Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přirovnávat Dotu a LoL k Farmville a říct že je to zábava na stejně primitivní úrovni může jen naprostý imbecil
    • Trisska
      Jo, to máš teda pravdu. Hry jako dota a lol se totiž Farmvillu nikdy nevyrovnaj.
      • tvůj osobní názor na kvalitu hry na podstatě příspěvku nic nemění, falešná dívko
    • a to tam nekdo rikal?
      • áno, naše Dorotka herní novinařiny

        "co jsem pochopil, tak lidi který propadli ať už Lolku nebo Dotě tak tomu propadli samozřejmě proto že to je chytlavý na nějaký základní úrovni stejně jako retardovaný věci typu Farmville, ale jako něco to do sebe asi má"
        • No tos to slusne prekroutil
          • tak to jsem asi slepý, ale ať koukám jak koukám, slovo "narozdíl" tam nemohu najít, můžeš prosím označit část kde to slovo, případně nějaké jeho synonymum , Dorotka použila?
            • Srovnává jen chytlavost a pak dodává ALE má to něco do sebe. Nevím, co na tom nechápeš? Mimochodem proč Dorotka?
            • všiml jsem si pouze slova "stejně"
          • nemám ten pocit, jen jsem napsal to co Dorotka říkala vlastnímy slovy
            • Říkal, že na základní úrovni je to podobně chytlavý, ale narozdíl od těch blbostí to má něco do sebe. To je docela rozdíl.
  • Lukáš zde mluví o klasické salámové metodě. Dnes se používá např. při obírání lidí o svobodu - typicky kompletní sledování komunikace lidí a veřejného prostoru moderníma technologiema se obhajovalo ochranou před pedofili nebo nacisty. Nemám to rád, ale je to efektivní.
  • frag.ment
    Dobrej Podcast, ani ne tak co se témat týče, ale byl takovej příjemně uvolněnej a dobře se poslouchal při nedělním odpoledni..
  • Olejniku ty kverulante, W:NO je klasicky akcni klise bijak ve stylu Inglorious Basterds a je remeslne naprosto zvladnuty. Viz http://gamasutra.com/view/news/218899/Being_BJ_Blazkowicz_Storytelling_in_Wolfenstein_The_New_Order.php
  • Pirát jeden! Tedkon si efektivne zabranil tomu coveku aby si koupil HIB! Do basy na 15 let minimalne!1!!!1
  • audio
  • kdy bude záznam?
  • koudja
    Jestli už to někdo nezbalil, tak prosím, prosím smutně koukám a za ty kódy na Bioshock 1 a 2 bych se vubec nezlobil... (koudja12@seznam.cz), jinak jako obvykle super podcast jako vždycky
    • jnsCZ
      Posláno ;)
    • FC si teprve pouštím, tak nejsem úplně v obraze, ale jestli sháníš klíče na Bioshocky, tak si je můžeš výhodně koupit na HB a dostaneš k tomu i hromadu dalších super her navíc.

      https://www.humblebundle.com/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit