Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dragon Age Inquisition má nabídnout více než 100 hodin zábavy (40-50 hodin zabere hlavní příběhová linka) a v tuto chvíli obsahuje 20 draků.

    cim viac drakov, tym viac adidas
    *11*
    • Na druhou stranu, proč ne. Pokud jejich lovení (nebo spolupráce s nimi?) nebude stereotypní a celá hra bude dobré RPG, tak ať je jich tam klidně milión (v odpovídajícně velkém světě). Přeci jen dračí doba bez draků by byla taky na hlavu :)

      Spíš se bojím, z těch draků neměl jistý pan DV špatné spaní a neprojevilo se to negativně na jiném RPG bez přítomnosti těchto šupinatých stvoření.
      • proste si myslim ze viac ako 3 draci v hre je fail, drak ma byt ultimatna svina
  • Lukyz

    Mass Effect Gets Frozen With “I Should Go” Cover

    Celkem sympatický ME / Frozen cover *1*

    http://nerdapproved.com/gaming/mass-effect-gets-frozen-with-i-should-go-cover/
  • Steam sales

    Nepříjde vám dívné, že na Steamu každý den vyhrál jiný tým (který před tím nevyhrál) a navíc s obrovským náskokem, navíc když lidé jsou do týmu rozdělování náhodně?
    • Peněženky nejsou nafukovací, takže těžko bude jeden tým všechny dny utrácet jak divej. Každý si prostě šetří svoje body za odznaky až do chvíle, kdy má jeho tým šanci vyhrát. Mám takhle připraveny kartičky na dva odznaky. V případě, že můj tým se už do vedení nedostane, tak kartičky urychleně před koncem prodám, dokud ještě budou mít nějakou cenu. Určitě nebudu sám, kdo taktizuje.
    • Tady máš odpověď
      http://www.reddit.com/r/SteamTeamGreen/comments/28rq49/operation_everyone_work_as_a_team_green_saturday/
    • Obrovský náskok je víc než jasný, každý rozumný člověk po krátkém čase vidí, jestli má smysl tvořit odznaky nebo ne, v případě, že ne, tak chytrý člověk si to nechá na moment, kdy jeho tým má šanci na výhru :) Navíc existuje na netu x témat, kde se lidí domlouvají na nejakém společném boomu a ostatní to pak po hodině vzdají :)
    • ucho
      ne
      • *1* A to si ještě za 13 € můžeš koupit token , který poníží bodový zisk libovolného teamu . Spíš než na systematičnost to vidím na pěknou blafuňařinu od Valve : /
      • Krajně podezřelé je to už je z důvodu, že když zaplatíš 10$ a tvůj tým vyhraje, tak můžeš vyhrát hru zdarma. Myslím si, že pro Steam je tím pádem výhodné, aby každý tým aspoň jednou vyhrál. Když jsou soutěžící rozdělení náhodně do týmu a k tomu slevy v daný den nejsou nijak tématické je pozoruhodné, aby každý den vyhrál jiný tým s tak obrovským náskokem a navíc když ostatní týmy mají body vyrovnané.
        • Podívej se na první 2 dny :) V době, kdy lidi neměli taktiku, tak to bylo vyrovnané, teď už je to víc sestematický boj a modří, kteří teď vedou, budou příští kolo zase poslední ;)
          • Dobře, ale řekni mi jak velké procento, lidí z celkového počtu opravdu kupuje hry systematicky?
            • Netuším. Stejně jako netuším proč pořád mluvíš o nějakém nakupování her. Aby ses zúčastnil, není třeba kupovat hry za 10 USD, ale získávat body pro tým, což jde udělat klidně za půl éčka ;)
  • Protože na konzole přeci jen víc kupují děti, respektive rodiče za ně, až se za pár let tahle generace posune a děti zjistí, že musí platit ze svého (a spoustu dalšího sami), tak se stočí k warezu.
    • Gambit92
      Samozřejmě. My co přes den pracujeme a večer hodinku nebo dvě hrajeme na konzolích jsme ty děti a neplatící PC elita jsou ti dospělí *3*

      Tím samozřejmě neříkám že nerespektuji PCčkáře pro jejich lásku pro vysoké detaily a FPS, aby se tu to zase nezvrhlo na flamewar
    • God-of-War
      Ty seš slušnej výmaz.
    • frag.ment
      Máš něco, čím tento blábol podpořit?
  • Veskoslav

    Planetery Anihilation

    No všem doporučuji vyhnout se NPC na nejtěžší úroveň obzvlášť u víceplanetárního systému. Jak ten mě převezl, kdy jsem dobil hlavní planetu a on si vesele stavěl na dalších dvou planetách silné meziplanetární transportní armády:) Ta hra i když je EA, tak je pecka a všem milovníkům klasické RTS doporučuji, rozhodně nebudete litovat:)
    • Keyz
      To se vracíš do roku 97 :)
      • Veskoslav
        Pravda:)Opraveno, děkuji. Ale i TA mám doma:)
        • Keyz
          To je stále v Beta verzi. Navíc co jsem před týdnem koukla na nějaké video, tak se to sekalo jako prase.

          Zrovna jsem hrál Space Run
          http://store.steampowered.com/app/275670/

          Dobrá HC hra na kratší chvíle. I když FTL mě baví více.
          • Veskoslav
            No mě to nespadlo ani jednou a sekání taky nějak neregistruji. Na to, že je to EA mi to přijde dost plynulé.
  • SalemCZ

    Crytek je podle informací německého Gamestaru na pokraji krachu. Jako pravděpodobný kupec se jeví Wargaming. Katastrofou byl pro studio prý vývoj Ryse.

    možná by bylo lepší kdy by Crytek koupil někdo z velké trojky, Wargaming by moc Cryteku asi neprospěl
  • Grid 3

    Na topinkovačích už "vyšel" včera a je volně ke stažení. Na PC se čeká. To jen pro info je to s tím, však vy víte s čím. Až tu zase někdo začne pindat, že na topinkovačích nic takového není.
    • Gambit92
      No je mi tě uplně líto, že musíš čekat o pár dní dýl na svoji nelegalni kopii než ostatní ...
    • Miserius
      Chlapče, musíš pochopit že to že něco unikne dříve a stáhne si to 10% potencionálních zákazníku a to že něco unikne později a stahne si to 50 potencionálních zákazníků je docela rozdíl...
    • A ty seš překvapenej? U naprosté většiny multiplatformních her je konzolová venku dřív. To, že i s tím náskokem je i tak nejstahovanější PC verze, je věc druhá...
    • konzole jsou warezackej raj, ubisoft uz to pochopil, bali kram a stehuje se zpatky na pc
      • Dobrej trolling. Dokud PCčkáři budou hrát "na warezenou" ve větším množství, jak konzolisti, Ubisoft a osatatní se na PC stěhovat rozhodně nebudou.
        Rada: Přestat hrát na warezenou.
      • jo, ja slyšel že tahle generace konzol už je poslední a pristi nebude.
        • Miserius
          *1* Máš pravdu, Sony vyslalo jednoho špeha kterej to vykřikuje po vesnicích v ČR
        • Prej jo no. Ale teda nevím, nevím. Žeby celej herní průmysl utáhlo PC? To se mi nějak nezdá....
        • SalemCZ
          chudák Nintendo
    • Jack1947
      Tak plakej, máš btw ještě čas. Já kvůli nedostatku času jsem se k tomu nedostal třeba to budeš hrát první a na kompjůtru. Jen pro info. *4*
  • Designer Kurt Mugenau je z 60 fps nadšen.

    To je tak, když někoho zavřete s konzolí na 10 let do sklepa :D
  • ringmancz

    BattleForge na steamu

    zaregistrovali jste, že v hlasování bylo Battleforge se slevou 33 % za 0 Euro a když jsem na to klikl, tak se mi ve steamu otevřel Origin, kde ta hra ani nebyla? :) už to vyměnili za Wasteland 2
    • Fremencz
      taky jsem to zaznamenal
  • Still

    Crytek je podle informací německého Gamestaru na pokraji krachu. Jako pravděpodobný kupec se jeví Wargaming. Katastrofou byl pro studio prý vývoj Ryse.

    A určitě za to můžou zlí warezáci na PC!! :D
    • Doufám, že je HF2 zachrání. Crytek je snad jediné velké studio, které se nebojí využít výkonu PC platformy.
    • Veskoslav
      Totožnou zprávu psali, když vyšel Crysis 2, takže bych to bral hodně s rezervou. Navíc uvolnění vývojářských aplikací v rámci předplatného na Steamu je podle slov Cryteku vysoce ceněné a dost oblíbené s průměrnou půl roční předplacenkou. A aby to koupil Wargaming? To bych raději zkrachoval.
    • shefield2
      Tak ono vyvíjet exkluzivku na Xbone, který se neprodával celosvětově a vrazit do toho ohromný prachy je asi bláznovství samo o sobě. Ta hra by se zaplatila jedině v případě, že by byla multiplatformní. Doufám, že jim Homefront 2 vytrhne trn z paty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit