Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Beta MP BF. Sakra asi nebudu spát, totální nezájem.
  • Stop buzeracím!!! V jaké MP hře můžete mít fakt dobře zpracované zničitelné prostředí?...fakt nevím asi jen ten BF3 a BF4. A co BFH? Já si myslím že ta hra dopadne dobře...rozhodně je to větší posun než z BF3 na BF4,myslím teda koncept hry i když to vypadá tak přeskinovaně (grafika se mi zdá horší než v BF4...ale to se snad ještě vyladí) ...BFka považuju za nejlepší MP hry (titanfall jsem ještě ale nehrál!!!). A stejně si to tady polovina lidí koupí a poté co je to po 150 hodinách přestane bavit a začnou se nudit tak to začnou hejtovat....akorát ta cena 60 euro je přestřelená,to souhlasím ale za nějakých 45 by to bylo fááájn. P.S: Poslední dobou se mi zdá že tu hru kazí spíš hráči (právě těmi buzeracemi) než vývojaří.
    • Týrárá!!!! Tratadáá!!! Buzerace!!!
      • Pomodli se a pšštt..
    • Jack1947
      - *4*
    • Pete.palis
      neměl si už dávno spát chlapče? *6*
      • Velmi vtipné
  • je to zdarma?....to bude podezrele *8*
  • N0isy
    Na Originu za 69,99€. No nekup to. *15*
    • Mato1987
      :D v kamennom obchode 59.99 :D dovi dopo
  • Vždyť to nefunguje... kliknul jsem na dotaz, vyplnil údaje, potom účet k orginu a když jsem to potvrdil tak mě prohlížeč napsal že stránka se snaží se zavřít... Když kliknu na ok tak na emajlu nic a na orginu taky nic :-(
  • Tushan
    Ne ! raději knihu *1*
  • Vypadá to hůř než BF3 a jede to hůř než BF4. To bude Ultimátní Battlefield *1*
    • cr8gg
      hrals to vubec? :D ejde to mnohem lip jak BF4 ... dokonce ze vech bet co jsem v BF htal, to jede nejlip
      • bodaj by to neslo lepsie, ked je to orezany BF4 na malej mape s horsou grafikouo
      • cr8gg: co to meleš proboha? *11*
      • A to protože vzalo BF4, kterou pomocí platících hráčů odbugovali, nahodili skin a vydali jako nové DLC hmmm tedy chtěl jsem říct plnohodnotnou hru. Místo toho mohli tuhle hru dát zadarmo hráčům, kzeří hráli zabugovanou 4a vydat to jako DLC - poděkování za trpělivost.
        Samozřejmě si to lidi koupí, BF4 znám nazpaměť tak chci něco nového, co budou chtít ostatní, tak to musím mít taky, abych nebyl lama, pak stejně zjistíš je to úplně stejné, akorát máš jiné ruce, místo v tanku jsi v pick-upu (místo appache, policejní helikoptéra) -> všechno se ale ovládá stejně a za pár hodin tě to přestane bavit.
  • stiahol som, zahral som, vymazal som

    pekny reskin *6* *6* *6*
  • Kingo1983
    Vyšiel oficiálny patch ktorý mimo iného opravuje " rovnaké vylepšenia „netcodu“ aké boli v Battlefielde 4" ......Nič len preskinované BF4 . *9*
  • Xcomik
    Tahle hra vypadá jako naprosto největší Epic Fail v historii značky Battlefield a to bez pardonu. Já mám studio Viscreal moc rád hlavně kůli Dead Space 3 které mě a mého kámoše fakt moc bavilo v coopu. Ale tahle blbost je prostě naprostá tragédie. Stačilo aby mi Ubisoft ukázal jeden mod z R6 Siege a hned sem měl jasno co z těchto dvou titulů podpořím.

    Prostě at se na mě BF fans nezlobí ale tenhle paskvil je tak na možná dobré DLC do BF4 ale né rozhodně jako plnohodnotná záležitost (ač grafikou vyloženě nežiju ta hra vypadá strašně)
    • resshi
      Jakožto BF fanda nevím, proč bych se měl zlobit. Vždyť je to pravda :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit