Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alladjex
    Souboj působí dost strnule, jak protivníci téměř nereagují na zasazené rány ...
  • MrSanta
    Boj na mě působí nějak bez šťávy. Ještě mají čas na vylepšení, ale kdyby to mělo takto vypadat i v hotové hře tak pro mě zůstane stále nepřekonán boj v Kingdoms of Amalur: Reckoning. Ten se mi z akčních rubanic jeví nejzajímavěji. Zatím mě láká více Lords of the Fallen.
  • Viktor_H
    Vypadá to dobře.
  • Animace toho boje mi připomínají Two Worlds 2 :D Má lepší práci nohou. Dokonce i ta grafická stylizace je podobná :D Ale jinak ten boj vypadá vklidu, jen to prostředí mi připadne dost uzavřený. A to jsem vypozoroval i z trailerů, ne jen z tohoto videa. To by mohlo hře uškodit...
  • TheGGG
    konečně zase jednou pořádná fantasy, co nevypadá jak pro děti předškolního věku. Díky bohu za takové kousky a za hry jako dark souls nebo witcher.
    • jenže ta hra tak vypadá a taky se tak hraje.
    • Běž se radši vymastit na svůj gay idol ty netrefná pič0.
      • TheGGG
        neříkej mi snad že nemáš rád witchera nebo dark souls, kamaráde? Jsou to opravdu geniální hry. Takové dragons dogma taky není špatné.
        BTW. Nahlášeno *14*
        • prosimtě sklapni ty šasku....
  • ehm,Tohle je ten saméj Bound in Flame http://games.tiscali.cz/video/mezi-clovekem-a-demonem-aneb-hlavni-prvky-rpg-bound-by-flame-65382

    takže označovat to za rpg rubačku je omyl, redakce zkontrolujte si, než o tom něco napíše, jestli jste o té hře už nepsali, protože ted si protiřečíte. RPG vs akčni rubačka
    • Označovat to v negativním smyslu hned za rubačku je směšné. Dark Souls, Dragons Dogma a další současné hack and slash nebo ARPG jsou v jádru stejné (ne-li větší) rubačky, ale "kupodivu" je redakce většinou označuje hrdě za RPG.
  • Jack1947
    RPG rubacka ano, RPG? ne!! ( na druhou stranu aspon naka po nedomrle Castlevanii2).
    • Sám si nedomrdlej burane.
  • BoB.2
    Škoda že jde hrát jen za bojovníka.
  • Změňte tomu titulek na "Rpg rubačka bound by flame předvadí nepružnost soubojového systému"
  • BoB.2
    Hlavně to bude v češtině. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit