Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem to před lety na PS 1 a moc mě to bavilo.Jsem zvědav,jak to nakonec dopadne..
  • Mohla by být i možnost hraní za aliena, jako bonus za dohrání. Jen tak běhat po lodi a děsit hlavní hrdinku. Ne zabít, ale děsit ji tak dlouho,až by z toho zešílela a zabila by se raději sama. Pak bych jako alien přišel k tělu a jen ho pojedl.
  • Generalmagor
    Tohle srač*a nebude. Naopak, bude to dobré... Upřímně, jenom to DOBRÉ mi bude stačit po tom všem,
    co s Alien hrami provedli.
  • v traileru se zminil "motion tracker je veliky a nelze jej drzet zaroven se zbrani" - "SE ZBRANI" cili se tam asi bude i strilet...
    Na druhou stranu, v alienovi meli uplne jiny motion detektor...
    • C-BEAM
      nemusí tam byť rovno strelba, viem si predstaviť klasický plameňomet ktorým by hráč mohol získať pár sekúnd k dobru aby sa niekam stihol dostať pred útočiacim alienom. Dúfam, že tam bude scéna vo vetracích šachtách ako z 1979ky, to bola totiž pravá esencia toho čo alien je a čo predstavuje... a čo dúfam, autori Isolation čím skôr pochopia.
  • oktavius66
    Já se tak těším až se z té tmy pos*ru *15* ... Strašně se těším. Doufám že vyjde nějaká collector edition s replikou toho motion sensoru. Ale to si mohu nechat zdát. Mimo téma: A:CM byl sice neskutečný propadák, ale přesto mě ta hra bavila a dokonce jsem ji 4x dohrál. Hrál jsem už mnohem, mnohem horší hry než A:CM a to je co říct. A:CM dokonce ani Gearbox podle papírů nevytvářel. Pouze tu hru vydal do světa. Četl jsem, že tu hru dělalo nějaké amatérské studio, takže se nesmíme divit, že to dopadlo, jak to dopadlo. Konec konců ta hra byla nejméně 3x uložena k ledu. Takže za mě jsem rád že to vůbec vyšlo. Ale už si opravdu ti ALIENI zaslouží krutopřísně dobrou hru. Je to ten nejlepší Emzák, který byl kdy vymyšlen *3* !
  • Tohle bude zřejmě věc, jenom pro fajnšmekry. Lidi se rozdělí na dva tábory, ty co to budou milovat a ty co to co nebudou chápat (myšleno nebudou chápat co se komu na tom může líbit).

    Já osobně jsem na to zvědavej, můj osobní názor je, že to bude super, ale na tak 1-2 hodiny gameplaye. Nedokážu si představit bloudit 10-12 hodin sem a tam. Vymýšlet obsah činností pro tuhle věc, musí bejt opravdu lahoda.

    Usměv na tváři mi vykouzlil motion sensor. Pamatuju na doby před Doomem 3. Než to vyšlo, tak se vědělo, že nemůžeš mít baterku a zbraň dohromady. Všichni se těšili: "Wow to bude napínavý! Buď uvidíš a nebudeš se moct bránit nebo neuvidíš nic, ale budeš se moct bránit". Když to vyšlo každej byl nasranej, jak je to blbej nápad:) A tady máme v podstatě to samé.
    • Rozhodně to není hra pro každého. Nicméně já, jako milovník Aliena, překousnu hodně. A pokud bude zajímavý příběh, tak budu klidně bloudit 10 hodin, jen abych se dozvěděl konec a pokochal se kulisami, které z obrázků vypadají hodně dobře. Možná až moc a nechce se mi věřit, že to tak ve výsledku doopravdy bude.

      K tvému porovnání s doomem. Záleží jak to tady ve výsledku bude. Nicméně v doomovi si buďto viděl prd, nebo úplný prd. Tady budeš mít oči pořád.
      • Kulisy jsou super:)) To máš pravdu miluju tyhle sci-fi s tím analogovým monitorem, hodně tlačítky a ty zvuky! Užasný:)
    • Blue.Shark
      Ad tvůj druhý odstavec: Pokud jsi nehrál, zkus Outlast. Dá se říct, že původní nápad by dal asi na patnáct minut, ale tvůrcům se podařilo vymyslet docela slušnou porci úkolů. Pokud to u vetřelčí hry bude podobné, osobně si nebudu mít na co stěžovat...za předpokladu, že hra vydrží na delší čas.
  • Poučen A:CM, zůstávám klidný. Každopádně to co jsem zatím viděl (tzn. všechno :), vypadá moc pěkně. Některé lokace jsou prostě až dechberoucí a podíl max. tmy je celkem velký, což je pro atmosféru fajn. Jinak my jsou kluci sympatičtí v tom smyslu, že působí jako vývojáři a ne jen jako zprominutím marketingový ovada (viz zzMRdd Píčford).
  • ach jo ať radši CA udělaj nějaký Cold War Total war :D nepotřebuju nic historicky přesnýho, jen chci dobýt svět z pozice severní koreje
    • Cold War Total War je Wargame Airland Battle *4*
      • Tak je tomu asi nejblize, ale porad na mile daleko. Jinak bych bral moderni Total War
        • moderní Total War nechci, TW byl vždycky o velkých jednotkách pochodujících ve formacích, to se ale ve 20. století už neprovozuje
  • Alucard
    Moje nejočekávanější hra roku. Popravdě mě nic jiného ani vlastně letos nezaujalo.
  • Taky muzu plkat ako udelam super hardcore hru ako pred 20 lety a davat nadeje muzu donekonecna.
    Ale tlusti mastny nerrdi opet slepe veri,jeto jak s volbama prasat ze. Tak prosim nepiste jak se nato tesite ked vite how.o.
    • Blue.Shark
      Když jsem se naposled koukal, tak jsem ještě pořád mohl mít názor. Nebudu se stydět za to, že se těším na hru, která zatím vypadá velmi dobře a má důvod mít mé sympatie. Smiř se s tím.
    • Volba prasat? Ani se mi nechce věřit, že by člověk s takovýmhle projevem četl Farmu zvířat od Orwella
      • Farmu zvířat bych nebral jako nějakej důkaz o přítomnosti mozku...to přečetl skoro každej, když je to v povinný četbě na každý škole a má to asi 150 stránek
        • ...a sou tam žvířátka!
    • Ale ono jim nejde o to udělat super hardcore hru jako před dvaceti lety. Ono jim jde o dodržení pravidel podle filmové předlohy.
    • Je pravda, že v téhle době se na něco těšit je hloupý. Radši budu sedět doma u pc a shazovat všechny co mají o nějakou hru zájem a doufají v dobrý výsledek. To je dneska u dětí asi moderní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit