Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • celoush
    Pokud úplně nezrušit, tak utlumit border kolem příspěvků (.box-comments .comment-wrap nastavit border-color třeba na #222 namísto původní #4d4d4d)
    • A zmenšit margin, protože nové příspěvky působí dost „roztahaně“. Jsou daleko od sebe a jakoby nenavazují. Možná by taky nebylo od věci zúžit hlavičku, do které bych přesunul i tlačítko/odkaz reagovoat a čas příspěvku. Popř je nechat dole, ale zobrazovat jen při najetí nad příspěvek.

      Měřák oblíbenosti (vím, že jste se inspirovali na youtube) na mě působí taky divně. Vypadá spíš jako načítací lišta (nejspíš zaoblení žluté části + barvy). Zkusil bych ho zploštit - aspoň uvnitř - a na konce přidal nějaké piktogramy (třeba palce, nebo smajlíky) s čísly. Dokonce by se tím ušetřilo místo a mohla se zúžit hlavička. :)

      No a možnost více příspěvků na stránku (popř. vypnout stránkování) by taky nebyla od věci
  • Mne velmi chybi vypsane platformy pod clanky na uvodni strance jako tomu byvalo driv. Podle toho jsem se rozhodoval zda na ten clanek vubec kliknu nebo ne.
  • Vzkaz redakci: http://bit.ly/1ij9WMf
  • mr.c
    Za mě palec nahoru. Moc se mi to líbí. Pro mě je důležitá přehlednost a ta tu je. Co se týče nadpisů (jak tu mají vůči nim komplex) tak ty mi nevadí. Krásně se to čte a to je účel. Zatím jsem nenašel nic, co bych potřeboval změnit. Dobrá práce
    • mr.c
      Zlobí mi přidávání her do mých žebříčků.Přidal jsem si tam pouze jednu hru a víc mi nejde...
  • Ja som za každú zmenu a táto je dobrá. Ale tie nadpisi... hotový comic sans......
  • Podle mne se zhoršila celková přehlednost. Možná je to o zvyku ale toto je můj názor.
  • Vraťte scrollování bleskovek *3*
  • Pouzite fonty jsou opravdu skarede.
  • Přiznám se, že i já jsem ten font u nadpisů považoval za aprílový žert. Jsem přesvědčený, že by se dalo najít něco vhodnějšího.
  • Mě osobně to nevadí. Je to sice jako pro lidi co blbě viděj, ale co, v pohodě. Co mě vždy vadilo byla ta kombinace žlutá s černou. Agresivní. Bolí to do očí.A to mi při čtení prostě vždy vadilo a vadit bude. Naštěstí Opera má Clean Pages. Což je plugin na vyčištění stránky od reklam a hlavně se tam dá nastavit vše. Od písma, velikosti a hlavně barev. Jak textu tak i pozadí. Prostě bomba. Tohle kdyby Games mělo!
    Jinak jste nejlepší. U nás nic jinýho nečtu *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit