Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Když už najali Kevina, tak doufám, že hlavním zvířecím hrdinou bude Cashew *14*
    • Pilgrim66
      Cashew <3
  • Meh. Kdy už vývojáři pochopí, že rotační kulomet neděla tatatata, ale spíš trrrrrrrrrrrrrrrrzz. Po vynechané MW3 a Ghosts si tohle možná pořídím, jen singl...chápete? :) Už jen kuli tomu, že mám rád nearfuture sci-fi. Jen pro představu, na exoskeletu US armáda už dělá, droni jsou snad jasný a gaussové dělo budou příští rok testovat na lodi.
    • Rotační kulomet ale dělá pffffffřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřřř
  • Musim rict ze v obdobi black ops jsem byl na strane tech co tady na CoD nadavaji. Ovsem co tu ted predvadite za kydy, to je fakt na bliti. Jeden by furt omylal druhou svetovou jak pako, pricemz byla pokryta v prvnim a druhym dile. Dalsi zas nema rad z nepochopitelnyho duvodu sci-fi, pricemz to je jeden z nejlepsich uniku z trapne reality zaplnene pakama jako je on a ja rozhodne nemam zajem hrat neco co vypada stejne jako to venku za oknem - debilni spolecnost v sede barve. Dalsi se smeje scenari/pribehu - tak sakra si sbal kufr, sedni na letadlo, dolet do activisionu, zaklepej greedy Bobymu na dvere a prezentuj svuj navrh. Treba ti neda koblihou do hlavy.
    • ještě bylo Call of Duty World at War z druhý světový to byl výbornej díl. jinak souhlasim, z reakcí místní komunyty je mě taky na blití *11*
      • Dildo_Vagins
        Mě je zase na blití z "komunyty"...
    • Ježiš,další uplakánek......běž ven a zakopej si s míčem nikdo tě nenutí to číst.....od toho je diskuze,aby se diskutovalo.....
      • "nikdo tě nenutí to číst.....od toho je diskuze,aby se diskutovalo..... " :D myslim ze toto mluvi za vse.
        • Dildo_Vagins
          Ehm, ale ty dvě věci si vůbec neodporují, takže docela fail...
          • odporuji
            • Trošku trapas....
  • Abych si to teda ujasnil, o enginu se neví nic a dělá to které studio ?

    Bylo by hezké udělat nějakou tabulku jaké studio dělalo které díly, aby si člověk udělal hned lepší obrázek.

    Pro mě už je jistota jen pár málo jako CDPR nebo Square Enix.
    • Primární studio je SledgeHammer, jinak na posledních dílech CoD se podílelo víc než jedno studio (a tím nemyslím IW/Treyarch)
  • Tato hra podporuje domácí násilí a proto bi ji měly zakázat !!!
    • Neboj, když si někdo bude stěžovat, tak tam zase přidají knoflík na vypnutí násilí a bude dobře.
    • To je lež,žádné nasilí v této hře není!
      • Ty ulhanej vrahu !!!
        • Osobo já nejsem vrah!Já jsem truchlící vdovec!
    • https://www.youtube.com/watch?v=v57q9dcN6l8
    • Inquisitor
      Ty jdi radši rozebírat palety :)
    • Ironie, doufám..
      • podle pravopisu nějaký róm
  • kubi-wan
    Ne, hlavní hrdina v superbrnění záhy zjistí, že se nachází ve hře Crysis a že Kevin Spacey je mimozemšťan, tak se ho vydá zabít na jeho mateřskou loď, která byla celou dobu dobře zamaskovaná za Empire State Building!
  • By me zajimalo co za magory tohle furt kupuje. Ja sem koupil naposled MW2 a bylo to obrovske sklamani po MW1
  • tonnymontana
    tak klasicke dalsi COD nic jineho jsem necekal. Grafika je strasna a vsechny zajimavejsi napady jsou v podstate vykradene z filmu. Od motorek pocinaje, rukavicema konceje. Lidi kteri hraji kazdy dil COD a kupuji vse kde jsou tyhle tri pismenka to asi bavit bude ale pro me je tahle serie bohuzel pod urovni BF3 a ten je u me hooodne nizko.
    Jak uz psalo hodne lidi ocenil bych krok zpet k 2sv a MP aspon trosku o skillu. Ale to se nestane pokud jim to v aktualnim provedeni dela balik penez a kazde pokracovani je spise o marketingu nez hre
    • Ukázky byly z Xbox verze. PC verze bude vypadat znatelně lépe.
      • Pokud to bylo z Xbox-One, tak je to trochu trapné...
    • Grafika je strasna?? A tobe rikaji jak? Pan Tau???
  • maros.goc
    Nechcem rypat, ale toto mala byt informačná novinka na profesionalnom hernom webe, ale clanok z nejakeho blogu?
  • To nejdůležitější a to na jakém enginu hra běží zdá se tisková zpráva neobsahuje?!
    Čeká nás další mlžení a polopravdy jako v případě ohlášení "nového" enginu pro COD: Ghost?
    Copak tentokrát v prezentacích nahradí proklatě pokrokovou AI rybiček a terminátora v kůži služebního psa?
    Myslím že být skeptikem je zcela na místě.
    • třeba to zatím netuší ani tvůrci :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit