Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdá se mi to lepší než nakrásně podaný ''dospělácký'' univerzium v Zaklínačí. :)
  • Jeho knír vypadá, jakoby ho měl namalovanej fixou a na hlavě má tupé... lomím rukama a nevím, co ještě dodat... ah...další chlápek (ten rogue) je nemocnej a má na hlavě papírovej pytlík, ten holohlavej elf má úplně poházený rysy v obličeji, elfka se tváří, jakoby cítila všeobjímající prázdnotu v duši (a má taky poházený rysy v obličeji), Iron Bull je až příliš masivní a nemá mozkovnu, snad jen Varric, Cassandra, Viviene vypadají normálně...ale modéři to spraví... snad
  • Jack1947
    Společníky máme už dva a co nějaké ty společnice... nebo tentokrát to bude pouze "chlapská" záležitost. *3*
    • Pro lesbičky se najde Sera.

      Jinak je prý potvrzená Cassandra.
      • Jack1947
        Díky za info, už jsem se bál že tu nebude žádná morální soudnost... a bude to jen o Gayích ( to bych možná i pochopil). *3*
        • Na druhou stranu pořád lepší jeden gay, což je alespoň uvěřitelné a reálné, než parta plná bisexuálů.
          • Jack1947
            Jo, když jich není celá parta stejně by to mělo být i s ženskými postavami taky ne všichni (ženske- lesby) naštěstí to ve hrách stále ještě funguje. *4*
  • Mají pravdu, bez gaye není žádná správná parta. Nacpat gaye, kam to jde. Kam se to Bioware dopracovalo. ( A to nemám nic proti gayům )
    • Kam se mohlo Bioware kdy dopracovat, když se nikdy ničím nikam nedopracovávalo? Nebo snad někdo hry jako Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Mass Effect či Dragon Age považuje za kvalitní hry?
      • Ano.
      • Trilogie Mass Effect patří mezi nejlepší, jaké jsem kdy hrál. Dragon Age: Origins se řadí do stejné kategorie.
        Dragon Age 2 byla průměrná hra... ale otřesné DA. Stále ji budu řadit na svém žebříčku VELMI vysoko nad blivajz typu Call of Duty a Betafield (které mimochodem porazí v hodnotě i F2P hry...)

        Chápu však, že někteří lidi nemají zájem o sedmdesátihodinový (nevymýšlím si - dohrát DA:O vyžaduje minimálně sedmdesát hodin času) zážitek s větveným příběhem a obrovským univerzem.
      • Jo, považuje. A jak Baldury, Mass Effect (hlavně teda jednička), tak Dragon Age (jenom jednička) považuju za kvalitní hry třeba i já. Ale tady nejde jenom o kvalitu, tu nemůžu u trojky soudit, když jsem ji nehrál, tady jde o ty jejich nápady, jak se zalíbit co největší mase. Ústupek za ústupkem a to mi přijde hodně smutné.
  • Myslim, ze uz vim jaka bude moje parta.

    Podle predchozich zkusenosti zas pujdu do party ve slozeni Rogue/dve zbrane, Warrior/stit, Rogue/zbran na dalku, Mage/ofenzivni...

    Takze Dual Weapon Inquisitor, Sera, Cassandra, Dorian...
  • Já nějak nechápu, proč takhle dopředu představují postavy, všechny ty informace o jejich osobnosti, jak budou s kým vycházet v partě a podobně. Neměl by si to každý odhalit až při hraní? Přijde mi to jako natočit film a půlku děje prozradit ještě před premiérou, obzvlášť když příběh a vztahy s postavami jsou v tomhle typu her jedna z nejpodstatnějších věcí.
    • Tak necti clanky a vyzkousej warez/demo verzi po vydani.
    • tak konzument se musi navnadit co od produktu ocekavat, to mas jako reklamu na praci prasek
  • Amylee.Anderson
    Nevidim v partě Anderse...tak nic :(
    • celoush
      Já myslím, že potom co provedl bude možná důležitou dějovou NPC.... uvidíme
      • h0p3
        Jak může bejt důležitej, když je mrtvej?!.. Minimálně u mě. :P
        • Tak ho nahradi Vengeance, a budes mit misto relativne klidneho Anderse VELMI nas*aneho "ducha".

          Vengeance (tehdy jeste Justice) si minimalne od 9:31 Dragon (konflikt Amaranthine) bude pamatovat vice mene to same co Anders.

          Bud rad, puvodne sem na tebe chtel vytahnout "Pripad Wynne", ale pak sem si uvedomil, ze nemusim :-)

          Zajimal by me ovsem stav Leliany. Nekteri ji nepochybne v Origins zabili, aby se obevila ve dvojce at se deje co se deje. Bylo by zajimave zjistit, jestli se vubec muze stat "Pripad Wynne" nekomu, kdo neni Mage.
          • celoush
            Wynne stejně zemřela (obětovala se) v třetí knize Rozštěpení.
            • To vím. Nicméně pořád slouží jako dobrý příklad pro to, co se např. mohlo stát Lelianě, pokud by opravdu měla přijít v Origins k úrazu.
  • Lotr
    OK takže bude opět stačit jednou blbě rozkliknout rozhovor a budu mít opět bisexuální postavu :D
    • Magister_Peditum
      Třeba se Bioware pochlapí a vytvoří i postavu transexuála. Začínají je dost diskriminovat. *15*
      • Krescz
        jak bych dal prednost rasismu, sexismu a jine diskriminaci jako je to treba v Zaklínači( ne ze bych neco z toho byl *1* ), bylo by to mnohem dospelejsi nez pridavat do hry buz*ky *3*
        • Mluvit o „buzicich“ je opravdu velice dospele! *3*
          • Cocra
            Gayem bych nazval homosexuala, ktery se chova a prezentuje jako normalni clovek. Ti co se promenaduji zmalovani na tech pride festech, to jsou BUZlCI :-)
            • I gayové užívají termín b*zna (anebo tetina), pro zvláště afektované jedince.
  • Bude tam kromě Korgana s Edwinem i Minsc, Viconia a Valygar? Že bych dal dohromady starou partu.
    • celoush
      archetypálně zřejmě najdeš podobné...
  • Vidím to že si udělám Badass trpaslíka s pořadným plnovousem ne jako toho homouše z kuší ve dvojce. Druhý krok, sejmu každyho kdo se bude ucházet do bandy bohatýrů, kdo má víc jak metrdvacet a nemá plnovous pujde hlavou na špalek, takže nejspíš solo a na inkvizici sere pes, bude to Che trpaslík rebel bez příčiny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit