Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hral to niekto? skusal som tu ukazku co postol Marllone ale tak ako pisal Keyz ze to nie je o logike ale o postupnom klikani. Je cela hra taka? paci sa mi to ale pokial je hra o tom ze mam klikat v spravnom poradi tak do toho nejdem
  • inb4 I Have No Mouth And I Must Scream
  • Pixelated gore. Nejlepší.
  • Marllone
    Kdo by chtěl ochutnávku, našel jsem na stránkách první epizodu. Ale upozorňuju, není to pro slabé povahy a těžké jako blázen http://www.deconstructeam.com/games/gods-will-be-watching/

    Update: tak to není ukázka ze hry ale jen nápad vzniklý z GameJamu, který byl následně podstatně rozšířen
    • Keyz
      Strašný. Musíš prostě najít ten dobrý postup a dělat to pořád dokola.... Tohle mě celkem vadí u rozhodovací hry.
      Nutnost přijít na rozhodování zkoušením a ne myšlením.

      Kdyby to šlo. Ty blbce co jsou k ničemu vykopnu nechám si jen pár lidi co potřebuji. Jak někdo může tak zmagořit jako v té hře to mi není jasné. Musí mít extra slabou odolnost.
      • Marllone
        Jak jsem vykoumal, tohle je jenom projekt GameJamu, který zavdal nápad na celou hru. V té bude třeba plynutí času, mnohem větší animace, hezčí grafika a snad i ten přemýšlecí faktor.
    • to je teda pěknej masakr, napodruhý 13 dnů, ale nechápu, jak se to dá dát...
  • 10/10 Dospěla hra pro všechny, kteří hledají silný zazitek a navic zabalena v retrografice, ktera se neokouka.

    Prisel jsem z budoucnosti a prinasim vam verdikt z recenze na tuto hru zde na games.cz
    • Ronox
      Jsi Sára Connorová?
      • Emmet Brown.
  • 5irp373
    Velice se tesim. Doufam ze vyjde na Androidi zarizeni, protoze tam by se to mozna hodilo nejvic :).
    • To určitě. Tam by si to nekoupil nikdo, všichni by to tam ukradli (známe Android).
      • 5irp373
        Mas pravdu, tak mozna ten iOS... az se nabali, tak pak na android (moznost je i pres Humble Bundle).
  • vypada to jak Universe pro amigu z roku 1994
  • frag.ment
    Co je to za hnus?
    • Mart9
      Však se hned na druhém řádku píše, že nejde o nic pro slabé povahy.
      • frag.ment
        Ale já nemyslím obsah, ale formu..
        • Opět retrografická šajzka...už mi to taky leze krkem *16*
          • Myslí, že by se to vůbec mohlo někde prodávat, kdyby to vypadalo realisticky? ;)
            • Když se může něco jako Postal 2 prodávat na Steamu... co by ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit