Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přejmenujte si to tady konečně na IndieGames.cz, je to do očí bijící...
    • Do ociblijici...
    • Tvůj příspěvek nemá žádnou hodnotu. Prosím už nic nepiš a pokud možno nepiš vůbec nikam. Děkuji
  • Nechapu, jaky smysl ma upozornovat na spatnou hru, o ktere by bez recemze stejne nikdo nevedel.
    • Možná proto, aby se o ní diky recenzi lidi dozvěděli?
  • No jsem zvědavej kdy se konečně dočkám recenze na The Witch and the Hundred Knights, Time and Eternity, Tales of Xillia, Tales of Graces f, Killer Is Dead, Killzone: Mercenary apod...

    Pořád se pachtíte po AAA sračkách, který nikoho nezajímají (schválně se podívjete kolik článků za poslední měsíc měl Watch Dogs, Call of Duty, Titanfall, Battlefield popř nějaká hovadina se zombíkama). Já tu neříkám že máte psát o všem, ale poslední dobou mi přijde že tu čtu o maximálně nezajímavých hrách. A nebo o spoustě balastu, kterej tu vydáváte jen proto aby tu jakože něco bylo...

    Opravdu je mi líto čtenářů, kteří třeba čtou jen ten váš herní bulvár. To se o mnoha zajímavých hrách v životě nedoví...
    • Asi bych řekl nikdy, jelikož tady tyhle japončárny jsou otřesné.
    • TokiTowa (Time and Eternity) teda hrozný zklamání. Jo, kresba pěkná a artworky of VOFANa jako vždy osobitý, ale herně špatný.
    • Jak jsi prisel na to, ze to nikoho nezajima? Takovy CoD zajima spoustu lidi, vzdycky se k nemu strhne bourliva a obsahla diskuze. To, ze ne kazdy k nemu pristupuje pozitivne, neznamena, ze ho to nezajima.
      • Nevím, ale pokud někdo od hry očekává i něco jiného, než že poběží tunelem s prstem na spoušti (přinejhorším se někde schová aby mu autoheal zastavil krvácení a srovnal kosti) tak ho CoD fakt zajímat vůbec nemůže...

        A většinou se ta diskuze zvrtne protože jsou tady schopný tomu napálit třeba i 8/10 čímž akorát ukazují jak takové přešlapování na místě a zjednodušování podporují...
        • Posuzovat CoD podle singlu je stejne jako hodnotit zaka na vysvedceni podle jedne pisemky, co psal na zacatku roku. At se ti to lábá nebí nebo ne, o CoD se zajima mnoho lidi. Maly zajem vzbuzuji hry jako Tokio Jungle nebo treba Dragons Crown.
          • Dildo_Vagins
            Protože on ten CoD MP je uplně něco dokonalýho...
  • Asmoudeus
    Proč recenzujete téměř rok starou, průměrnou hru?
    • Mart9
      U těch externistů bude za každou recenzi nějaký peníz, taky by si recenzoval kde co, když by tam byla ta finanční motivace. Tohle autorce nezazlívám, prostě to nečtu.
    • N7N7
      Protože to není rok stará AAA, ale rok stará Indie.
      • Hele, ty debílku, ty jsi nějakej vysazenej na ty indie, ne?
        • Jack1947
          No to je, to nevis ze to je jeden z vrchnich haterů... ( psst nechtej aby te odrovnal).
    • Jack1947
      Nezbyl cas, bylo moc pecek a holt tahle hra nemela misto takze az ted kdyz je po vsem. *4*
    • Blue.Shark
      Protože je to hra, ty hloupý *7*
    • Nevidim nic spatneho na tom,ze recenzuji rok starou hru.
      A proc zrovna tuhle? Podle meho pozorovani se na techto strankach uz nedelaji recenze podle toho co kdy vychazi,ale podle toho co recenzenti zrovna hrajou. Pak o tom jen tak mimochodem napisi recenzi.
      Vyjimkou jsou vyhypovane tituly. Ty maji recenzi vzdy.
    • Asi dlouhá herní doba *1*
  • Takže taková lepší verze Broken Age, no.
  • RangerCZ
    Zdá se mi, že stále vychází na pc a konzole více pohádek pro starší (né těch pohádek typu if you do what i mean).
    • You dont good english not?
      • Smutné...
      • They am not think it being like this comrades. But is.
        • Dildo_Vagins
          To i ta Nicky Tučková umí líp anglicky, jak vy tři dohromady...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit