Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neoficálně: From Software (Dark Souls) připravuje RPG pro PS4 s pracovním názvem Poject Beast. (+ screeny)

    Petice za PC port za 3...2...1...
    • Doufam, ze to portnou na GameBoy...
  • God-of-War

    Neoficálně: From Software (Dark Souls) připravuje RPG pro PS4 s pracovním názvem Poject Beast. (+ screeny)

    Už to chci smažit. *14*
    • Mozek se ti vysmažil už davno, viď? *3*
      • God-of-War
        Závist,co? Máš upocený PC, tak brečíš *15* .
        • Mě někdy přijde, že si někteří konzoloví fanatici myslí, že maji doma zařízení na půl miliónu, které si můžou dovolit jen ti vyvolení. *1*
          Možná tě to překvapi Sherlocku, ale ja mam doma i ten playstation. Né každy je vysazeny na jedinou platformu jako ty, který se tady v diskusích klepe na každou PS hru. *3*
          • kennyB
            Tak o těch fanaticích bych raději pomlčel, nevím kdo tu píše věci, že konzole jsou jen na tohle a tamhleto *3*
            • Vrook
              PC vs Console flame is sooooooo 2013. *7*
            • nekromant33
              a vice versa
            • Veskoslav detected as Snori_Nosohryz.
            • Pro Pepíka: Pc elitáří, co jen nadávají na konzolisty je ta stejná sorta lidí, tudíž jsou to taktéž fanatici. *3*
            • Snori_Nosohryz
              A na to si Pepíčku přišel jak? Většině je to u p*dele, co hraješ.....Řeší to jenom GGG či GoW a pár dalších jednoduchých jedinců jako Jejdásek ještě například. A většina fanatiků je právě z konzolové scény..... *7*
            • jo docela sranda, jak je zdejší obecenstvo pokrytecké. Ten, kdo vyznáva PS je fanatik apod. a ten, kdo hraje na pc a nadává na konzole je inteligent, tygr salonů, president zeměkoule apod.
            • kennyB
              Trololo: já nemyslel tebe, ale tu širší část zdejšího osazenstva *3*
          • God-of-War
            Já nejsem vysazenej jen PS, ale když si to myslíš, tvoje věc. Neklepu se na sra*ky typu Call of Duty a podobně.
  • N0isy

    Neoficálně: From Software (Dark Souls) připravuje RPG pro PS4 s pracovním názvem Poject Beast. (+ screeny)

    Pokud to tak opravdu je, tak běžím pro PS4. Jen kvůli tomuhle. *14*
    • Nápodobně kolego!! Ale zatím je to pouze rumor...uvidíme..navíc From Software teď odkoupila Kadokawa takže se teprve uvidí jak to vše bude...ale čekám velkolepé dílko...

      Ještě ten Deep Down by mě mohl přesvědčit o koupi ps4.
    • Miserius
      Jestli se nepletu, tak Dark Souls melo pracovni nazev Project Dark, takze pokud to bude nejaky Beast Souls jen na ps4 tak beru všema deseti... Jen jestli to je pravda
      • Malleth
        Vypadá to věrohodně. O Project Beast se mluvilo už dřív a ty screeny těžko budou fake. Já osobně jsem nadšenej, obzvlášť když DSII bylo pro mě celkem zklamání a tohle vypadá na pořádnýho nástupce
    • residentevilfans
      Doufam ,ze to bude Demon's Souls II ! Dark Souls me moc nebere. *5*
      • Jakej je mezi nima rozdil krome Nexusu? Mne to prislo hodne podobny...
        • residentevilfans
          Nechapej to spatne ! Obe hry jsou skoro totozne,ale vic mi proste sedl Demon's Souls. *5*
          • ja to nechapu spatne ale zeptat jsem se musel :D
            • residentevilfans
              Tak to jsi tady v tom klubu jeden z mala ! *15*
  • EVE

    Vcelku epický CGI filmeček na EVE Online. :)

    http://www.youtube.com/watch?v=bB7ITpTp9ws
  • michelangelocz

    nu S O U L S game (?)

    Cekuj L I N K
    • Klamavá reklama lidem nevadí a ještě si rochní jak je to skvělé být podveden, tak proč takové zákazníky nepodojit znovu.

      Vůbec se FromSoftware nedivím. Navíc očekávám, že do případné kampaně k této nové hře namočí jméno pana Miyazakiho, aby si pojistili kladné ohlasy.
      • Jaká klamavá reklama? Dokonce si potencionální zákazníci mohli vyzkoušet betu. Tak kde je problém?
        • Veskoslav
          Ano klamavá reklama je to, když ukážeš nereálné záběry z PS3 a prezentuješ to jako skutečné záběry, které budou ve hře. To, co prezentovali naprosto neodpovídalo finálnímu produktu. A Beta? Ta má ukázat převážně herní mechanismy a zpětnou vazbu vývojářům a graficky je většinou horší jak výsledný produkt. To ale neplatí o DS II. Ano je to skvělá hra, ale lhali. A kdo tvrdí opak, tak je buď blbej nebo skutečně zaslepený.
        • Ona byla beta přístupná na Xboxu nebo PC? Navíc osobně očekávám, že se oproti betě dočkám u finální verze zlepšení a ne zhoršení *8*
          • Zase vaříš z vody co? Beta byla daleko škaredší než finální verze hry. Takže vyšla beta, vyšlo spousty videí těsně před vydáním, takže o klamavé reklamě nemůže být ani řeč. Ale chápu, debilita, hate apod. se musí něčím krmit.
            • kennyB
              Jděte už sakra do prd.le s nějakou klamavou reklamou. Někdo sem tu krav.nu napíše a každej papouškuje *16* Když se někomu hra nelíbí, ať jí nehraje a drží hu.u. Já už začal NG+ a jsem spokojený, protože takovéto hry nevycházejí moc často, což je škoda *3*
            • A ještě jedna drobnost:
              http://www.gameplanet.com.au/xbox-360/news/g51671efa40b72/Dark-Souls-II-PC-is-lead-platform-will-run-at-60-FPS/

              Proč jsou v PC verzi produktu, který má být nativně pro PC (vyjádření výrobce produktu) použity XBOX360 ikony místo ikon aktuálně namapovaných kláves?
            • https://www.youtube.com/watch?v=2PveHGVx_dA Stále nechápu. Jak může být řeč o klamavé reklamě, když půl roku před vydáním vyšla beta, která ukazuje skoro finální produkt. Kdyby nevyšla beta a tuny videii, tak bych souhlasil, ale takhle byl každý v obraze. Už po betě tady lidi psali, že to vypadá hůře než při uvedení a tak to prostě je.
            • Veskoslav
              To nemá cenu mu něco házet. Už zvolení nicku celebritové nuly vypovídá, že jakékoliv důkazy ti hodí na hlavu s argumentem, že to bylo jinak a měl jsi dost možností získat "pravdivé" informace.
            • Vařím z faktů:
              https://www.youtube.com/watch?v=ykbT03r_9Zo
              https://www.youtube.com/watch?v=WFQoLN89_j8

              Ne, Souls není o grafice. Nicméně ano, tohle je klamavá reklama.
    • Kozy
      Prima, takže B team dělal DS 2 a Miyazaki pracuje na tomhle. Bojim se ale že to bude Sony exkluzivita a kupovat si Playstation kvůli jedný hře se mi moc nechce.
      • ale to není nic nového, hned jak se dělalo DSII, tak prosákly informace o Demon Souls II na ps4, taky to byl jeden z důvodu absence Miyazaki, ale podle mě to vůbec DSII neovlivnilo, hra je to zase skvělá a podle mě je ještě těžší než jednička, navíc je delší, má lepší multiplayer. Možná jsou tu horší lokace a muzika, ale i tak je letošní goty.
        • michelangelocz
          No vidis, ja si myslim presnej opak – pro me je druhy Dark Souls velky zklamani (a vubec me netrapi graficka stranka veci).

          EDIT – A jestlize me ta hra nebavila kvuli nepritomnosti Miyazakiho, tak o tom se v jeho dalsim kousku milerad presvedcim.
          • V čem přesně zklamáni? Na to, že ta hra nebyla tak dlouho ve vývoji, tak je to pro mě velké překvapení a jsem překvapen kvalitou hry. Ty jsi tady jeden z mála racionálních lidi, takže bych si přečetl v čem se ti nelíbí dvojka oproti jedničce...
            • michelangelocz
              Snad nekdy napisu recenzi, ale muzu to shrnout do bodu – oproti jednice daleko slabsi level design (velikost levelu, jejich provazanost, co bonfire, to teleport, ty tam jsou nastrahy, prostorovy hlavolamy, atd.), bossove (jeden jako druhej, pestrost a originalita prvniho dilu tu naprosto schazi, a paklize me zadnej z bossu nevyklep vic nez pet krat, tak je asi neco spatne), postavy mluvici casto k hraci a ne k hracove postave, BANALNI pribeh (nevyrcene, tajemne, cosi nedefinovane tu zkratka chybi), hudba (Motoi Sakuraba se minule taky predvedl s daleko zajimavejsi praci) a mohl bych pokracovat.

              Zkratka je–li Lordaran plamen, pak Drangleic neni vic, nez jeho stinem. Ze SOULS her ten nejslabsi kousek.
        • Kozy
          Asi máš pravdu, nesledoval jsem to. S tou obtížností bych nesouhlasil, bossové mi většinou přijdou lehčí, naopak některý lokace skoro až nefér. Grafika je krásná a s ENB je to ještě lepší. Vadí mi akorát nelogičnost některých lokací (Gutter?!) a nepropracovanost vzdálenější krajiny.
          • S ENB hra vypadá dobře ,ale mě dost často padá.Vám ne ?
            • Když si pohraješ s GEM, tak to může spolu s gedosato vypadat takhle... Podle mě možná ještě lepší než to E3 video...
              http://i.imgur.com/4J6k0Ir.png
              http://i.imgur.com/LQkmBTa.png
            • Podle mě je hra hezčí s ENB ,ale kvůli pádům radši používám GeDoSaTo u kterého jsem na nějaké problémy nenerazil. (když si člověk s ENB trochu pohraje ,hra vypadá skoro stejně jako v tom původním videu)
            • ENB je v betě a navíc nefunguje spolu s gedosato, čili hraji s GEM+Gedosato a vypadá to nejlépe a navíc bez pádů. Zatím hraji offline a uvidíme jak se vyvine situace s vac.
          • Vzdálenou krajinu už neřeším, mám nastaveno depth of field a vše vypadá parádně a navíc to běží vše plynule i s mody. Dobře odladěný port.
    • Pořád nechápu, jaktože Japonci umějí udělat naprosto atmosferické dark fantasy se skvělým dark- fantasy světem a v Evropě a v Americe se tvoří takové barevné gay-sračky..
      • Veskoslav
        No Japonci zase mají jiné úchylky;) Jako moje první procházka pro Tokiu byla zážitek a ty jejich "herní" zóny, kde vidíš managera v obleku, jak skáče u nějaké infantilní hudební hry a vedle něj "holčičku" ve věku, který neodhadneš, tak se není čemu divit, že občas vytvoří něco jako DS. A Zaklínače máš né příliš "světlou" fantasy. Warhammer strategie se také povedla atd. Takže to zase není taková pravda. A barevné gay-sračky? Které takové fantasy máš na mysli a bylo udělané v Evropě?
        • Evropa? Tak např, Risen 2, Drakensang, Divinity. Amerika Dragon Age, Amalur, Diablo III. a spousty dalších.
  • Seznam všech aut, které se ocitli v nedávno vydaném traileru ke hře Driveclub.

    Ale notak...
    • je to peklo...
  • PS3 hry

    Zdar závisláci :) Mám od kamaráda pujčené PS3 a tak muzu konecne zkusit ty exkluzivni hry ktere jsem předtim nikdy nemněl šanci hrat (yaaaaay). Co muzete doporucit? Zatim mam v planu Journey, The Last Of Us a Heavy Rain.
    • God-of-War
      God of War sérii.
    • Valkyria Chronicles, Folklore, MGS IV, Resonance of Fate (je i na xbox) a možná nějaký jrpg, pokud tě baví. Zbytek jsou celkem srance a nebo filmy.
    • Hanzales
      Last of Us u mně vyhrál, ale Uncharted sérii mohu taky jen doporučit. Nejvíce mně asi bavil druhý díl, ale asi taky proto, že jsem ho hrál jako první :) God of War 3 je nutnost, pokud máš rád řezačky-mlátičky a na těžkou obtížnost i výzvu a pevné nervy. Ta hra mi nabídla tak 80x snížení obtížnosti, ale odolal jsem až do konce, který byl nerv sám o sobě, ale úžasný :) Pak už asi věc vkusu, RDR mně třeba moc nebavilo, ale nutno podotknout, že vyčnívám z řady :) Ale Killzone 2, 3 stojí myslím minimálně za zahrání a pokud máš dva ovladače, tak určitě nějakého Tekkena, nebo nedávno jsem např. koupil v Tescu za 99,- Fight Night Champion, luxusní box :) Jo a z PS Store jsem bral Wipeouty a Dead Nation (ve více hráčích taky labužo)
    • Ja si PS3 nedavno poridil a zatim jsem hral jen TLOU+DLC, Heavy Rain a little big planet, a dal mam zalusk na Uncharted trilogii, Journey, MGS a mozna jeste neco,
      Zbytek exkluzivek me uz nejak moc nezaujal. Mozna vyzkousim killzone a resistance, treba mile prekvapi.
    • Miserius
      Jak pises a jak pisou ostatni... TLOU, Heavy Rain, Uncharted 2+3, Metal Gear Solid 4, Demon Souls pokud te bavi Dark Souls, Ni No Kuni pokud mas hooodne času, GOW 3 (ne ten novej!)... vicemene polovina exkkuzivnich her za to stoji, pokud nemas neco proti jejich zanru
      • Ten novej GOW nebyl tak spatnej. Pribeh slabsi ale souboje porad fungovaly skvele. Dokonce i Hard byl proti trojce docela hard.
        • Miserius
          Ja ho ani nedohral, vubec se mi nelibil... Lokace, nepratele, dokonce ani Kratos... Možná tomu dam zase šanci, stoji par kaček...
          Ted diky PS+ mám Puppeteera coz je paradni PS3 Only pohádka, super si u toho odpočineš
          • God-of-War
            Jo no, ten díl byl asi nejslabší, ale furt hratelnej.
          • Jack1947
            To a ted necte zdejsi recenzi kde to dostalo 9/10... aby ho to treba nepresvedcilo o opaku ze to je regulerni GOW hra ( hral jsem jen 2dil).

            Mysleno samozrejme tak ze z recenze by mohl usoudit ze to je takova pecka a po zapnuti a dopareni (zdali vubec) byt patricne zklaman. To neni na tebe reakce Miseriusi.

            http://www.ign.com/games/god-of-war-ascension/ps3-121511
            http://www.metacritic.com/game/playstation-3/god-of-war-ascension
            Jo no, zase je to o cisle ale cislo obcas napovi mnohe.
            • Miserius
              Regulerni GoW hra to je ale me se to nelibilo tak jako recenzentovi zde na games, co na tom nechápeš? Že je na games.cz 9/10 neznamená že to celej svět bude milovat
    • Hříšníku, tož nevíš, že hrát na něčem jiném, než je vyvolená platforma je smrtelný hřích? Neb, jak je psáno v Písmu, evangeliu sv. Predatora, kapitole 3:
      A klaněli se falešnému bohu, ač před smrtí varováni byli. Tak nejen oni, ale i rodiny a hardware jejich, propadli všichni peklu, kde mučeni byli nekonečně. Náš Pán je milostiv, ale vyžaduje oběť, kdež provedeno bičování myší a zbití klávesnicí provedeno bude na hříšníkově těle. Tak vyžaduje náš Pán potrestání hříšníků, kteří odmítnou PC, jakožto jedinou platformu svoji.
      • God-of-War
        Di do ř*ti PC blbe. *3*
      • Omlouvám se, ale když jde o hraní dobrých her tak náboženství musí jít stranou *1*
      • http://cdn.memegenerator.net/instances/500x/45212608.jpg
    • Jack1947
      Motorstorm 1,2 (??) pacific rift, Resistance 1-3 urcite, Killzone 1-3 (HD edice vysla 1dilu) pak vsechny Yakuzy i dead souls... (nastvali me s 5 taova paradni serie a ona nikdy snad nebude v eng... *16* ) samozrejme ma vyjit i Ishin (alternativni minulost) gran turisma , Slye a Ratchet & clank.
    • God of War (1-3), Red Dead Redemption, GTA V, Demon Souls

      Uncharted a TLOU ma skvelej pribeh a dialogy... za sebe ale musim rict ze gameplay jako takovej me vubec nezaujal.
    • Pan_Klobouk
      Nevynechat Heavenly Sword.
      • Jack1947
        To byla fakt pecka *8* na to ze to je z roku 2007.
    • michelangelocz
      Rozhodne Shadow of the Colossus, ICO a OKAMI.
      • To si muze zahrat i na pc pomoci pcsx2
        • michelangelocz
          Ja hral v HD vypucovany PS3 verze, takze tak.
          • victor
            *15* Teda , nepovídej ..... a vyrovná se alespoň defaultně HD vypucovaný verzi z PS2 na PCSX 2 ?
    • Alucard
      Všechny hry co tu napsali kolegové jsou skvělé a ještě mě napadlo Dragon's Dogma, Valkyria Chronicles, Final Fantasy XIII, Metal Gear Solid IV a jednu z nejlepších her historie Symphony of the Night by jsi taky neměl minout.
    • Já bych zkusil Grand Turismo a pak jestli máš s kým hrát, tak Tekken (jaký je pokrok od třetího dílu?).
    • ucho
      Uncharted 1-3, Red Dead Redemption (no jo, tohle není exkluzivita), nepohrdl bych ani Resistance 1-3
    • ringmancz
      God of War, Unifinished Swan, Demon's Souls, Infamous, Tokyo Jungle, LittleBigPlanet. v podstatě všechny exkluzivity stojí za vyzkoušení. mě třeba FPS na konzoli neberou, takže Killzone ani Resistance nemůžu doporučit
    • Inquisitor
      No to je asi tak všechno ne :D
  • Hanzales

    Stalker - Lost Alpha - Patch

    http://www.moddb.com/mods/lost-alpha/downloads/stalker-lost-alpha-v130013-patch
    Opravuje celkem dost věcí :) Pokud jste před tím aplikovali neoficiální záplatu, tak prvně hru přeinstalovat. Teď už to vypadá na hlubší rozehrání :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit