Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vývoj The Last of Us Remastered je oficiálně dokončen.

    V dohledné době by měl vyjít i trailer (asi ke konci července tuším), takže jsem zvědavej, jak to graficky polepšili, jelikož jde o Naugty Dog. Sice si TLoU na PS4 (až ji budu mít) kupovat nebudu, protože už ji mám na PS3 a magor opravdu nejsem, ale zajímá mě, jak to poběží, jak moc budou upravený ksichty a jestli bude lehce poupravenej třeba i level design.
    • ucho
      porovnání trailerů: https://www.youtube.com/watch?v=hPF9rU343aU
      • Miserius
        Pche, takovej spoiler hned na začátku traileru... jasně stane se to brzo, ale stejně to nemusí dávat do traileru...
        A zase... A vůbec, kdo to ještě nehrál a chce zapařit na PS4, raději na to nekoukejte
        • Jakej spoiler? Kdyt jsou to záběry z první čtvrt hodiny hry. Probuď se, jinak za chvíli budeš za spoiler považovat i to, že ti řeknou jméno hry...
          • kennyB
            Z první čtvrthodiny??? A co ty záběry, kde Ellie přeskakuje na ten vagon, nebo co to vlastně bylo???
            • Miserius
              Lže, prostě je lepší na to nekoukat pokud si to někdo chce užit stejně jako ostatní, vše se dozvědět až ve hře, tak jak to má být...
              U hry s takle silnym příběhem... Kdyby mi někdo řekl že Kevin Spacey bude posledni boss v CoDku a zabiju ho tak je mi to celkem ukradený
          • Miserius
            Je to z první pul hodiny a co jako? Že se něco stane brzo znamena ze to muzes kazdymu vypravet? Proč tu hru teda hrajes kdyz co se stane v prvni pulce pro tebe nehraje roli? Rozhodne nehraje roli to, kdy se neco v pribehu stane, hrac si to ma prozit v ten moment... Stejne jak odalsi spoiler kterej se stane tak po 3 hodinach a je v traileru... Tak pšššt
            • Miserius
              První cutscenu? Hral jsi to vubec?? A co jako ze se stara o Ellie? To hned musi znamenat tohle? Radši pomlč, nekdo se urcite nechce pripravit ani o takovejhle spoiler, nehlede na to co si o tom myslis ty
            • Můžeš mi říct co je to za spoiler, když už je z obalu hry můžeš vidět, že se hlavní hrdina stará o naprosto jiné ditě? Není to žádný dějový zvrat, který by se měl držet pod pokličkou. Prostě potřebovali dát do traileru cutscenu, tak tam dali hned první.
        • ucho
          ano, spoilery mě nepotěšili. chystám se to pořídit, až to teď na PS4 vyjde.
      • Hm ok, vypadá to na ostřejší textury, ale jinak mi připadá, jak kdyby v PS4 verzi ubrali jen trochu jasu haha.
        • ucho
          podle toho prvního traileru těžko soudit. je to na youtube a v 720p kvalitě. ve výsledku ten vizuální rozdíl bude znatelnější mnohem víc.
          • To jo, a hlavně je taky rozdíl mezi cinematic a in-game záběry.
            • Miserius
              Hlavní rozdíl bude v FPS, misto 30 bude 60 a FullHD rozliseni... Pry bude gameplay na urovni cutscen na PS3... Moc velkej rozdil to nebude, ale koupim si to znova *1* Hlavně spousta lidí si to diky PS4 zahraje poprvé a za to jsem taky rád, další fandové...
  • Activision nepovolilo v soutěži pořádané Naughty Dog umístit do fanouškovských artworků nic, co se týká Crash Bandicoot.

    Že by byl novej Crash na cestě?
    • ringmancz
      ne, značku vlastní Activision
      • David Goldfarb (šéf vývoje Payday 2) odchází z Overkill Software. Chce opustit vývoj AAA her a spolupracovat s menšími týmy. 

        Hyjeny
  • Obrazem: Tváří obalu FIFA 15 je (opět) Lionel Messi.

    Co to sakra je, vzdyt to vubec nevypada jak Messi . *15*
    • Má nějaké divné čelo... a taky bradu kterou doopravdy nemá
  • No přiznám se že nevím jistě zda tento klíč do bety Might and Magic Heroes online funguje ,ale já nebudu ten kdo to zjistí *3* 577-344D-B8A4





    PS:Přeju příjemnou zábavu-
    • funguje *4* děkuji
  • Beta Defense Grid 2 (steam klíč)

    Něco pro příznivce tower defensů:
    https://eu.alienwarearena.com/giveaways/defense-grid-2-closed-beta-key-giveaway
  • chlast a hry

    Neporadil by mi někdo nějakou hru u který by se dalo dobře chlastat (přiklad NHL když dá někdo gol tak ten druhej pije, fifa to samý + třeba fauli)
    • Jde o to, jeslti ti jde o nějakou soutěž, nebo chceš jen důvod pít na deprese.
      Pokud jde o soutěž, zkoušel jsem u Dark Souls (co jsem si kdysi někde našel) si dávat absinth (La Grenouille) po každé smrti, 2 když nedokážu získat zpět duši, 2 když umřu vlivem prostředí, 1 po zabití bosse a 1 po použití ohniště. Doporučuju. Namrdáš se vcelku rychle a Dark souls je dobrá hra.
      A pokud jde jen o pokračování splínu jiným směrem, doporučuju hrát třeba "to the moon". A pít kdykoliv to uznáš za vhodný. Ale chce to pořádnou průpravu, abys přešel ten nudnej začátek. A nebo třeba The sims, udělej si bezvadnou rodinu, ženu, děti, psa, dům, práci...ach jo, jdu se taky napít. *15* Do háje, kod z obrazku je "sux", i games.cz mi říká, že jsem sra*ka
      • spíš jsem to myslel jako chlastací party hru, než na depresi
        • My takhle hráli Crash Team Racing v emulátoru. Kdo dojel poslední pil. A pak ještě Tekken (po každém kole). No, potom jsem usoudil, že Macháček (ta hra s kostkama) s holkama je zajímavější varianta...
    • Inquisitor
      Jsem nikdy nepochopil jak někdo může chlastat a do toho hrát. To prostě nejde dohromady. Buď jde člověk chlastat a nebo hrát. To už je lepší se zhulit :)
      • Vrook
        Já už v podstatě poslední dobou hraju výhradně až po tom co si dám brkafe. Čimž se u mě hraní definitvně posunulo na úroveň relaxační aktivity (pasivity? *15* )..
        A je celkem jedno jestli si pustim CS, DayZ nebo nějakou klasiku - teď oprašuju Planescape třeba a super.. k tomu se to btw vyloženě hodí. *15*
        • Inquisitor
          He brkafe pěkný slovo:), tak to si dávám taky. Mě se na tom líbí, že se do toho světa člověk pak, tak nějak víc ponoří.
          • Bez špeka už se dnes ty hry nedají vydržet *1*
          • Vrook
            Souhlasim. *3*
            • tonnymontana
              drogy jsou spatne ááááááno
      • Zdá se, že kooperativní hry moc nehraješ. *5* Já bez pivka pomalu Left 4 Dead nespustím.
        • Inquisitor
          To fakt ne. Bohužel většina lidí co znám hry moc nezajímají a naposledy hráli Maria :)
    • Pan_Klobouk
      Watch Dogs! Jakmile uvidite bug, nebo vec co ma GTA, Saints Row... nebo kterakoliv mestska akce lepe vyresenou a udelanou, pijete.
      • By zdechnul na otravu.
        • Pan_Klobouk
          Vsak nerikal, ze chce neco pro zacatecniky. Zdalo se, ze chce chlastat. :)
    • SUPER MEAT BOY

      Viděl jsem jedno video kdy si někdo takhle zpestřil Super Meat Boye. Byl hodně dobrej, ale po dvou náhodných umrtích a dvou panácích to s ním šlo z kopce a za půl hoďky byl úplně na káry. :D
      • Jazz
        https://www.youtube.com/watch?v=xSvXoQR2FNE

        Tenhle týpek by se moc neožral. *15*
    • Super Meat Boy. Při každé smrti panáka B52.
    • Jack1947
      Neskutečný co za kraviny se tady řeší... *7* Ride to hell:retribution a chlastací hra? no tak, zas tak hrozný to nebylo, slyšel jsem že některým hračům CSS a COD pomáhá na lepší soustředení joint z marjánky. Takto zkus. *3*
      • Pilgrim66
        Z ceho jinyho delas jointy? Z bobkovyho listu?
      • Ted zacinam mit podezreni ze jsi se opravdu narodil v roce 1947...
      • Vrook
        Džoint z marjánky. *15*
    • proč hledas zaminku na pití, proste si kup alkohol zavri se do pokoje a chlastej
      • Tak to má být skupinoví opijení, solo nejezdím
    • Pilgrim66
      Ride to Hell Retribution.

      Kdo se u toho vydrzi dyl neozrat do nemoty, vyhrava...
  • WhySoSad

    Multiplayer Xbox One a PS4 verze hry Minecraft bude podporovat až 8 hráčů. Podpora více hráčů možná dorazí až s budoucím updatem.

    Neuvěřitelný, 8 hráčů, to jsem snad ještě v žádné hře nikdy neviděl ! *14*
  • Keyz

    Recenze (Pc Gamer)

    http://www.pcgamer.com/review/divinity-original-sin-review/

    Jsou tam dobře popsány základy a nový hráč si z toho udělá slušný obraz. Zejména ty svobodné questy, kdy je možnost to vyřešit spontánní reakcí dost překvapí, protože to není ve hrách dnes běžné. Většinou quest začíná zadáním a radou co a jak. Zde je super ta možnost, že něco vidím, NPC něco křičí a jestli nějak zareaguji, tak splním quest anebo taky ne...

    Zde ukazují velice podobnou myšlenku jakou prosazuje WH. Jak se zdá, tak větší volnost bez typických omezení funguje. Tady určitě.

    "One of the reasons the game is difficult is that enemies have access to the same abilities and items as you do". Jak je vidět, jde to i když protivníci nejsou omezeni dovednostmi jako v mnoha hrách.
    • Dollaruss

      Pro mě zatím hra roku a vypadá to, že to tak i skončí. Koupil jsem již v Eearly Access. Zatím mám odehráno cca 30 hodin a nedostal jsem se skoro nikam jelikož prolízám úplně všechno. Souboje jsou výzva jak prase a to nehraji na nejtěžší. Hra mě neskutečně baví. Jen ten inventář je pro mě osobně hodně otravný.
      • Pre mna tiez momentalna hra roku, nic tak dobre som uz davno nehral.
      • Keyz
        Hlavně souboje jsou férová výzva. Nepřátelé nemají prostě nějakou super výhodu. Používají dovednosti které má hráč a díky možnostem využití prostředí to je pak zajímavé a obtížné.
        Super, že to udělali jinak a je potřeba myslet + dávat si poznámky do mapy. Konečně více hraješ než se koukáš...

        Kdyby dali více do reklamy nejspíše by to mělo absolutní hodnocení jako velké hry s velkou reklamou a někdo by se nechal strhnou "wow momentem".Když vidíš, co se odpouští u her, které nic nového nepřinesou ale mají velkou reklamu...
    • komu to cpeš?
  • Kozy

    Kozyho nedělní otázka

    Když už se tady řeší umění, měl bych otázku. Jsou nějaké hry u kterých jste se nedokázali přenést přes jejich výtvarné zpracování tak, že jste je nemohli dohrát/museli jste se do hraní nutit?

    U mě to je Dust: Elysian Tale, slyšel jsem na to samou chválu, gameplay byl docela fajn ale to zpracování, až mě překvapilo jak se mi hnusí. Pak mě napadá Darksiders (u toho mě to fakt mrzí), prakticky jakýkoliv JRPG a pak samozřejmě levnej oldchool retro pixelart.
    • Veskoslav
      Poslední Fable, AoE online a AoE III.
      • wtf aoe online melo roztomilou grafiku a aoe 3 melo super grafiku ktera vypada špičkove ješte dnes! *8*
    • divinity original sin, wildstar, starcraft 2, simcity, diablo 3
      • P.S.
        planetary annihilation, europa universalis a jeste by mne snad neco napadlo
    • Keyz
      world of warcraft i když jsem měl možnost to zkusit hrát na oficiálním serveru s přáteli. Protože ta hra se hraje dlouho, tak na tohle bych opravdu neměl vkus. Dívat se na to jak to vypadá a všude létají barvy sem tam...
      Menší nezávislé hry? Tam mi to je většinou jedno. Spíše mně to nezajímá z důvodu toho jak a co se tam hraje. Ale i když to vypadá staře apod, tak se přesto klidně přenesu. Gemini rue jsem si skvěle užil. FTL také atd.

      I když, kdyby takto vypadalo MMORPG a měl bych to hrát dlouho, tak nevím...
    • Zatím jsem se s ničím takovým nesetkal. Vždycky je u mě prim hratelnost a pokud mě ta baví, tak už vizuál neřeším. Možná je to tím, že jsem vyrůstal na prvním Nintendu a tak zkousnu úplně cokoliv díky tý hromadě odehraných titulů, kterou mám za sebou.
    • Kvůli zpracování jsem se na hru snad nikdy nevykašlal. Pokud jsem jí přestal hrát nebo jsem se nutil, jednoduše mi nesedla po herní stránce.
      • Jack1947
        Tak tak, máme to stejně já bych jí asi nezačal ani hrát... kdyby mě mooc odpuzovala. *3*
    • Takových bylo desítky - Divinity: Origin Sin, Falbe 3, Dishonored, Amalur a mnohé další...
    • Half Life 2. Jedničku jsem si užil slušně, ale dvojku už tak ne. Ve hře se mi nelíbí prakticky nic. Nelíbí se mi prostředí, baráky, Gravity Gun, počasí, Alex, Strider a ostatní potvory atd... Half Life 2 mi totálně nesedl. Jinak hratelnost byla skvělá, ale nikdy se mi nelíbil jako takový. Pak ještě možná GTA IV. Má hrozně vybledlou grafiku a Admiral je nehorázně hnusné auto, které se jako limuzína musí spawnovat zatraceně často a přídavek TLaD asi nikdy dobrovolně nedohraji.
      • Nic proti ale to jsi asi jediný na světě kterému vadil v HL2 gravity gun
      • Jack1947
        To je škoda, Lost and damned je sice slabší ale za to parádní, je tam taky ten transportér a s ním byla radost rozjíždět policejní zátarasy. *15* ( nebo to bylo v BoGT už nevím).
    • Miserius
      Bohužel taky Darksiders s tim, že mam koupěný obě ale nedohrál jsem ani jeden díl... Dvojka je přitom hodně povedená hra...
      • Mne sa graficke spracovanie paci velmi a pre mna je to jasny priklad ked dam prednost peknemu vytvarnemu stylu pred realistickou bazilion polygonovou patlaninou s uber bump mega parallax shader mapovanim, so sedlackym bloomom navrchu. Technicke spracovanie a hlavne textury samozrejme nic moc, ale vzdy ked vidim nejake obrovske sochy tak mam chut sa len kochat a screenshotovat o zivot. Celkovo su tieto hry pre ma prijemnym prekvapenim, napriek tomu ze som k nim s pociatku pristupoval ako k blbym mlatickam.
        • A este taka serviska, Darksiders 2 mi lagovalo jak krava, ale tento Skyrim fix to poriesil.
          http://www.nexusmods.com/skyrim/mods/2581
  • WhySoSad
    Zdravím, začal jsem na youtube natáčet Silent Hill 2, kdo by měl zájem, tak může na tuhle klasiku kouknout *3*

    http://youtu.be/iHCH2vqxj6o
    • Miserius
      Pomocí čeho nahráváš gameplay z Xboxu? Nikdy jsem to nezkoušel, ale pořád je jediná pořádná možnost nějaká karta za dvojku?
      • Jack1947
        Myslím že asi jinak než bez karty to nejde... bohužel.
        • WhySoSad
          Jojo, Avermedia Livegamer HD
    • Nemáš na to hlas. S tím nic nenaděláš.

      Taky používáš nekvalitní mikfron a/nebo neumíš pracovat s Audacity. Následkem čehož ti to šumí jako prase.

      Jestli chceš poměrně dobrý mikrofon za velmi dobré peníze, doporučuju tohle: http://www.alza.cz/trust-starzz-mikrofon-d329295.htm

      Co se týče Audacity, návodů na potlačení šumu najdeš přes Google asi tak milion.

      V každým případě, pokud tě to baví, tak natáčej dál. *4*
      • lol takhle nekoho odepsat, ja lp na yt koukám, a o hlas nejde
        • Samozřejmě, že jde.

          Můžeš mít sebelepší obsah, ale když tvůj hlas nezní příjemně, díru do světa neuděláš. Pro vlastní zábavu - proč ne.
          • ja muzu rict jak si vybiram na co koukam ja - podle hry kterou chci koukat, podle obsahu a pak samozrejme je v tom jista "alchymie" že ti to proste musí sednout. ja jeho videa nekoukam ani nerikam že se mi ten hlas líbí, jen rikam že takhle nekoho natvrdo odepsat je netaktní. když ani nevíme jestli chce být nejakou star na yt, nejspíš ani ne

            navíc znám spoustu letsplayeru ktery maji debilní hlas a pres to maji spoustu odberu (príklad marbozir), jak jsem rekl imo je to víc o jakési alchymii kterou ma dana osoba (osobní kouzlo nebo co) a taky o zacílení na specificke publikum (teenageri, nebo hráči specifickeho žanru - simulace, startegie a pod.)
            • WhySoSad
              Ono je to dost věc osobních preferencí, hodně lidí mi na druhou stranu píše, že se jim můj přednes líbí a že kvůli tomu mě sledují. Někomu se to holt líbí, někomu ne, člověk se nikdy nezavděčí všem, jen se může snažit zavděčit většině
            • Nemyslím si, že jsem ho odepsal.

              Chtěl zpětnou vazbu, tak jsem mu ji dal. I s návrhem řešení toho, co se podle mě řešit dá.
      • WhySoSad
        Nekvalitní mikrofon ? Cha.... *1*

        Mám Samson C01U, spíš je moc kvalitní a chytá mi hučení xboxu a upravuje citlivost aby to zabral, takže kvůlu tomu šumí... A ten Trust co si postoval jsem měl a je úplně totálně na pytel...
        • V tom případě platí varianta b) a nevěnuješ záznamu dostatečnou péči.

          Trust je super mikrofon v téhle cenové třídě. Opět platí - musíš vědět, co děláš. Když to nevíš, tak je ti Samson C01U úplně na pytel a výsledkem je nekvalitní zvuková stopa.
    • Hlavně bych ti doporučil sehnat si původní verzi, protože ta HD verze je zprasená co to jde. Atmosféra je většinou úplně mimo kvůli tý mlze atd. Jedna z mála her, kde HD port udělal obrovskou škodu.
    • ucho
      hm, SH2 bych možná zapařil, ale jinak k videu, asi bych se na ten gameplay nevydržel dívat dlouho, máš trochu monotónně zabarvený hlas, který se mi moc dobře neposlouchá a ten obsah toho, co řekneš, taky za nic moc nestojí. (a provolávání slov "fak" mi přijde trapný :) )
      • diky že ses s nama podelil o dojmy, ten obsah ktery za nic nestojí to je neco jako tvoje prispevky? *1*
        • Ne, jako tvoje příspěvky! *10*
      • WhySoSad
        Díky, přesně proto to sem dávám, abych věděl co dělat líp a jinak *3* Taky nejsem na youtube žádná "star" a tak nějak paběrkuju, ale baví mě to dělat i pro těch pár lidí a taky pro sebe *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit