Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Hlavně, aby to neběželo v příliš vysokých fps kvůli dosažení co nejfilmovějšího feelingu.
    • Skoda ze PS4 nema 21:9 ako standard, to by bol najfilmovitejsi zazitok.
      • A k tomu 4K. To by to ale museli zamknout na 5fps nebo by se celá hra odehrávala v 1 místnosti.
    • StanleyCZ
      Úplně vidím, jak jim nějaký nespokojený zákazník píše na podporu s tím, že mu hra běží moc plynule a on tím pádem nemůže nasát slibovanou filmovou atmosféru viktoriánského Londýna. :D
      • Keyz
        Ideálně, že nemá černé pruhy a vidí celý obraz *15*
      • MickeyMutant
        To by mohl být Aleš Smutný. Ten se myslím onehdy po příletu z E3 vyjadřoval, že ten filmovější pocit díky 30 fps z The Order 1886 měl a že je to dobrý nápad*4*
  • Teda nevim jaka hra bude, ale grafika je skutecne impozantni, nechce se me ani verit, ze to jede na konzoli.
    Vizualni stranka je opravdu vydarena neskutecne a diky tomu to ma i perfektni atmosferu, to teda kloboucek.
    • Jack1947
      No co že to budou užší koridory, hlavně že bude na co se dívat a že bude. *5*
      • TheGGG
        aspoň se tam neztratíš. *5*
        • Jack1947
          Prosímtě, to není o nějakém ztrácení to je o celkové hratelnosti... *7*
          • TheGGG
            radši bys 50000kiláků čtverečných prázdný poště, jen abys měl poct že hraješ OW? Typický jack.
            BTW: doufám že nenaruším tvé vetché předpubertální soukromí, ale co znamená těch 1947? Je to věk narození tvého prapraprapradědečka?
            • TheGGG: budu se dvakrát tolik modlit za tvoji duši *7*
            • TheGGG
              Tebe jo Ježíši, ty seš vyjímka.
            • Já jsem vegan, pacifista a navíc gay. Budeš mě mít rád i přesto?
            • Jack1947
              Jak nesnáším? občas je vypustím no... to víš no dyslekcie. Néé to opravdu néé... *2*
            • TheGGG
              Doufám, že do některé z těch kategorií nepatříš. Nerad bych se tě dotkl.
              BTW: Proč tak nesnášíš čárky ve větách.
            • Jack1947
              Ahá tak to jo. *4*
            • TheGGG
              Jinak žádný gay gejm neznám, ani mě nezajímají, homouše považuji stejně jako vegetariány a pacifisty za totální pomatence.
            • TheGGG
              Rodiče mě zapsali před narozením, mě je ve skutečnosti je pět let. *5*
            • Jack1947
              Aha, já myslel no... že to je něco jako The good gay game, nebo tak nějak. Ty stálým členem od roku 1990 když si mladší to zase nelži. *7*
            • TheGGG
              Až někdo udělá OW, který bude mít atmošku lepší než koridor a nebude to jen o šlapání, tak změním názor.
            • TheGGG
              WTF: OW je ku*evsky očividná zkratka openworld.
              TřiG jsou taky dost obvious: Germanische Glaubens-Gemeinschaft. Stálým členem od roku 1990.
            • Jack1947
              Prapradědečka no pokud jde o něj tak ten umřel zhruba 10 let před mým narozením... pech no. Nevím co je OW a 1947... nevím připadalo mi to zajímavé - to je tak zhruba všechno mohl bych se zeptat co je u tebe těch 3 g ale asi by to bylo zbytečné... Pubertu už mám myslím úspěšně dávno za sebou. Takže nic nenarušuješ. *3* Ok.

              Já ostatně proti koridorům nic nemám ale vadí mi když jsou až moc semklé a jediná cesta je ta dopředu - nulová manévrovatelnost to se mi nelíbí, mám radši trochu větší arény/úrovně. Rozhodně néé 5000kiláků nebo kolik kde nic není ale sandbox/open world není nikdy k zahození když je udělán s nějakou tou potřebnou péčí. Néé zejicí prázdnotou. *4*
  • Jack1947
    Mě spíše nahání hrůzu, co si ještě do téhle očekávané pecky nevymyslí... chápu že paprskomety a nějaký neviditelní nepřátelé jsou málo chce to ještě pořádné a impozantní Vlkodlaky, uh oh... *7*
    • TheGGG
      Co to mektáš, vlkodlaci byli už v prvním traileru. Je to fantasy steampunk.
      • Jack1947
        Byli jo? že sem si jich teda nevšiml asi už slepnu. (mimoto že mi šediví a vypadávají vlasy... )
        • TheGGG
          Tak si ho pust ještě jednou, pak ještě jednou a až si jich tam všimneš (moc se nedají přehlédnout), tak napiš.
          • Jack1947
            Nebudu, třeba tam byli... třeba néé to je mi fuk.
  • TheGGG
    Tak todle bude mazec. Konečně po čase hra ze který sálá skutečně hutná a temná atmosféra. Nic pro dětičky a fanoušky omalovánek.
    • Presne tak, koridorovku jsme tu uz dlouho nemeli. *15*
      • TheGGG
        ale simtě, lepší než nudný openworld *6*
        • Tak tenhle blabol se ti moc nepovedl
          • TheGGG
            brečíš nad pravdou, dělaté jako by koridor byla automaticky nějaká nadávka. No radši si dám pořádný koridor, než ty tuny nudných, bezpříběhových open world her co se nám teď množí. No ale vysvětlovat to PCčkáři asi nemá cenu, ten hýká nadšením ze 100té kopie OW survival zombie hry.
            • čím víc čtu tvoje příspěvky a komentáře, tím větší si pro mě -buď troll - nebo totální ko*ot... vyber si
      • Jack1947
        No takovouhle fakt ne. *3*
    • Raději nechval dne před večerem. Už jsme tady měli relativně dost her, které se na první pohled tvářily "grimdark" a přesto nakonec šla atmosféra do kopru kvůli nějakému ostudnému designerskému přešlapu.
      • Jack1947
        Tak v tomto případě hra tedy přešlapuje nejistě na místě a neví coby. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit