Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alex81
    Font nadpisů mi přijde otřesný.
  • Přiznám se, že i já jsem ten font u nadpisů považoval za aprílový žert. Jsem přesvědčený, že by se dalo najít něco vhodnějšího.
  • Robotron3
    Kombinace tmavého stylu a kulatého fontu, velkého písma je zabiják. Ani jsem ten článek nedokázal dočíst do konce, a to sem chtěl. Nedá se to. Prosim vás, já vim, že hlavně píšete a na webu si nic pak číst nemusíte (redakce), ale zkuste si přečíst článek od začátku do konce...
    • sranda je taky ze moje reakce na vas komentar se mi cte opravdu lepe
  • Robotron3
    Tenhle font, kterej používáte jako hlavní font na texty článků, podle mě vůbec neni font na čtení dlouhýho textu, do časopisů a novin. To je font vhodnej do textovejch editorů, na psaní kódu. http://www.google.com/fonts/specimen/Noto+Sans

    To vám snad dělali sazbu a ux programátoři ne? I blbej Arial, nebo Verdana by byl lepší. Dejte jakejkoli normální font na delší text. Text v článku neni o zvláštnosti fontu, ale o čitelnosti.
  • Strasny fonty! *16*
  • Jakožto grafik se děsím zejména fontu. Blíží se ComicSansu. A to už je vážne na pováženou...-)
  • MickeyMutant
    Nový vzhled je sice často otázkou zvyku, ale určitě mi bude chybět menší písmo. Díky většímu fontu a hlavně širokým mezerám okolo textu se teď na stejnou plochu vejde míň informací. Tohle velkorysé grafické členění by se podle mého hodilo spíš na stránku, která má ukončený prostor, a ne podobu dlouhé nudle, jako je tomu na Games. Tady, ať už na hlavní stránce, v článcích nebo diskuzích, bude ode dneška potřeba mnohem častěji skrolovat.
    • Za mě naopak díky za o něco větší font, lépe se to čte ve chvíli, kdy nejsem nalepený na monitoru, což je takřka pořád. Smrsknout mezery by sice leckde šlo, ale to je detail, se kterým si poradí správně nastavené kolečko myši, které se jinak dosti nudí :)
      • CTRL + kolečko myši ;)
  • Nelíbí! Jsem se lekl, že se mi nějak přehodily fonty. Strašně špatně se mi to teď čte. *9*
  • Mart9
    Chyby hledat nechci, ty se najdou časem a používáním. Hlavně chci ale novou podobu webu pochválit, protože se mi původní design líbil a bál jsem se, že se celý vzhled překope. To se nestalo, je podobný a hezčí.
  • ClearType
    ========

    Pouzijte nejaky font, ktery nereflektuje ClearType (treba ten co jste meli driv) a je ostry at uz je nastaveni ve Windows nebo prohlizeci jakekoliv. Ne kazdy dokaze dobre cist (spis videt) font se zapnutym ClearType (zda se rozmazany) a pri jeho vypnuti je pismo zase kostrbate. Dale taky zalezi na DPI monitoru atd. Tomu vsemu se da predejit pouzitim klasickeho fontu bez pouziti ClearType. Diky, jinak se to neda cist, nerozumim tomu, proc se to vsude na weby cpe...krok zpet. Na design samotny se da casem zvyknout :)
    • Co sa tyka fontu suhlasim s tym co pise kwok, takze +1 hlas aj za mna pre stary font alebo iny bez ClearType.
    • A jeste bych pridal. Ten font je napadne podobny Comic Sans....ten se neda cist ani kdyz je ostrej :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit