Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorar
    Co asi tak říkali ti lidi okolo když točili Aleše po hraní Evil Within :-D
  • Corvus
    "No, tak jsem hrál vetřelce..." je vyložená vražda *1* Jinak nechápu ty prudérní výkřiky do tmy. Jeden díl vyloženě odlehčenej mě pobavil. Díky, pánové. Houšť videoblogů z E3.
  • B.o.b
    Ale vůbec mi nechybí LEVEL TV. *9*
  • Pánové, čím dál tím větší sebevražda, tímto si uživatele na úrovni neudržíte. Ono vlastne už jich je tu opravdu jen hrstka... bohužel :-(
    • ucho
      Tak jo, bylo to trapný, dětinský, nesedne mi to k těm blogům a raději bych viděl trochu dospělejší humor, ve kterým ze sebe někdo nedělá šaška, ale že by to nějak ovlivnilo nějaké držení/nedržení, to ne. A ostatní videoblogy mi přišly celkem ok.
  • Zacharjas
    Dobře pánové, hotový Game Page.
  • Nevzpomněl si někdo na Level TV když se spustila stará známa hudba ?
  • best part... "tak jsem hrál vetřelce..." :D
  • cr8gg
    Hosi, jste fakt retardi :D .. mysleno ciste v dobrym, sice jsem se nic nedozvedel, ale nasmal jsem se jak idiiot
  • Nemálo jsem se nasmál, super :D
  • Pane bože, proč jste tam museli nacpat toho čurá... teda, Fiolu a tu čub... teda tu "ženu", co se chová jak 12 leté dítě?
    • asi proto ze to je 12 lete dite
    • cr8gg
      taky musim souhlasi, Fiola a hlavne Baty jsou neskutecne nesympaticky a otravny lidi ..
      • Taková ta chvíle, kdy se směju nad tím, co tam vyvádějí a najednou záběr na ty dva blbečky. Zrovna včera v noci jsem si z nudy a zvědavosti po letech pustil Fiolu a ten jeho "pořad" či co to je, jakejsi "report z E3" - asi. To jen abych zjistil, jestli se něco změnilo.

        Vypadalo to asi takhle. První dvě minuty nějaká dementní animace kde se nic nedělo, a pak to začalo. Fiola začal žbleptat nesmysly o tom, že ONI MĚLI BLIKAJÍCÍ NÁRAMKY a TI ŠULINI Z GAMES SI JE NA PROTEST SUNDALI, uprostřed sedící Pleška mlčel a vypadal že každou chvíli usne a ta blbka vlevo kouřila lízátko jak kdyby to byl bimbas jejího frajera a snažila se bejt hrozně vtipná. Fakt trapas, po pár minutách jsem to vypnul a šel spát. Trauma mám doteď.
        • Ty jo. To mě fakt mrzí, že to takhle vidíte. Ten hate není hezký takhle číst. Rozhodně to není příjemný. Nevím, čím jsme se tak provinili, ale chápu... jestli to nutkání, že je Indian na prd máš a jsme otravný, tak s tím nic neuděláme. Já se jen snažím dělat svou práci, Baty a Gelu taky. S klukama z Games.cz vycházíme dobře. Tak já nevím, je mi to líto. To je vše.
          • To nutkání mám posledních několik let a včera večer, když jsem viděl kousek toho vašeho... videa jsem se přesvědčil o tom, že to nutkání bude ještě hodně dlouho. Bohuzel.
            • Marf a Dex: No nevím. Zdá se mi, že spíš nerozumíte tomu, že já nejsem žádný novinář a Indiana děláme pro zábavu. Nesnažíme se, a nikde to ani netvrdíme, dělat seriozni novinařinu či žurnalistiku. Naopak děláme obsah, který je hodně mimo tvůj rozsah, což pak chápu, že bereš špatně nebo se ti nelíbí :). Ale čísla sledovanosti mluví sama za vše. Jestli se mi snažíš vnutknout myšlenku, že posledních 8 let dělám svou práci špatně, pak ti naprosto otevřeně říkám, že jsi jen zaujatý... Mimochodem, na E3 se nedostane každý. Když už tam někdo jede, většinou o těch hrách fakt něco ví. Opravdu. Neboj se. Navíc máme v Indianovi výhodu. Jsme vývojáři. Známe hry více do hloubky, než jakýkoli běžný novinář, takže spíše je to naopak a za tím si stojím; častokrát přinášíme ověřené a celistvé informace než další média.

              Nicméně tohle není o přesvědčování. Jsem rád, že jste odepsali co jste odepsali. Jen mě z psychologického hlediska zajímá, odkud se sakra taková hate agrese bere. Nutkání hodnotit někoho na bázi jednoho zhlédnutí videa či z doslechu. Nevěřím, že je to váš osobní názor vytvořený osobní zkušeností a spíše v celé věci hrají roli předsudky :).
          • Někdo se prostě narodí s talentem malovat a někdo ne. Mám rád komixy a to hned nemusí znamenat, že je budu malovat. Chápu, že vás hry baví obzvlášť u holek se to cení, co bych dal za ségru co má rada hry :-) . Nicméně se vší úctou k čemu teď spěji je to, že prostě vy jste se nezrodili pro novinařinu jste rádoby fanoušci co předstírají, že rozumí hrám. Obzvlášť ten váš šul*n to mu bych dál ránu z první...
    • Naprosto s tebou souhlasím já celej indian obzvlášť ty to dva vyloženě nesnáším....
      • "Du se podivat na ten Tajtnfól, protože tam maj přeskinovanej XBox Uan a můžu ho vyhrát.", fakt informační hodnota babiččina prdu.
    • Asi tak nejak, na Games chodím abych se vyhnul tomu trotlovi a ted ho dáte i sem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit