Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moc jim nevzšlo dávat větu "dbáme na autentičnost" zrovna když ve videu odpálil jednou bambitkou půl tábora
  • Pičolezci, pičolezkyně, pičolezata, nelezte na skálu, co je pičatá
    • Máš chybu v pičolezčatech pyčo.
    • Jack1947
      Spadnete na držku...
  • "Double Kill 50XP"
    "Spláchnutí hovna 100XP"

    Snad tyhle chujoviny půjdou povypínat, začínám už na ně bejt fakt alergickej. Naposledy mě to sralo třeba v Arkham Origins. Stejná pojebaná, vývojářská úchylka jako QTE.

    Nicméně jsem chtěl původně napsat proč plýtvají penězi i časem na takovou blbost jako x-ray vehicles, když můžou zapracovat na lepší AI nepřátel, která tu beztak zase bude na kachničkové úrovni...
    • Příspěvek v diskusi + 300XP!
      BONUS ZA 3 ODSTAVCE 150XP!
    • protože u tohohle jim stačí zaměnit píst za šlachu u skriptu co už mají dávno hotový a můžou to prezentovat jako novinku, AI by museli dělat celou odznova a chytřejší dokonalejsí AI se stejně říká o každé nové hře co vyjde
  • Napíšu obyčejný hate příspěvek: Bože, to je ale blbost.
    Snad nemusím vysvětlovat proč...
    • Ne, nemusíš.
  • Pepinator
    Dělaj z toho snipera docela superhrdinu. *1*
  • Svatá dobroto, to je teda chujovina.
  • ta fotka je jak kdyz jsem si v parku mastil stencla az do krve a pak jsem se vystrikal bezdomovci na tvar a pak jsem mu ho vrazil do zade jooo to bylo maso jeste ze uz byl mrtev po dobu dvou dni
    • TheGGG
      Tak takhle se dnes na ZŠ učí sexuální výchova?
      • Až se tam konečně projdeš přímačkami, tak to zjistíš
        • TheGGG
          No nevím kde jsi prošel, nebo neprošel ty, ale vzhledem k tvé znalosti českého jazyka tě tak před týdnem propašovali ze Severní Tramtárie. *6*
          • no jakoby si ty, jako dovoz z emeriky byl nějaká výhra
      • tohle je spíš VŠ látka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit