Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo uz je to davno co jsem hral, musim rict ze me to v necom zklamalo, asi ty vozidla, a ubohy animace, ale to mam pracovni deformaci, prece jen me prijde smesny(je to detail, ale bere to realicnost) kdyz do beziciho vojaka strelite a on to stopne na fleku a shrouti se jako by narazil do zdi, sakra tak snad mame zakladni fyziku ne :) mel jeste letet minimalne 2 metry i kdyby jako pytel brambor :),no nic have fun
    • Inquisitor
      Nepřijde mi, že je to tak pokaždý. Často ještě postava popoběhne, jde o to kam je trefíš. Vždyť i často neumře hned, ale chvílí tam stojí dokuď nevykrvácí. Tak černě, že padají jak když narazí do zdi bych to teda zase neviděl.
    • Jestli jsi to nehral jen kvuli tem animacim, tak jsi trochu povrchni.
      Na druhou stranu nikdo te nutit nemuze, jen se ochudis o dobrou zabavu.
  • Inquisitor
    Uf dalších 8,5 giga, to už bude mít celkem skoro třicet :)
  • Už je to delší čas, co jsem RO2 zapnul naposledy, asi se na na menší chvíli zase vrátím. Ale pořád mě mrzí, jak se TWI i přes všechny sliby vykašlali na vozidla :(
  • Tripwire ví, narozdíl od EA a Activision, jak ma vypadat slušná MP FPS.
    • Dobrý joke. RO2 bylo v době vydání v příšerném stavu a ti, co si zaplatili víc za přístup do bety dostali prakticky nehratelný paskvil. Trvalo pěkně dlouho, než tu hru odladili do celkem hratelné podoby a to, že až po 3 letech vyřešily některé dost závažné bugy, mluví za vše. RO2 je jinak fajn hra, ale vůbec se mi nelíbí politika Tripwire. Hru vydali urychleně, protože to za každou cenu chtěli mít před BF3 a tím tu hru úplně odrovnali. V den vydání bylo cca 15 000 hráčů online, za týden už asi jen 3 tisíce... RO2 má sice své kvality, ale pořád je to v mých očích nepovedená hra, zvlášť když ji srovnám s jedničkou, která je kvalitou úplně jiná liga.
      • Hm a proto RO2/RS se nahrálo za necelý 3 roky skoro 800,000 hodin celkem. A RO1 za 8 let jen 33,000.....
  • Tikov
    Jen 4 mapy? *9*
    Myshka river je fajn předělávka (z DH modu pro původní RO), ale hraje se na některých serverech už poměrně dlouho. Ty RS, ale rád zkusím- alespoň nějaká změna. Bohužel hra i dnes trpí na malý počet map (A hraje se jich ještě méně).
    • Z těch amaterskych map me asi nejvíc braly Bridges a Winterwald. Vcelku mě překvapuje, že se nestaly součástí oficiálního balení.
      • Tikov
        Ty už myslí součástí jsou- byly přidávané po soutěži map loni- nebo se pletu?
  • ano ano ano.. nechával jsem to doma stahovat aby to bylo ready až přijdu z rachoty :-) těšim se na to tuze moc! Hlavně na Maggot hill *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit