Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi by teda byla větší sranda hrát za ty charismatické záporáky než nudné emerické turisty
    • Co je na tom charizmatického? Záporáci jsou šíleně nudní ve FC. Tohle je jakási nezajímavá nula už od pohledu. To, že zabije podřízeného a má u toho milion originálních keců, z toho se mi má jako postavit ?
      • tak určitě, a proto si všichni pamatují jméno hlavního hrdiny Far Cry 3 a na Vaase si nikdo ani nevzpomene *1*
        • na Vaase si nikto nespomenie. mas pravdu. postava jak z beckoveho(prinajlepsom) filmu z 70. rokov.
          • Vrook
            A béčkový filmy ze sedmdesátejch jsou snad v kontextu filmovejch dějin a hlavně současnosti nějak špatný nebo co? Naopak... Ale jinak Vaase taky nějak nemusim. Neřikám, že je to špatná postava, asi bych ji zařadil minimálně do horní poloviny pomyslnýho žebříčku, ale takovou vlnu slávy si z mého pohledu nezaslouží.
            • Vrook
              Jojo, brko, kafe, zapařit nějakou odreagovávačku a chill.. *15*
            • Moc tlačil na pilu, to nikdo nemá rád. Měl trochu ubrat plyn, dát se do klidu, upustit páru.
          • co je potom padouch z jedničky, co si na tajném ostrově vyrábí mutanty a má sídlo v sopce? *4*
        • Krescz
          si trochu protirecis ne? *1*
  • Já zatím vidím jen FC3 hozené do Himalájí. Pokud tam zůstanou ty kraviny ulov 10 zvířátek, tak nas*at.
    • Ked to bude "len" FC3 hodene do Himalaji tak budem velmi spokojny :)
    • No vidis a ja doufam ze tohle tam nechaji a jeste to vylepsi (vetsi obtiznost zvirat). Byla to jedna z veci ktera me nejvice bavila. Je fakt ze to vypada jako potunene FC3 ale ja si pockam na slevu kolem 20e a pak jdu do toho.
    • Tak to mi zrovna nevadí s FC3 jsem byl docela spokojený příběh jsem moc nevnímal a bavilo mne lovení lukem a vybíjení pevností potichu pokud tohle zachovaní i ve 4 tak proč ne, Já nechci hrát hru která bude mít jiné mechaniky, to by už nebylo farcry ale jiná hra.
    • Inquisitor
      Ono to moc velký rozdíl nebude, už jenom to E3 video s tím záporákem, Vass jako vystřiženej. Určitě budou změny jenom díky prostředí Himalájí, jinak v hratelnosti žádnou větší změnu nečekám.
  • TheGGG
    Fajnová hra, už aby to vyšlo.
  • Beru zpatky ze nejslabsi E3 video bylo z Dragon age...
  • Za toho medojeda budu moct taky hrát?
    • NavrySS
      Myslím že ne, předpokládám že ho budeš muset zabít a vykuchat aby sis mohl vyrobit peněženku. *3*
      • jen aby si něj neudělal peněženku ten medojed *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit