Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • oproti minulé verzi postrádám funkci, kdy se šlo např. u recenze podívat na zvětšeninu obrázků přímo v daném článku. Tady to nejde a pokaždé musím do galerie, což mi příjde jako krok zpět.
  • na vsechno si zvyknu, ale ten velikej font u clanku je fakt prisernej. Prijdu si jak duchodce, kdyz to mam cist
  • Bezpatkové písmo se blbě čte (nevede oči), takže se unavují rychleji oči. To se hodí tak do Blesku, kde moc textu není, ne na games.cz. Za mě chci návrat fontu.
  • me se lepe cte font a velikost co je v komentarich :(
    • Taky mi to tak přijde....
    • Hlasim se se stejnym nazorem - text ve clancich trpi ruznou tloustkou tahu pismen, v komentarich je 95 procent tahu znaku "jeden pixel sirokych" a je to lepsi. Mozna je to lepsi na nejakem specifickem nastaveni toho true nebo clear type nebo jak se to jmenuje, ale bez nej je hlavni text clanku fakt rusivy a neprijemny.
  • Akorát v diskuzích bych nechal starej styl plusů a mínusů se zřetelnou zelenou nebo červenou číslovkou, ta lišta je zbytečná a počet líbí/nelíbí je nevýraznej, stejně tak mi přijdou málo zvýrazněné nové příspěvky (ta červená je prostě údernější)... A i pole na psaní příspěvků bych nechal tmavé jak bylo s bílým písmem, ta bílá sem nesedí.. Jinak asi nemám výhrad *4*
    • Mě tedy právě odstranění barev u +/- přijde fajn. Myslím, že to může snížit impulzivitu pluskování a mínuskování. Nebude to tak emocionální.
    • jo ta lišta +/- je strašná, chtělo by to odlišit.

      No a to písmo, není to o zvyku, chodím na spoustu webů, ale tohle je fakt nic moc.
      • Jo písmo se mi na první pohled taky 2x nezamlouvá ale počítam s tim že si stejně za chvíli zvyknu, takže jsem ho neuváděl *2* ..ale kdyby se změnilo neprotestoval bych ;)
  • V diskuzi nejde poznat na jaké stránce jsem. Blbost, ale dost pomůže označit aktuální stránku žlutou barvou.
  • kickasl
    Text mi prijde moc velkej, web celkove dost uzkej, komentare zabiraj strasne mista- predtim to bylo prehlednejsi a nadpisy se mi taky moc nelibi.
    Ale jediny s cim mam doopravdy problem jsou ty komentare.
    Naopak se mi moc libi ty panely napravo (fight club/games TV/atd).
    A prestoze je to fakt drobnost misto "Právě vyšlo/Brzy vyjde" bych dal proste "Vyslo/Vyjde", protoze jsou tam hry mesice dozadu a roky dopredu.
  • Po delším trávení to musí ven. Jsou zde uživatelé typu - all is good a all is bad, budu snažit být konstruktivní.

    Většina změn je udělaná dobře, nenásilně.
    Zásadní změnou je nový font. Ten je velmi špatně čitelný (Chrome, FF a ještě hůře čitelný v IE) a text doslova a do písmene roztahá text na neuvěřitelnou délku. Značná rozteč mezi jednotlivými písmeny čitelnosti také nepřidá. Mnohem čitelnější je jakýkoliv text z domovského tiscali, než zdejší.

    Zkoušel jsem se adaptovat, ale opravdu se mi to velmi, velmi špatně čte. Výsledkem je, že jsem se kvůli formě rozhodl nečíst (navzdory kvalitním článkům) a raději spadnout do kategorie "přečtu nadpis, podívám se na hodnocení a odcházím". Stahovat si nějaký style changer nebudu, na to jsem příliš zhýčkaný.
    • alladjex
      Taky jsem se nechával nový vzhled plout, ale dneska jsem prošel nadpisy článků, mrknul dovnitř, ... a nic nečetl. A říkám si, podívám se do diskuze o novém vzhledu jestli je perspektiva změny. Games čtu leta, ale v posledních dnech se k nim vracím minimálně ...

      Taky nechci působit jako hater. S ničím jiným než písmem problém nemám. Celkově mi příjde vzhled vyčištěnější a odladěnější. Jsou drobnosti, které nemusím, ale nijak mi nevadí. Nicméně předchozí písma a čitelnost byly skvělé a přiznám se, že nerozumím proč v tomhle ohledu muselo dojít ke změně ...
    • blixa
      Dík za rozumný názor. Necháváme si nyní pár dní na vychytání bugů a pak se budeme věnovat úpravám. Neházejte tedy ještě flintu do žita ;)
  • Vzkaz redakci: http://bit.ly/1ij9WMf
  • Mne velmi chybi vypsane platformy pod clanky na uvodni strance jako tomu byvalo driv. Podle toho jsem se rozhodoval zda na ten clanek vubec kliknu nebo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit