Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michelangelocz

    DARK SOULS – moderovy trable

    Hledam nekoho s co nejvice nahranym obsahem (cechy, odemceny vsechny ohniste, atd.) v PC verzi Dark Souls – C:/Users/UserName/Appdata/Roaming/DarksoulsII/0110000100001337/DARKSII0000.sl2

    Jde o to, ze dohrano mam v PS3 verzi a skrze svuj PC ranej save nemam pristup k mnoha datum, ktery k vyrobe modu potrebuju. A protoze uz nevim, kde hledat hrace dobry a napomocny duse, pisu sem. Nexusmods.com, kominuty kolem wikin, ruzny diskuze, chaty, atd. zatim nikam nevedou.

    Ozvat se mi muzete sem – michelangelocz@yahoo.com

    A T A D Y je mensi ukazka, jak vlastne vypada takovy tezeni dat ze hry a nasledny identifikovani, co co dela ☺ Mimochodem predelavam HUD/UI. A to do cistsiho stylu, blize jednicce, s celou radou mych vlastnich elementu. Tem ochotnym pomoci, klidne ukazu nektery z vice ci mene hotovych prvku ;)

    EDIT – Zapomnel jsem zminit, ze jmeno/nick hrace, kterej mi vytrhne tenhle trn z paty, bude pochopitelne zmineny v CREDITS u modu, az ho publikuju. No a paklize se k tem datum nedostanu, tak ten mod zkratka nespatri svetlo sveta.
    • Hanzales
      Trochu gugla a máš to ni? :)
      https://www.youtube.com/watch?v=9qjgnjR66JU
      • michelangelocz
        EDIT – Vzdyt jsou to savy na uplne jinou hru! Prej trocha gugla...
        • Hanzales
          Má omluva :/ Jen jsem mrknul, pak až zjistil, že je to z pirátské verze a že to bude na úplně jinou hru mně už vůbec nenapadlo. Nu jsem zamachroval, čímž přišel můj oprávněný fail :) Koukám to co potřebuješ bude docela oříšek získat :/ Každopádně dlužím minimálně omluvu.
          • michelangelocz
            w/e – pro priste preju rychlejsi hlavu nez prsty ☺ Ona se tejne moje snaha o sehnani savu z pokrocily faze hrani zatim miji ucinkem. Tudiz bude mod venku az si ty veci ve hre odemknu sam. Coz muze bejt casovej horizont az za, no, za horizontem, tedy v nedohlednu. Az dodelam vse, k cemu data mam, tak nahodim alespon screeny – treba se nekdo chytne a ty savy mi k dispozici da.
          • prostě Mr. Gugla *15*
      • neorigo savy nejdou na origo verzi...
  • Potvrzeno: Nintendo na E3 nový hardware neodhalí.

    Tak v to doufal snad jen největší idealista...co by taky představovali..
  • Veskoslav
    Shadowrun: Returns je za 5 euro na Steamu. Za sebe můžu vřele doporučit!
    • Vrook
      Dik za tip.. Koupeno a zatim super..
    • Ja to za sebe doporucit nemuzu. Vubec me to nebavilo.
      • Inquisitor
        To mě zase jo, super detektivka s dobrým příběhem a rozhovory.
  • Lukyz

    Artworky z Star Wars 1313

    http://www.vg247.com/2014/05/02/star-wars-1313-new-art-from-scrapped-project-surfaces-appears-to-show-hoth/

    Star Wars 1313 is as dead as Hayden Christensen’s career *1*
    • SW1313 bych už nechal být, spíš jsem zvědav, zda-li hoši z DICE na E3 vypustí nějaké to bližší info o novém Battlefrontu.
      • Gambit92
        Po tom co neustále předvádí s Battlefieldem 4, tak by se měli sakra snažit aby si napravili reputaci.
        • Gojira
          To se jim s Frostbitem nepovede ani za mák. Jako je to pěkný engine, ale pro FPS totálně nahovno
        • Jack1947
          Proc by meli ? Maj zavedenou znacku, lidi to beztak koupi to ze pak zjisti ze to nefunguje bude jen a jen jejich vina ze naleteli sladkejm recickam o lepsim hernim svete. *3*

          Takhle to asi berou, hraci jsou pro ne mene nez vzduch.
          • Gambit92
            Asi máš pravdu, je škoda že značku Star Wars nedostala firma která by s ní zacházela s respektem k původní trilogii. Třeba Kotor od CD projektu RED by rozhodně neurazil.
            • ringmancz
              dyť ani Lucas nezacházel s filmama s respektem k původní trilogii. a v posledních letech žádný SW hry ani nevycházely, takže lidi po tom skočí ať to dopadne jakkoliv
  • Daylight

    Zkoušeli jste to někdo už hrát? Já to zrovna instaluju .. ale hrát budu až večer kvůli atmosféře.
    • Po 20 minutách hraní smazáno. Mimochodem absolutně nechápu jak si taková blbinka mohla dovolit UE4, kterému navíc tato hra dělá jen ostudu.
    • C-BEAM
      poznám lepšie spôsoby ako zabiť čas.
    • Draken69CZ
      Nehrál jsme to, ale zprostředkovaně jsem viděl kompletní průchod hrou a podle toho a ohlasů to není nic moc
      • Jack1947
        Indie 3hodinova zalerzitost tak co by clovek mel chtit... jen takovy mensi experiment no.
  • Draken69CZ

    Kalendář

    Nevíte někdo jak si přidat YT akce Games do kalendáře, tak aby se mi tam objevovali automaticky nově vytvořený události? Dík
  • Lukyz

    Call of Duty: Advanced Warfare Reveal Trailer

    https://www.youtube.com/watch?v=_AEtujWvKEc

    BTW ten (pravděpodobně) hlavní záporák mi přijde dost povědomý, nevíte o koho jde?
    • Jack1947
      Muzwe tam bejt 100x vic vybuchu, padajicich aut z mostu (BF4 echm... echm) a vice futuristicko ne moc daleke budoucnostni vyzbroje ale nezakryje to nikdy kratkou - stale kratsi herni dobu, minimum inovaci a plytky multiplajer. Srajda se srajdou pojde hlavne ze to ma novY "Hot" nazv tentokrate MOdern vymenilo za Advanced ty pyco.

      *11* Takze tak tak... dekuji nechci jinak dedula Spacek celkem brej nato ze mu brzo bude 60. *4*
      Jenze dobry zaporaci, lepsi hru ani omylem neudelaji. *4*
    • Vypada to rovnako hnusne ako posledne CoD. Kdepak soudruzi udelali chybu? *1*
    • Lhal bych, kdyby řekl, že to na mě neudělalo dojem, ale zaroveň jsem i zklamaný. Dřív bylo všechno WW2, donedávna současnost a teď přichází období bojů budoucnosti? Navíc mi to v až příliš připomíná Black Ops 2, což je pro mě sice nejlepší CoD od 4. dílu, ale raději bych změnu. Když se nebojí alternativní budoucnosti, dělalo by jim takový problém vytvořit fiktivní historii?
    • Ale jo, musím říct, že ten trailer je povedenej. Jen je škoda, že to není k jiné hře kde by byla naděje na SP gameplay pro lidi co chtějí aspoň trošku zapojit mozkovnu.
      • a čím je povedenej? jak tam zase všechno vybuchuje, stavby se bortí, auta padají z mostu, vojáci skáčou a to vše na pozadí kliš pribehu, že amerika je zase jednou v ohrození. ješte chybel padající mrakdrap *4*
        ale jo, kevin spacey to zahrál dobre, nenadarmo má oscara že jo
    • MikeiXX
      Kevin Spacey
  • tonnymontana

    Systémové požadavky PC verze Wolfenstein: The New Order odhaleny.

    heheheh I7? koukal jsem asi na jine videjka ze hry. Videl jsem hodne prestrelenych sestav nez vysla hra ktere pak samozdrejme klesly o nekolik radu ale i7 v kombinaci s tou jejich grafikou je opravdu opozdeny april:D jako grafika se urcite zvedne ale to i7 je silene prestrelene. Jadra to stoprocentne nevyuzije to by bylo v kazde tiskovce jak znam PR teamy. Hold nekdo se musel prepsat:) vsazim deset kacek ze na i3-i5 s grafikou od R270x si to clovek zahraje v dobrem nastaveni grafiky max vypne o par radu stiny coz vubec nepozna.
    Jinak ty videjka ze hry jsou cim dal tim horsi vsimnete si uplne prvnich uvolnenych a tech poslednich. je to trend nasi doby coz je smutne. Nejvice to slo videt na aliens:CM.
    • Jupiii, ja mam patrocne i7, takze pohoda. Ach ta ironia.
  • Nekonečný Labůžo #03 František Fuka

    http://www.youtube.com/watch?v=WfWMVxa5KiE
    • frag.ment
      Připadá mi, že Červ nám nějak zhubnul :-D
    • Alex81
      Co fuka ale tenhle! https://www.youtube.com/watch?v=cWBHHtLr-Es
      • victor
        Pane jo oni ještě žijí !!!! *8*
  • Tak s ovladačem od xboxu jsem to vzdal a po spuštění Dark Soul 2 a zjištěni že bez něj se to hrát nedá a že grafika je otřesná jsem vzdal i to.
    • A u jiných her ti funguje? Jestli jsi totiž nezkusil připojit bezdrátový ovladač tím usb napájecím kabelem... Ovladač pak sice svítí, ale jen se nabíjí. K fungování je pořád potřeba ten USB bezdrát. adaptér.
      • KIMCID
        aha tak tam je zakopaný pes
    • Grafika, hlavně v PC verzi je fajná...konzolové verze jsou na tom o poznání hůře..
      S tím ovladačem to nevím jestli žertuješ ale Windows ho rozeznají automaticky ne? Nebo alespoň to byl můj případ..
    • chyba bude asi v tobě, připojim X360 gamepad a okamžitě funguje, zapnu dark souls a jde vše uplně samo bez problémů a grafika je naprosto skvělá!
    • Já mám absolutně obyčejný gamepad za 150,- a prográmek, díky němuž se Windows domnívají, že jde o X360 ovladač. Funguje to bez problémů.
      • victor
        Tak to bych měl rychle zálohovat , když se prográmek co emuluje X360 pádlo prodává za 150 Kč :/
        S utilitou pro Dualshock 4 instaluji přímo ovladače pro X360 a funguji .... zdarma :/
      • a nemužeš napsat jakej a jaký prográmek?diky
        • Mám to na druhém PC. Až přijdu z práce, podívám se a dám vědět.
          • diky moc
            • Mělo by to být snad tohle: http://uloz.to/xcHBKuL/xbox-360-controller-emulator-3-7z
            • ok diky všem uvidim co dál až dorazim z práce
            • faitheater
              Ja som nasiel akurat nieco taketo https://code.google.com/p/x360ce/
              Ale ak mas X360 ovladac od MS, tak mi to pripada ako zbytocna vec.
              Mas moznost ho odskusat na nejakom inom PC? Zistit ci nahodou nie je chyba v ovladaci?
              Pripadne odinstalovat vsetky drivery a skusit znovu?

              http://www.microsoft.com/hardware/en-gb/d/xbox-360-controller-for-windows

              Pretoze naozaj nepoznam nikoho, kto by mal s tymto X360 controllerom na Windowsoch problemy. Toto ma MS fakt vychytane.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit