Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79573 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konzolové verze hry Minecraft překonaly v celkovém počtu prodaných kopií verzi počítačovou.

    Není se čemu divit. Konzole = víc dětí = větší tržby z minecraftu
    • Spis bych to uvedl takhle:
      Konzole = víc platících hráčů = vetsi tržby.
      • U Minecraftu je spíš ten problém, že je extrémní množství různých provozovatelů serverů, kteří Minecraft servery dělají a inkasují za ně peníze od hráčů za VIP účty a podobně. Problém je, že se na těchto serverech dá hrát s warez verzemi, přesto ti lidé za hraní někdy platí, i když si hru nekoupí...
    • kennyB
      Hodně slabej pokus o trollování. Nesmíš ale zapomínat, na jaké platformě hra vznikla *1*
      • nekromant33
        stejně jako všechny ostatní hry
        • kennyB
          *7* Ano, všechny hry vznikají na pc a všechny se na něm tudíž dají hrát. Proč jsou teda sakra exkluzivity???
          • Miserius
            Počkat počkat počkat... Ty si myslíš že třeba The Last of Us dělali týpci s gamepadama na PSkách?
            • kennyB
              Psychotic: Pravda, řešímu tu blbosti, omlouvám se *3*
            • Psychotic
              Do prčic, pánové...

              Prostě Miserius chápe "na čem hra vznikla" jako "na kterém stroji byla vyvíjena" a kennyB to (stejně jako já) chápe tak, na které platformě začínala, na které poprvé vyšla. Tak, nedorozumění vyřešeno, hotovo.
            • kennyB
              Jak zamotal??? *8*
            • Miserius
              Tak to už si se do toho ale zamotal, řešilo se na čem hry vznikaj...
            • kennyB
              Děláš si srandu??? Myšleno bylo tak, že hry sice vznikají na pc, ale to ještě nic neznamená. Hlavní je, na jakou platformu vznikají. TLoU si na pc nezahraješ i když na něm vznikala *1*
  • Miserius
    The Walking Dead sezona 2 pass za 160kč na ps3, takže pokud tu nějaký pskář čekal na slevu, lepší už to asi nebude *3*
  • WhySoSad
    Dneska se mi nějakou záhadou samo od sebe na Xbox do knihovny přidalo asi 5 her, Všechny Bioshocky, Bully a Tekken. Co to sakra je ? To mi to někdo daroval nebo jak je to možný ? *1*
    • kennyB
      Sakryš, tak to máš kliku *3*
    • Nevyzpytatalná pekelná škatule! Satanovo dílo. Hoď to z okna, než to udělá něco horšího. *8*
  • Země se pohnula a Archengeia zrecenzoval prvního Zaklínače. *4* https://www.youtube.com/watch?v=9uGGvPuhiSE (VAROVÁNÍ: Je to hodinové povídání v angličtině bez gameplaye a zvláštních efektů, takže jestli to není váš šálek kávy, neztrácejte s tím čas).
    • kennyB
      Mohl tam dát nějaké vlastní ukázky z hraní a ne jen kecat do kamery...
    • WhySoSad
      A ? On je nějaká herní modla nebo co ? Prosím objasnit, vždyť 5k mám i já *4*
      • Rika zajimave veci a za kazdym tretim slovem nerika "tyvole" takze treba mne se jevi jeho povidani o neco zajimavejsi.
      • Poslední dobou se svým kanálem chlubíš až nějak moc často, ty narcistickej vejtaho. *12*
      • Je to jeden z nejlepších analytiků na YouTube. Rozhodně stojí za to si ho poslechnout, tedy pokud jde o jeho "ruminations". Herní modla to není, skoro nikdo ho nezná. Právě proto jsem to sem linkoval.
        • WhySoSad
          Díky, už jsem na dvě videa kouknul a opravdu to vypadá, že ví o čem mluví, odběr už jsem mu dal :)
  • Zaklínač 3 bude obsahovat osmdesát druhů nepřátel.

    Vypadá, že Mikolai Stroinski se přidal k týmu skladatelů Zaklínače 3 a hned se pochlubil svojí prací - https://soundcloud.com/mikolai-stroinski/commanding-the-fury
    • Hry maj naprosto výtečný soundtracky, jsem hlavně rád, že se od jedničky poučili a je tam mnohem víc motivů. Inu, větší rozpočet.

      Tohle zní velice slušně.
  • Kozy
    40000
    • Jack1947
      Chtěl jsem to napsat... no nestačí než popřát bleskovkám dalších krásných 40k do dalších pár let. A at dobře slouží i nadále. *4* Vlastně 40002 .
      • Tilwaen
        S Tebou zde, Jacku, se vůbec nemusíme obávat nepřekonání nějaké kvantitativní hranice příspěvků *2*
        • Miserius
          Jack nam i splňuje kvótu... Rovnou dvě *1*
          • shefield2
            Soudruh Jack plní plán na 200%. *1*
            • Jack1947
              Vy mně přechvalujete, sám to samozřejmně schopný dát nejsem ale s pomocí. Jo. *4*
            • Miserius
              http://youtu.be/DApclIKHVl0?t=4m47s
            • Pilgrim66
              jj, pravej Stachanovec
    • 40001!!!!
  • ringmancz

    Rock Simulator crowdfunding

    https://www.indiegogo.com/projects/rock-simulator-2014

    ne že jim to nepřeju, ale doufám, že to nedají. nějak mi to nepřijde vtipný
    • Jack1947
      Pokud to dají tak veškeré možné zábrany ve vydávání her, na kickstártru padnou.

      Néé fakt sis nikdy nechtěl zkusit jaké by to bylo být kamenem? *15*
  • Ad Spintires

    Je mi docela lito ze o tom tady nepadlo ani slovo a musej si ten clanek zaplatit. I kdyz nenabizi az tolik obsahu tak se porad jedna proste o absolutne skvelou zalezitost.

    Skoda jen ze se neuklada postup u MP coop hry...
    • No, obsah bude, toho bych se nebál, moddeři to zachrání http://stahnu.cz/magazin/nejlepsi-mody-a-trucky-pro-spin-tires-1.-dil
      • No co jsem tak cetl tak obsah se bude pridavat i oficialne ale zatim vlastne nikdo nevi co vsechno a kolik a tak... sam jsem zvedavej. Hlavne doufam ze zapracujou na tom multiplayeru... kdyz to kamaradovi po dvou hodinach hrani spadlo a museli jsme zacinat mapu od zacatku tak nas to nepotesilo.
        • Jack1947
          Můžeě napsat co se tam v tom Coop MP děje, prosím? Mně by to celkem zajímalo... počítám že to je něco o vezení dříví a převážení věcí z bodu a do bodu b... jestli jsem tuhle hru pochopil správně (já ji nehrál).
          • Jo presne tak prevazis naklad (objective jsou zatim pouze klady... kratke, stredni a dlouhe) z bodu A do bodu B (nekdy i C). Ta hra ale neni tak uplne o tom co vezes a kam to vezes jako spis o te ceste jako takove. Blato, voda, kameny, stromy... vsechno je tam zpracovany tak jako jsem to nevidel v zadne jine hre.

            V MP si pak hrani muzes zjednodusit tim ze si muzes navzajem s druhym hracem vypomahat a hardcore mode uz pak neni takove sebemrskactvi.
            Ta hra je mnohem tezsi nez se na prvni pohled muze zdat.
            • V SP se to da hrat bez problemu.
            • Jack1947
              Díky za info, já jsem si nebyl jen uplně jistý a to je mi jasné že ta cesta asi nebude uplně růžová. V SP se to dá hrát ale taky ne? nebo je to moc HC *15* .
          • Podle mě jde hlavně o to, že jeden třeba vozí dřevo, druhej ho jistí/opravuje/odtahuje, když se něco semele, společně objevujou mapu a tak. Na YT jsou pěkná videa.
      • Jack1947
        No, není to Skyrim aby to bylo tak smutné... ještě že ty modáky máme co by jsme si bez nich počali.
    • Přesně, tohle mě taky napadlo. Inzerovat článek v podobě novinky na herní webu? WTF? Teď si budete nechávat od velkých vydavatelů platit, aby jste zveřejnili informace o jejich hře?
      • takhle prece games.cz funguje, jako placena reklama pr ubisoftu a velkych firem. proto se tady nedozviš nic o jinych menších hrách (ktere nezaplatili)
        • No vidíš, půlka lidí zase nadává jak je to tady IndieGames.cz, holt se většině lidí nedá zavděčit nikdy a dokud budou lidi, co budou nadávat na všechno i protichůdně a ne úplně všichni na jednu konkrétní věc, tak je tu všechno v pořádku a dá se to prostě hromadně ignorovat, což je to jediné, co na vás zabírá ;)
        • Jack1947
          Zase špatně maxi, maxi... *7*
        • ringmancz
          no nevím, objevuje se tady více článků o malých hrách než na jiných českých webech
          • ringmancz
            nevšiml jsem si, na koho reaguji. sry :)
    • Jack1947
      To jo, já se o tom dozvěděl až při vydání holt to asi nikoho mooc nezajímá no. *3*
  • slavek.skara

    Zaklínač 3 bude obsahovat osmdesát druhů nepřátel.

    Kolik obsahoval Skyrim?.... *3*20?
    • Skyrim není dobrá hra, ale zrovna počet nepřátel bych mu nevyčítal. Ono něco podobného slibovali i u dvojky a nakonec tam bylo celkově tak deset druhů nepřátel, které se nelogicky opakovaly nezávisle na klimatické podmínky. Jinak hype o kolo Zaklínače 3 začíná být neúnosný, jsem zvědav kolik z těch slibu dorží nebo to dopadne jako dvojka, skončili u těch slibů...
      • A co je podle tebe dobrá hra? Hlavně neříkej že TESO jinak na tebe posílám Dark Brotherhood *1*
      • Čistě ze zvědavosti, můžeš sem postnout článek kde slibovali ve dvojce něco co tam co tam nakonec nebylo? Dík
      • ringmancz
        prý 60x větší mapa než ve dvojce, uvidíme
  • Video: Přes dvě hodiny gameplay záběrů z Far Cry 4.

    Dy´t je to asi 30 minut, zbytek je FC3
    • Video: Přes dvě hodiny gameplay záběrů z Far Cry 4.

      Yep, Tiscali Games FAIL

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit