Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čo sa týka AI protivníkov, tak podľa mňa boli najnepríjemnejší Kalif (začínať v jeho blízkosti bolo ako za trest a to jeho "Infidel!-ovanie" bolo na nezaplatenie *1* ), Saladin (jeho pevnosť ale vždy pekne horela, keď som tam založil oheň *15* ) a Wolf, ktorého obrana bola niekedy takmer nepriechodná... Dúfam, že aj v pokračovaní budú rovnako výrazní...

    P.S: Aj tak najvtipnejšie boli "imperial troops" v podaní Krysy (Rat) *1*
  • Tak to video absolutně odradilo *9* Instantní stavění budov, model poškození nic moc....mno uvidíme až to vyjde, ale moc tomu nevěřím.....
  • ja vkladam nadeje do homeworld 3, taky jsem se tešil na planetary annihilation ale ta hra je smešná. pritom bych to videl jako dost velkou díru na trhu a divím se že do toho nejake studio nejde
  • Zrovna před pár dny byl původní Crusader HD na Humble Bundle, nenechal jsem si ho ujít a kochám se jako kdysi... každopádně Gold Needed *15*
    • Veskoslav
      No u mě spíše people are leaving.
  • wood needed
    • there is not enough stone milord
  • Jsem jediný komu připadá, že od Strongholdu 2 dochází jen k prznění série? Mám obavy, že tohle nebude výjimkou.
    • Doufejme, že ne, dvojka byla příšerná, snad se trojká vrátí ke kořenům původního Strongholdu.
      • Johnny
        ona se dělá nějaká trojka? neplést si stronghold a stronghold crusaders.
  • drzi HLAVNE STARCRAFT??no nevim u me to je hlavne serie total war která neda zahynout RTS,,,,ts starcraft prej *1*
    • Veskoslav
      Série TW není klasická RTS. Tu reprezentuje právě Starcraft.
    • Joo tomu jsem se taky zasmál. Mě osobně přijde SC stupidní. Total war taky není klasická RTS ze starý školy. Hry jako Crusader prostě už nejsou a je to škoda. Nebo o nich aspoň nevím. Ale což, asi už jsem moc starej :)
      • Johnny
        Já sem třeba milovník strategií, ale Total war mě vubec nebaví. Klasický koncept old school strategií je pravě Starcraft, C&C, Total anihilation a jiné
      • njn, na Starcraft totiž člověk potřebuje skill a je to docela dřina, v TW stačí postavit lučištníky na kopec za hradbu kopí a máš vystaráno, nebo si tu bitvu můžeš nechat rovnou dopředu spočítat když jsi líný dělat i to , jako relax pohodička dobrý, ale stejná liga jako SC to určitě není
        • Johnny
          Asi ti zkazim iluze, ale starcraft sem dohrál a mam takovej dojem že sem žádnej skill mít nemusel.
          • Asi ti zkazim iluze, ale myslim, ze nemluvil o single kampani.
            • Johnny
              ne? mluvil. Protože u Multiplayeru zaleží na protihráči, a na hře víceméně nezáleží :-P
        • Skill :D :D
  • slavek.skara
    Kéž by se jim to povedlo oživit...Stronghold byl kdysi silná značka ale pak šel do kopru...snad se povede to co tvůrcům Might & Magic X: Legacy ..
    • M&M 10 neni spatny, ale ten pohyb po ctvereckach *8* Jakej hidiot to vymyslel. Kam se desitka hrabe na dily 6-8.
    • U M&M X byl návrat k turn based chyba, M&M VI/VII je nejlepší to co může série nabídnout.
      • Johnny
        To je pravda, ale i tak se mi M&M X moc líbil a byl pro mě vysoce návykový. Oni ho stejně udělali jen a jen proto aby konkurovali Legend of Grimrock. Ale podle mě je každá hra uplně něco jinyho, jediny co maj společný je Turn based
  • Bohužel, od prvního Strongholdu a datadisku je každý další díl horší...tomuhle už prostě nevěřím
    • Ano uvidíme, ale já v to věřím. Oni hodně experimentovali či co, a bylo to vše blbě. Hráči dali jasně najevo, že to co vydávali za hry byl děs. Myslím, nebo aspoň věřím, že to vědí a proto oprášili Crusader. A z obr. a videí to aspoň zatím vypadá, že to bude starý dobrý Crusader.
    • Inquisitor
      Je škoda kam se tahle série dostala. můžem jenom doufat v malý zázrak.
  • kejo
    Aj tak si myslím, že rozhodujúca bude rozloha mapy. Na 400x400 bolo pri veľkých skirmishoch celkom tesno. Potešilo by, keby ich trošku zväčšili
    • Johnny
      kdyby stronghold crusaders uměl mapy třeba i 2000x2000 tak bych jinou hru nepotreboval! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit