *2*
    • Miserius
      Hlavně že to maj zase na co hodit... *1* Tragédi... Před 40 lety za to mohlo co? Knížky?
      • Metal
      • shefield2
        Přeci filmy. *1*
  • Keyz

    Daylight

    Gamespot – 3/10
    GamesRadar – 2/5
    Eurogamer – 7/10
    Polygon – 5/10
    El33tonline – 3/5
    Strategy Informer – 4.5/10
    • Veskoslav
      Takže to vypadá na příjemný a mírně nadprůměrný horor. Těch není nikdy dost.
      • Bude to horší.
      • Keyz
        Spíše jako demo unreal engine 4
        • Hanzales
          Techdema na UE4 :)
          http://www.guru3d.com/files_details/unreal_engine_4_elemental_tech_demo_download.html
          http://www.guru3d.com/files_get/unreal_engine_4_five_tech_demos_download,1.html
          To druhé jsem zatím nezkoušel, ale u toho Elemental dema jsem nečekal, že pojede docela hezky i na už ani ne pomalu průměrném kompu (C2Q, 4GB RAM, GTG560Ti) Čekal jsem škubanici a ono nic, v 1920x1080 už to ale ke konci pravda trošku nestíhalo úplně plynule :) Na mně UE4 zatím působí tak, že dokáže vykouzlit hezčí vizuál při stejném zatížení PC, což bych se vůbec nezlobil :)
          • ale tohle není počítané v reálném čase omg :D Si vážně myslíš, že by ti to taková herka utáhla? Prober se.
          • Keyz
            Dík za odkaz. Zkusím.
        • To asi těžko, když to vypadá hůř než průměrná hra na UE3.
          • Keyz
            Vypadá to jak to vypadá, ale tím jak toho moc není je to spíše demo.
      • God-of-War
        Co sem cetl recenze, tak lekacek je tam naprosty minimum.
        • Takže kvalita = počet lekaček? Nechceš si jít raději pustit Pisstation ?
          • Takže ono je správně horor, který nevyleká? Co tak si jít pustit dotu pc-pyčo?
            • Možná tě to překvapí ty konzolovej fanatiku, ale horor má především navodit pocit strachu a ne mit 120 lekaček za minutu.
              Lekačky jsou většinou hojně využívaný nástroj béčkových hororu, kde tvůrci nedokažou navodit tísnivou atmosferu, tak to supluji právě přemírou těch lekaček.
  • Keyz

    D. Vávra, I. Staněk - Budoucnost herního průmyslu | BizIT

    https://www.youtube.com/watch?v=EnovTwphv_U&list=UUoXfCvm6h9ZbgJpf0Zc8RWw

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit