Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A naprosto mě sestřelilo tohle

    Že naskočil fricek na kolo a valil na bojiště mě dostalo, ale naskočit na nosič......to jsem fakt neustál :)
    • sakra......jak dát imáge?
      http://someimage.com/kagg2gN
  • Pěkná práce. Připomělo mi to BF1942 který byl naprosto genitálně zábavný. Zatím zkouším ale nevím o hře z WW2 na netu co by se dala užívat jako toto. Mám jen obavu že těch map moc není a asi to začne nudit.
  • Neviem nakoľko sa hra zmenila, ale posledne čo som hral, tak skoro s každým updateom bola hra horšia a horšia. Vie mi niekto povedať, či sa im podarilo vyriešiť nerovnováhu počtu hráčov za bojujúce strany? Čo si pamätám skoro všetci hrali za Nemcov, čo veľmi negatívne ovplyvňovalo hru.
  • Jack1947
    Mel jsem to nainstalovane, ale nehral... mozna proto ze jsou lepsi hry a ty nejsou rozhodne F2P (tedy kdyych je chtel hrat.) *4*
  • Chtěl bych jenom upozrnit na chybu panzerschreck neni granatomet ale raketomet.
  • Nejak jsem na videu nevidel zadnou novinku a to jsem to hral naposledy nekdy pred rokem.
    • XorxoxTalarius
      Je tam predelane rozdeleni trid a povolani, celkem to dost predelali, i strelba zpoza prekazky doznala zmeny, takze se ted nestane ze ty nepritele nevidis zatimco on tebe ano
  • XorxoxTalarius
    Pokud jste zklamani tim ze nemate zadnou strilecku z WW2 tak vrele doporucuji, velmi dobra hra a tvurci si na ni davaji opravdu zalezet. Do hry neni potreba investovat ani korunu, ovsem pokud uz by jste meli zajem nejkou tu korunu investovat, nabizi moznost si koupit "valecne dluhopisy" ktere vam casem generuji jisty zisk a tak mate neustaly prijem premiove meny. Coz je krok notne vydareny dle meho.
    • sugyn
      Jak nemame? Mame prece Red Orchestra 2.
      • Podtrhuji. Po dvou letech jsem se k ní vrátil a bavím se víc, než předtím. Snad se trochu vyfiltrovali hloupí hráči. Mnozí pochopili, že zábava je v menším počtu lidí. Fajn oddechovka na hodinku před spaním.
        • Teď byl víkend zdarma, tak jsem zkusil RS ve větším a nakonec i dokoupil za ty 3 E k RO2. Nicméně to byl o víkendu pěkný masakr. 90% hráčů rank 10-12 a teamkilling jak prase. Stačilo se vyskytovat tam odkud vybíhali napřátelští boti (hráči 10-12) a bylo téměř jisté, že vás sundá nějaký váš podobný bot.
          • Souhlas, ale zas já si nestěžuju, protože jsem měl na mapě asi 80 killů Thompsonem, což pomáhá dosti s levelováním *1*
            • Hraj realism, ve většině případů jdou všichni dolů po jedné ráně
            • Já se teprve ty mapy z RS učím, takže jsem ty boty uvítal, jen mi přišlo, že všichni noví chtěli hrát za usa, takže japonci to drtili snad na všech servrech. + útočili vždy ve slušném počtu a za doprovodu všeho co vybuchovalo, takže jsem často končil, když jsem chytnul nějakou tu bouchavku, případně díky explozím viděl černobíle šmouhy a netrifl ani stodolu. Jinak garand perfektní. Dnes jsem zkusil japončíky a s opakovačkou to byla bída. V RO2 jsem s nimi neměl problém, když měl opakovačku skoro každý, ale tady mám opakovačku a amík vždy něco, co střílí samo, takže v případě střetu na blízko, když se mi ho náhodou podaří trefit načež to od něho schytám a jdu k zemi než vůbec stihnu přebít a on se pak po mojí trefě jen zafačouje a běží dál... zkoušel jsem typ 99 - prý účinější
              na pistoli nestihnu přehmátnout, a když běžím s pistolí, tak to samé 2 rány, chytnul se za břuch a garandem mě sundal na první dobrou. Jiný amík mě s pistolí sundal na jednu ránu na 60m když jsem přebíhal mezi úkryty.
  • Irituje mě ta šedá kamufláž na všech německých vozidlech... Nemám rád, když hry dělá někdo, kdo si ani nedá práci s tím zjistit, jak má co vypadat.
    • přesně, ty tanky maj bejt jednoznačně modrožlutý!
      • Od roku 43 se všechny německé vozidla dělaly ve žluté barvě a na ni se přidávala zelená a hnědočervená.
  • Tak jsem koukal na ty jarní slevy 75% jak je psáno níže a musím konstatovat, že tahle inzerce je jen obyčejná a lživá fraška ,nic víc.
    • Lživá vyloženě není, protože je tam důležité slovíčko "až". Popravdě taky nechápu, jak někdo může stavět PR na nasrání potenciálních zákazníků.
    • Svet poniku jeste nemam, najs

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit