Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    miluju když se mluví déelcéčkách měsíce před vydáním hry
  • vubec nevypada jako sigourney weavrova
    • Ty taky nevypadáš jako max. Spíš jako min.
  • maros.goc
    Najlepsia partia vsetkych cias znova pohromade :O
    • ... a kde je Kane? Snad nejdůležitější postava filmu Alien?
      • je tu zly obrazok, original obrazok je vacsi, su tam vsetci, Kane, Lambert, Parker, Brett, Ash, Dallas, Ripley
  • Radši než stvárnění vetřelce v DLC bych bral osud jednotky v vetřelcích :). Ten je 100x lepší než první díl. Ale to určitě plánují v pokračování :). Alien: Back to Hope :D
    • ani omylem. Vetřelci jsou uplně jiný film a jiný žánr. Alien je prostě originál a ten pravý Vetřelec.
    • Už jsi slyšel o Aliens: Colonial Marines? To je důvod, proč se ještě pár let akční hry ze světa Aliens nikdo nedotkne ani dvoumetrovým klackem.
      • to je fakt. Před týdnem jsem si to pustil znovu podruhé a dal tomu šanci. Ale opravdu to nejde. Nekvalita ve všech aspektech a nuda.
  • matej.lesko.1
    "to mi rve koule"

    zboznujem seriu votrelec, no akakolvek hororovo ladena hra je pre mna prilis velkym sustom :(
  • Coffin.Corner
    A budu tam v kůži Ripleyové zachraňovat pana Jonese?
  • To nema zmysel, outlas sa nedal dohrat same bububu atmosfera hrozostrasna, ako na co je to dobre strach to neodbura ..budem to vypinat po polhodinke lebo nervy v kybli.Ono sa to nezda ale pre niektorych jedincov to bude nehratelne.Ale pri filme to je inak.
    *11*
    • Asi to potom pre niektorých jedincov proste nebude.
      Ale zase lepšie vypínať Isolation každú pol hodinu, ako Colonial Marines do pol hodiny a navždy.
  • Ataker
    Ripleyové hlava na tom obrázku mi přišla jako hlava Medusy ze Souboje Titánů 2010
  • Vetřelce mám hrozně rád, že na hře spolupracují původní herci z jedničky je super. Ale zaprvé - ano, postavy jsou si originálům podobné, ale hergot, na světě je tolik šikovných lidí, to nemůžou najmout někoho, kdo je vymodeluje pořádně? Za druhé - ten film je nějakých 30 let starý, na hlasech se to určitě projeví a bude to znít hrozně. Mimochodem, Sigourney považuju se Sophiou Loren za nejkrásnější ženy vůbec, ale co ty prsa?
    • vsak ona v realu taky skoro zadne nemela, takze v cem je problem?
      Jinak teda opravdu zvlastni vkus, pokud je pro tebe nejrasnejsi zenou. To jako cumim *8*
  • A je to jasný,předobjednávám:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit