Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to mu určitě poradil Tod Howard, že může udělat open world hru kde bude 40% mapy neprůstopné pohoří.. a to se vyplatí!
  • Vrook
    Jojo, brko, kafe, zapařit nějakou odreagovávačku a chill.. *15*
  • Docela bych bral kdyby se na tu horu na kterou kouká na začátku videa dalo vylízt :D a hezky bez loadingů *15* *5*
  • cumpi3
    ja jsem hral far cry mnohokrat a omlouvam se ze zamenu zombiku s mutantama *3*
  • Moc tlačil na pilu, to nikdo nemá rád. Měl trochu ubrat plyn, dát se do klidu, upustit páru.
  • Vrook
    A béčkový filmy ze sedmdesátejch jsou snad v kontextu filmovejch dějin a hlavně současnosti nějak špatný nebo co? Naopak... Ale jinak Vaase taky nějak nemusim. Neřikám, že je to špatná postava, asi bych ji zařadil minimálně do horní poloviny pomyslnýho žebříčku, ale takovou vlnu slávy si z mého pohledu nezaslouží.
  • ja bych v te hre radeji lovil a pote mucil chude teenagery *1*
  • Ten nápad s lovením zazobaných teenagerů a následné pomučeníčko zní skvěle - BERU *1*
  • Střílet s MG42 / MG3 od pasu s chirurgickou přesností, to už je fakt úlet. Ta zbraň sama o sobě prázdná bez zásobníku váží nějakých 12 kilo a kdybyste ji měli držet jednou rukou a ještě z ní střílet full-auto, tak by člověk po první dávce ležel na zemi s vyraženými zuby...
    Hry se snaží mít tu nejlepší a nejrealističtější grafiku, ale k čemu je to dobré, když se tam dějí takové šílenosti? Jinak FC3 bylo fajn, ale mohli by konečně vymyslet nějaký pořádný příběh, protože zachraňovat nějaké anonymní zazobané teenagery je ta poslední věc na světě, které bych se chtěl zúčastnit, to už by byla větší zábava je na tom ostrově lovit a pak z nich stahovat kůži.
  • LOL on nenašel ten tajnej level kde musiš zabijet zombíky tim že po nich házíš kokosové ořechy? tak to jiste nehral 5x, kecá *6*
  • to chceš říct, že jsi to dohrál 5x a neobjevil ten tajný zombie level? *1*
  • Ked to bude "len" FC3 hodene do Himalaji tak budem velmi spokojny :)
  • Ja som FC 1 presiel asi 5x ale nestretol som ani 1 zombika. Najprv si zisti informacie skor nez trepnes zase daku kravinu..
  • "Honey badger doesn't give a shit!!"
  • co je potom padouch z jedničky, co si na tajném ostrově vyrábí mutanty a má sídlo v sopce? *4*
  • na Vaase si nikto nespomenie. mas pravdu. postava jak z beckoveho(prinajlepsom) filmu z 70. rokov.
  • Odulin
    Mně se trojka v podstatě líbila, tak jak byla. Když tam neudělaj nějakou zásadní botu a naopak vymyslí něco pěknýho s MP nebo CO-OPem, tak budu spokojený.
  • nezapominejme ze pravym nastupcem fc je crysis 1 (pak uz to zkonzolovatelo)
  • Himaláje moc hezký, ale oni se ani proboha nenamáhali změnit ten ukazatel detekce z předchozího dílu. Vsadím se že věci jako animace nepřátel jsou taky stejné. Ten hlavní záporák je takový Vaasův bratránek co se snaží být stejně cool jako jeho příbuzný z tropů. Asi to bude zábava, ale věci jako preorder bonusy a nekonečné remaky herních sérií Ubisoftu mě asi donutí počkat na nějakou summer sale verzi za 15 babek.
  • cumpi3
    Já se docela divím, že poslední dobou čtu, že Far Cry 1 je pecka...když jsem tu dříve furt četl, že to bylo dobré do doby, dokud se tam neobjevili zombíci a pak to nestálo za nic...

    K FC3: Včera jsem to dohrál a líbilo se mi to. Má to pěknou atmosféru, dobrou grafiku, super hudbu a hraje se to příjemně... Ale přesto mám dost kritiky: na konci jsem byl rád, že je konec, neboť se to už fakt celý opakovalo...
    Vaas byl totálně nevyužitý, hlavně že se na něm stavila marketingová kampaň...
    Příběh a postavy byly neskutečně ploché
    Náplň mezi misemi byla total nuda (pokud nepočítám ježdění, to mě fakt bavilo), ale jinak jsem odehrál pár vedlejších misí a dál jsem to ani nezkoušel...
    A znovuhratelnost je takřka nulová...ale hru jako takovou jsem prolezl rád a po velkou většinu času jsem se bavil...takže za mě docela spokojenost *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit