Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je ta hra stejne kvalitni jako Tomb Raider nebo Metro 2034????
    • Ano je stejně nekvalitní jako Metro a TR....
    • kejo
      áno, a rovnako ako 7 trpaslíkov za 7 horami a 7 dolami...
  • Proč má hráč vůbec sniperku, když to není sniper? Podle toho gameplay videa je bych spíš rekl, že to je hra o commandos, než sniperovi. 90% killů je tam do 50m, nebo na blízko... K čemu by mu byla puška, když výstřel z ní je slyšet na dva kilometry? Tam skopčáka rozmete mina a ostatní se tam prochází jakoby se nechumelilo. Chápu, že to je jen hra, ale sakra když už se snažím o nějakou realističnost... 7/10 je výsměch.
    • Tak hlavně simulace reálnýho snipera by znamenala spolupráci dvou hráčů. Tohle ale řekni nějakýmu bigmac amíkovi, pro který jsou tyhle hry dělaný. Oni sežerou všechno, jsou deformovaný z těch jejich bijáků, kde se běžně člověk kreje za stolem nebo autem před automatickýma zbraněma. Naposled sem se v kontextu s tímhle zasmál u traileru The Division, kde dřepí za autem jen v bundě a v kulichu před samopalem. Žádný vesty nebo helmy. Hlavně, že mají moderní zbraně s optikou a cool naváděný spiderminy. Škoda, že ten pověstnej next gen je jen o grafice...
      • Kryli se za autem? Tak to je ještě měkké. Zrovna včera jsem koukal na nějaký cool seriál, kde se dva superdetektivové "kryli" před palbou z AK čínského mafiána za dřevěnou komodou. Ale co, třeba to nebyla obyčejná dřevotřísková skříň z Ikey, ale maskovaný trezor *1*
        • To je normal ... lidi jsou uz tak zblbly, ze sezerou naprosto vsechno, 90% lidi nema vubec predstavu, co ktera zbran dokaze ... a stejne na jsou si i vsichni tvurci. Co na tom ze AK vpohode prostreli i slabsi betonovou zed ... pripadne docela slusny kus oceli. nemluve o vestach, Zastavit to dokaze tak mozna nejaka ta hvy vesta s keramickou vystuhou, ale to co bezne nosej cajti ...
      • bol si sa pozriet niekedy von? pretoze sa tu hrame ze obezita v ceskoslovensku neexistuje:D
        • Ano. Poděkuj strýčkovi Mc...
        • Od rozdělení už obezita v Československu opravdu neexistuje *3*
  • Dogkiller
    Slabá AI je zřejmá už z úvodního obrázku recenze - jak se všichni můžou přetrhnout, aby naběhli sniperovi do rány. *15*
    • tvuj komentar je sice vtipnej, ale uplne tupej. Ono kdyz na tebe miri sniper, tak o tom prakticky nikdy nevis... a poznat kvalitu AI by podle tohohle obrazku neumel ani nostradamus..., natoz ty tvl...
    • Keyz
      Je to tupost. Divím, že to má tak hodně. U FPS je A.I důležitá a tohle..Tvl jako kdyby tam nebyla.

      Hra bez A.I 7/10 *8*
      • Jack1947
        Berme to tak že při suchu, takováhle hra potěší tedy snad. *4*
  • čo ja viem čakal som viac nepriatelia aj tie zasahy somč akal viac krajšie mi pripada an dvojke krajšie kostričky
  • Jack1947
    Takže kdybych si nezahrál, o nic bych pravděpodobně nepřišel. *4*
  • A opravdu se hra věnuje sniperování?

    V přiloženém videu vidím že tam střílí maximálně na 100 metrů což mi přijde dost směšné.
    Co křivka letu náboje - klesá? Má na ní vliv okolní prostředí ?
    Kamufláže a maskování - je tam něco takového?

    A dá se tam vypnout ten rentgen? Protože abych viděl skrz stěny nepřítele je celkem ubohé.
    • Ve videu je vidět akčnější přístup k hraní - hra je s tímto dílem už mnohem více stealth s prvky střelby na dálku, kdy otevřená mapa dává konečně možnost k taktizování.
      Jinak simulace střelby z pušky je dána zvolenou obtížností, kdy na nejlehčí kulka sviští přímkou k cíly, zatímco na nejtěžší obtížnost ji ovlivňuje vzdálenost, vítr apod.
      Kamufláž se nevyskytla - jde o akční hru, kde nečekáte hodiny a dny v křoví na jediný důležitý výstřel jako ve skutečnosti.
      Hra je to slušná a nemá se myslím zač stydět. Grafika, ozvučení ani AI neurazí - ale žádný boom se rozhodně nekoná. Snad jen víc obsahu (map) a alespoň trošku pokus o změnu prostředí by hraní rozhodně zpříjemnil.
      Co se povedlo skutečně je multiplayer. Jak se píše v recenzi - takové hřiště plné nácků na vystřílení prostě baví *1* Doporučuji zkusit.
    • označování se dá vypnout, ale ta 3rd person kamera (což je největší neduh série) bohužel ne, a v Multiplayeru je to pak totálně o ničem když tě vidí jen díky tomu...
  • Už za tu nesmyslnou a rušivou x-ray srandu za mě krásných 3/10.
    • jak může být něco rušivého, když to jde vypnout? nebo jen hate aniž bys to hrál ?:)
      • Tím se tajit samozřejmě nebudu, že tuhle ptákovinku se hrát nehodlám, obdobně jako u druhýho dílu. Nicméně, pokud to jde vypnout, tím jedině dobře a mé osobní hodnocení to zvyšuje na 5/10, abych teda neurazil. Jako správná konzerva mám rád původní SE, ale tohle je takový lejno poplatný svý době a snaze být příliš cool, kde WW2 látka opět jen pozlátkem pro nesmyslný akce s tupýma paňácama na scéně. Povrchnost nebo nebo, gameplay videa mě jednoznačně a bohatě přesvědčily, že z tohoto uchcávat chválou rozhodně nebudu, natož abych solil peníze. První SE zcela jasně nepřekonanej.
        • Rozmyslam, co cloveka motivuje k tomu, aby ciselne hodnotit hru, ktoru nehral a ani nikdy hrat nebude.
          • To jako nemůže podotknout, že je to sra*ka? Já myslím, že může. Vždyť je to pravda Žádný etikářsko-moralistický vejplachy to nezmění.
            • Věřím, že na pádný argumenty v tomhle případě kadí pejsek. Dobrá, xray se může vypnout, ale to těžko změní to, že je to feelingem jen další generická herní tupost. Nedivím se, pokudi tak tu hru někdo nechce zkoušet i za cenu jedné iritující featury.
            • může, ale musí mít také pádné argumenty, jako například X-ray že je blbost a kvůli ní to hrát nebude ale o tom že to jde vypnout se nezmínil ?
              To není argument, to je čistě neopodstatněný hejt ;-)
          • hloupost...
        • první SE sem hrál a myslím nikdy nedohrál (rozehráno nejméně 6x), i na svou dobu to byla průměrná hra o tom žádná :)

          Jinak co se týče X-ray kamery tak já mám opačný názor, ta hra bez toho nemá vůbec nic čím by mě jinak zaujala krom grafického zpracování afriky (což V2 nemá a proto sem hrál jen demo).
  • Sniper Elite 1 FTW
  • Tak pro mě 4/10. A.I je na úrovní té ve Wolfovi, čili absolutně žádná. Pokud v FPS není A.I, tak pak není o čem diskutovat...
  • Mato1987
    Dobrá hra, o troška lepšia ako sniper elite v2 :) Ja som sa zabavil a premiová edícia od playmana/techlandu ma náramne potešila, toľko všelijakého bonusového fyzického obsahu som už dlho nevidel pri žiadnej zberateľskej edícii :)
    Čo ma ale sklamalo je predstavenie neuveriteľne predraženého season passu, v ktorom sú niektoré zbrane, ktoré mali byť obsiahnuté v plnej hre.
    • frag.ment
      Netrpíš náhodou nějakou psychickou poruchou (rozdvojená osobnost)? O pár postů níž na to nadáváš a teď napíšeš "dobrá hra".. A ty tvoje řeči, že za nízkou obtížnost můžou konzole raději nebudu komentovat, protože si myslím, že je to jen provokace..
      • Mato1987
        Ty budeš jeden z tých agentov prudičov, čo si rád domýšľa že? najjednoduchšie, najúčinejšie a najlepšie riešenie je takýchto prostáčikov zčasti odignorovať a mierne podpichnúť *12*
    • jop je to o dost lepší než V2, tam sem skončil u demo verze, tady sme to aspoň dotáh do půlky hry :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit