Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • font je strasnyyyyy.....to ste mohli rovno pouzit comic sans.
    a ja som si myslel ze je to len april.
    • celoush
      "Se stim smiř!"
      • pytaju sa ma na nazor a pripomienku tak odpovedam......pokial sa s tym, mam len zmierit,ok v pohode, ale to sa snad ani nemuseli pytat, ci nie ?

        a BTW nemente prosim mobilnu verziu, je to imo jeden z najlepsich webov na citanie/rychlost a pohodlnost co poznam...

        P.S.....nejaka chyba sa stala ze mi tento post poslalo do rovnakej diskusie ale do uplne ineho vlakna wtf
  • Jam97
    Ten font se fakt špatně čte, u krátkých textů to jde, ale přečíst článek je poměrně utrpení. Ale chci pochválit celkový vzhled a nové líbí/nelíbí ukazovátko :)
  • Nový font je naprosto otřesný, osobně bych uvítal spíš nějaké "patkové" písmo. Na ostatní změny se dá zvyknout. Víc není co dodat.
  • Pouzite fonty jsou opravdu skarede.
  • - font
    - velikosti fontu v komentarich
    - sirka webu.. jo to je pro reklamy? :)
    --------------
    odecteno podtrzeno.. nelibi.. :(
    • Jo, font nadpisů mě také uhodil do očí. To je jediný přešlap. Jinak se mi to docela líbí. Funkční změny vnímám pozitivně, jen to má ještě pár bugů.
  • pul hodiny jsem ladil prohlizec v domeni, ze se neco hrozne pokazilo....pak jsem si vsiml clanku....osobemi to prijde jako dost velky krok zpet........
    • Tak jsem měl stejný problém a rozhodně tohle je krok zpět. Opravdu nepovedené. *13*
  • Nevím, jestli redakce při počtu 200+ příspěvků přečte i ten můj, ale přesto bych jen chtěl informovat, aby se nezapomnělo na RSS. Tento, pro někoho možná staromodní způsob, získávání obsahu je pro mě jediným kontaktem s Games.cz a když jsem včera ve čtečce měl 0 nepřečtených článků a dnes 49 s tím, že článků je tak 5 a jen se opakují, nestačil jsem se divit. Dávám to za vinu právě faceliftu webu ale o to víc bych rád požádal aby se v tý hromadě bugů, který se možná objeví, nezapomínalo na RSS. Díky.
  • Mně se líbil nejvíc ten design před rokem 2010 :D To co přišlo potom bylo nepřehledné a nelíbilo se mi to. Tahle vylepšená verze je nejenom nepřehledná, ale ještě tahá za oči. Dojmy negativní.
  • Pridavam se k prosbe o ponekud "mene zakulaceny" font alespon u nadpisu,dost to splyva i pres kontrast cerne a zlute a to je co rict
  • martinz
    Proč teda nepoužijete např. v článku stejný font jako tady na fóru? Myslím, že už ten font odsoudilo dost lidí. Chtěli jste reakci a připomínky a dostali jste je....už je jenom potřeba s tím něco udělat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší