Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ubisoft slibuje, že v jejich budoucích hrách naleznete rozmanitější postavy.

    Hlavně by to chtělo u vytváření charakteru a světa aspoň trochu přemýšlet. Hacker který se snaží pomocí nošení šátku přes obličej a mazání své digitální stopy, skrýt svou identitu, aby ho pak každej na ulici poznal a v rádiu ho identifikoval jménem, působí více než úsměvně.
    • Ronox
      Já bych prosil o vykreslení postav jako například v Bioshocku Infinite nebo v The Last of Us. Prostě dobře je napsat. Hlavně ať se vyhnou těm přehnaným chraplákům aka Aiden nebo Adam z Deus Ex: HR. I Nilith v Remember Me mi sedla jako postava. Na druhou stránku uplakaná Lara v TR posledním byla absolutně plochá postava. Nejvíc jsem se vžil v těch nejvíc klišé jako bylo právě The Last of Us nebo Walking Dead od Telltale, protože tam je napsali fakt dobře. I ten novej Dante v DMC byl ve finále dobrej a to vypadal na začátku na vypatlanýho idiota.
  • MrSanta

    Chtěli byste si zahrát Titanfall zadarmo? Na PC teď díky speciální akci na Originu po omezenou dobu můžete.

    Zlé EA, zlé. Co ty si ještě nedovolí. Dát hráči k dispozici celou hru zdarma na 48 hodin. No fůůůůj.
    ------
    To byla ironie, kdyby to náhodou někomu nedošlo. EA se nám nějak snaží. Nejdřív money back, teď Game Time. A vlastně ještě On the House. Nezačíná v pekle klesat teplota *1*?
    • Je to jinak, v pekle teplota stoupá, tak na chvilku pustěj klimu, aby jim tam vůbec někdo ještě lezl. A pak ji to zas hezky rozfajrujou - peklo je peklo. :-)
    • Free != trial. Tohle je trial, úplně stejný, jako na Steamu... jen možná bez té slevy. A navíc už z ovcí opadal ten příšerný hype, tak patrně potřebují nahnat čísla (která si stejně schovávají).
      • MrSanta
        Jo, je to podobné Steamu. To nic nemění na tom, že je to na Originu novinka. Navíc, jestli se nepletu, na Steamu to většinou bývá vázané na víkend. Tady si to stáhneš a můžeš to mít v PC třeba měsíc. Těch 48 hodin se začne odpočítávat od prvního spuštění hry. Což pro lidi pracující i o víkendu není špatná věc. Stáhnu, až budu mít volno spustím. Dávají hry zdarma, mají money back, teď tohle. Fakt to vypadá, že EA se snaží jít správnou cestou. Pro E3 taky nesmolili nějaké rádoby gameplay videa z nehotových her, které na konci vývoje vypadají jinak. Prostě řekli na hře pracujeme, tady máte prototyp. Až budeme mít co ukázat, ukážem.
        • Cosi
          48 od spuštění hru? Za to dobu se mi to stačí ohrát. Super!
        • Spades
          Teď ještě aby ustopili od retardovaných DLC typu kostýmy a zbraně. Příběhové mi nevadí.
          Ale od té doby co odstoupil John Riccitiello šlo EA jen nahoru.
          • MrSanta
            BioWare se zařeklo, že žádné DLC only herní postavy už nebudou. To mi stačí.
  • Jestli někdo chce tady je klíč na Homefront -KZC9H-??FCT-AF07A - (otazníky jsou inicialy jedné postavy ze serie Wolfenstein ).Přeji příjemné hraní.
    • Chtěli byste si zahrát Titanfall zadarmo? Na PC teď díky speciální akci na Originu po omezenou dobu můžete.

      Blow job?
      • Dagon

        EA doufá, že s titulem Battlefield Hardline přiláká hráče GTA.

        My, co sme na Origne, to vieme az prilis dobre... A dla moznosti to radsej ani zbytocne nepripominaj, lebo sice som mozno sam, no ked pocujem slovne spojene ELECTRONIC ARTS a TITANFALL == podvedome nabijanie Deser Eagle, kaliber .50. Takze, pls, keby daco, tak som od teba nic nepocul, ok?

        Du blejt, velebnosti *11*.
    • jesusek
      Dík. *4*
  • MickeyMutant

    Oculus VR pracuje na vlastní platformě.

    No jasně, že jo. Už přes dva roky. Pojmenovali jí Rift. Bleskař se probudil z hibernace?
  • MickeyMutant

    Obrazem: Grafické porovnání PS4 a PC betaverze hry Battlefield: Hardline.

    Hráči na PS4 si nepřečtou ani tu PRNDU vedle tachometru.
  • karlman.hajsky

    EA doufá, že s titulem Battlefield Hardline přiláká hráče GTA.

    Lol *1*
  • Syn Toma Clancyho, Thom Clancy, vydal svoji první videohru - plošinovku s názvem Sanctuary. Pokud si ji chcete vyzkoušet, stáhněte si ji zdarma.

    Paráda nová Clanciovka, bude recenze?
    • y
  • EA doufá, že s titulem Battlefield Hardline přiláká hráče GTA.

    Nechapu, ale myslim si, ze kdyby tam dali skin cerveny mochomurky, tak prilakaji hrace Maria.
  • EA doufá, že s titulem Battlefield Hardline přiláká hráče GTA.

    *15*
  • ringmancz

    Conan na E3

    http://www.playstationlifestyle.net/2014/06/19/conan-obrien-e3-impressions/

    ten závěr se Sony asi moc nelíbil
    • Keyz
      Tvl co to je? Jak se smějí každému jeho slovu...

      Já myslel, že to je tohle http://i2.pinger.pl/pgr396/7105cfdb001d44f14ea541f6/conan.jpeg To je borec!
      • Asi už su starý, ale taky jsem myslel barbara ( (:
        • Nejsi starý jen tam to pako má bohužel takové jméno. Snad každého po vyslovení Conana napadne ten Conan.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit