Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už to tady zaznělo, ale volba fontů je fakt špatná. Líbí/nelíbí v komentářích není jasně rozeznatelné na první dobrou jako ve starém vzhledu, snaha o přizpůsobení na tablety a telefony (velké písmo, úzký sloupec) nedělá dobře běžnému monitoru.
  • Na první pohled vypadá design OK. Jsou tu ale 3 věci, které jsou z mého pohledu mimořádně nepříjemné:

    Zmenšení hlavního textového okna? - nevím, jestli se mi to zdá, ale mám silný pocit, že plocha, ve které se zobrazuje čtený článek se zmenšila a tvoří jen malinké okénko uprostřed reklam a balastu...

    Obří kulatý font článků - celkový dojem je, že ubylo místa pro text, a ten se absurdně ještě zvětšil. Proporce jsou takové, že se to špatně čte...

    A do třetice - diskuse je daleko, daleko za článkem, za hromadou "souvisejícího" obsahu...
  • prosim zmente aspon ten font u tech titulku clanku. ja to fakt cist nebudu takhle-je to neprijemne a unavne
  • walltar
    Já bych měl jednu takovou připomínku ... ten žlutý rožek "NEW" ... bych předělal na červenou. Aby na první pohled razil a neslíval se s ostatníma barvama.
  • Vyserte se na boční reklamy a udělejte normální web a ne tuhle nudli. Všechno kvituji, ale tahle nudle je v této době neakceptovatelná.
  • Generalmagor
    Vše je blbě. Jediné, co mi vyhovuje je spodní lišta a horní lišta - výběr , rubriky apod. Jinak systém
    diskuzí, přidávání diskuzí a ten zbytek je prostě špatně, nepřehledný a o písmu nemluvě.
    Celkově to na mě působí chaoticky + stránky ve stylu ,, nudle '' je sh*t.
  • Počkat, ten hnusný font nadpisů nebyl apríl?
  • Z designu jde krásně vidět jak je to stavěný pro dotykové přístroje...ale pro klasické PC/NTB je to otřesné...
  • Hnusný font. Málo informací obrovskými písmeny na stránce - ne každý čte web jen na smartphonu, někdo ho čte i na monitoru...
  • Ocelot
    Jo je to docela dobrý
    Font mi vyhovuje, protože vás nečtu nalapenej na monitoru.
    Akorát teda, když dám líbí/nelíbí tak to, že se to celé posune nebo otevře nové okno je fakt opruz..
    • blixa
      Můžeš poslat prohlížeč, kterej používáš? Nic takovýho by se při líbí/nelíbí stávat nemělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit