Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale když je tak špatná a o ničem proč se ji prodalo tolik ? nemyslím jenom u nás ale celkově ,každý nadává na Ubi ale nejlepší trest pro ně je si to nekoupit ne ? a nebo koupit a pak psát někde na games.cz jak je o ničem ? MĚJTE UŽ ROZUM hry nejsou monopol není to nájem ani jídlo nikdo nikoho nenutí kupovat takový hry kde je 5 hodin herní doby a když někdo řekne že ne tak ani neví o čem mluví protože 5 hodin zbyteční dema 5 hodin se jezdí po stejný trase od questu ke questu
    • Ono to není tak jednoduchý, třeba na PC se o tom ještě dá bavit, ale konzole = většina lidí jsou casual playeři, lidi, kteří to až tak neřeší, nerozumí tomu tak do hloubky, prostě vidí ukázku/reklamu, koupí, čtvrt roku hrají a hotovo... to není jak pařani na PC, kteří přesně vědí co kupují a nadšeně to za 3 dny mají dohrané. Neplést sem prosím lidi, kteří hrají na konzolích, protože nemají pořádné pc. Bavím se o obyčejných lidech.
      • Nějak sem nepochopil jak to myslíš , proč na konzolích hrají casual hráči když tam mají 95% všech pc her a navíc konzole sou někdy i dražší než dobrý pc třeba ps4 za 12k k tomu pořádná full hd tv to máš kolem 10k a jenom na začátek si každý koupí několik her a to ho třeba stojí i 5k takže bych neřekl že je to až tak casual hraní a navíc musí kupovat vše co chce a na pc to můžeš obejít když nemáš třeba prachy
        • Psychotic
          To je tak - když utopíš mnoho času a peněz nabýváním vědomostí nebo schopností, které jsou úplně k ničemu, přesvědčuješ se potom, že ti, kteří je nemají, jsou vlastně pod tvojí úroveň, aby ti to nepřipadalo jako úplná ztráta času.

          Pan Asta nabyl mnoho vědomostí o hardwaru a softwaru, investoval mnoho peněz do herního počítače a podobně, protože si myslel, že se díky tomu nějak u her bude víc bavit, a teď vidí, že někdo jiný nic takového vůbec nepotřebuje, koupí konzoli a hraje, nemusí se zabývat HW a ovladači a nastavením a U-Playem a DRM a... prostě hraje. A navíc často i hry, které on hrát nemůže, protože jsou exkluzivní.

          Tak se snaží sám sebe přesvědčit, že to on je vlastně ten správný "hárdkór" a že je výš, než ostatní... Ale to nic, buď jednou pochopí a nebo se dočkáme doby, kdy hraní na konzolích i PC bude zastaralé úplně stejně a problém se vyřeší :-)
          • nejhranější a nejprodávanější hry na konzole jsou call of duty, na to nepotřebuju namakaný herní počítač, mají spoustu exklusivek, ale stejně nejvíc hrají multiplatformní střílečku, to nechápu, je to jako koupit si celoodpružené horské kolo a jezdit s ním na silnici, na call of duty staší střední třída PC, když tomu nerozumím, tak si koupím sestavené, připojím k plasmě, napojím gamepad a mám to samé v lepší grafice i s workstation. Jo chtěl bych si zahrát 8 exkluzivních titulů, ale tuhle investici bych sám před sebou neobhájil, kupovat si 3 konzole kvůli 8-mi hrám
          • K tomu 2. odstavci: Mám pc asi 4 roky staré dal jsem za něj 14 hadrů a ty dnešní rádoby nextgeny pořád rozjedu na High detaily naprosto v pohodě. Pokud nejsi úplně zabedněný tak instalace ovladačů a nastavení HW ti zabere maximálně 20 minut. S konzolí si jednoduše oběť marketingu a jediné čeho se dočkáš je, že vydají nové hry pro "nextgen" a ty rychle jako ovečka poběžíš znovu utratit dalších 15 tisíc za novou konzoli. Nechci tu nikomu vnucovat jestli je lepší PC nebo konzole ale je třeba si uvědomit, že konzolisti jsou naprosto jednoduše zmanipulovatelná skupina.
          • C-BEAM
            a niekomu stačí pustiť si pesničku od Biebera a k dokonalej extáze ani tú hru nepotrebuje ... Čo to mám krucinál spoločné s tým čo píše Asta ? Samozrejme, že ľudia majú rôzne preferencie a prahy citlivosti, takže niekomu stačí menej inému viac. To, že sa herné mechaniky zásadným spôsobom pre konzolových hráčov zjednodušujú v porovnaní s tým čo sme boli na PC zvyknutý je jasný dôkaz toho, že má Asta pravdu.
          • jakoby PC nemělo exkluzivky *7* , on nemyslel tohle, ale trend zjednodušování her jako takový, konzole byly kdysi dávno majoritní herní platforma, to už teď ale neplatí
          • Nemáte pravdu ani jeden ale přitom ji máte oba. Takže asi tak...
  • Měsíc před vydáním hry, jsem napsal, že ta hra je nezdravě nahypovaná, že bude mít tuctový připitomnělí příběh, že to celý nakonec zachrání multiplayer a slušná atmosféra. A víte co? Měl jsem pravdu. Dokonce jsem správně tipoval i hodnocení na gamesech 7/10. Nedělal jsem žádný ukvapený závěry ani nepodléhal davové psychóze a hatu. Akorát jsem si dal dohromady to, co jsem viděl, a jelikož Ubisoft nalil do reklamy víc peněz, než do hry samotné, bylo se nač dívat a z čeho taky vycházet. *5*
    Takže chlapy, za dva roky, tu nejspíš bude další díl. Komu pak se zbíhají sliny na psíčkovou? *1*
    • Tilwaen
      Vyvěštíš mi budoucnost?
    • Nostradamus hadr
    • Jsi hodne dobry.
  • Me by spis zajimalo, kdy bude ta recenze modu do Gothicu 2, o kterem ste se bavili v nejakem podcastu pred par mesici, Janchor rikal ze to chysta ale od te doby nic
    • Jaký mod do Gothicu? To by mě teda zajímalo.
      • Jo me by to taky zajimalo, nevim, v nejakem podcastu se nekdo ptal, ze vysel nejaky uber mod jestli to nebudou recenzovat, a Janchor pry jo ze to ma rozdelane, ale nevim, dal sem uz o tom neslysel, ptal jsem se i v diskuzi pod clankem (ne v live diskuzi) jestli nekdo nevi jak se ten mod jmenoval ale nikdo mi neodpovedel. Rad bych kdyby k tomu i sam Janchor neco rekl, jestli to tak je, nebo se pletu:)
    • wat? Co se plánuje s gothicem?
  • Auta vypadají jako vznášedla. Jako by vůbec neměla kontakt s vozovkou. Jako by je tam někdo vlepil ve Photoshopu.
    • S tím photoshopem jsi to dobře trefil:D Dokonce zapomněli odstranit i ten obrys, který je mimochodem vidět i přes zeď :D Od té doby co vyšlo WD tady vážně chybí ten facepalm smajl
    • Keyz
      Fyzika není silnou stránkou hry.
  • mikezz
    Pre mňa WD zabila optimalizácia. Pri podobných multiplatform tituloch dosť závidím konzolistom...Aj keď WD nemá charakter, proste mi príde, že je to taká naleštená bezduchá hra. Len dúfam, že Ubi to s novým Assassínom takto nedosere. To by ma aj celkom trápilo..
    • Paul_cz
      Huh ? optimalizace sice není ideální, ale těch 40-60fps to na 1080p/ultra moje 280x dává, a vypadá to (a hraje se to) mnohem lépe než např. PS4 verze (900p/high a omezení na 30fps). A to i bez modů.
      Jinak WD mě bavilo víc než jakýkoliv Assassin, a dohrál jsem je všechny (ty hlavní). Chicago se jim povedlo skvěle, a narozdíl od AC má WD opravdu kvalitně provedený stealth.
      • mikezz
        Na nv770 mi to hádzalo slušné framedropy, čo ma vie teda dosť rozčúliť. Na PS 4 len 900p a 30 fps, tak to mi nejak uniklo..to teda nič moc. K tomu AC vs WD. Hry od Ubisoftu hrajú na prostredie, Chicago a aj to ako žije, spracovali perfektne, s tým určite súhlas. Rovnako prostredie Assassinov, teda okrem posledných dvoch, ma vždy pohltilo a Unity (so stealthom) vyzerá, že nebude výnimka. Tiež dúfam, že WD dostene v pokračovaní svojho Ezia, ktorý dal druhému AC charizmu, pretože pánovi Aidenovi som mal niekedy chuť vraziť päsťou do ksichtu. Okrem iného aj za jeho oblečenie a cool batman hlas..
  • Pepinator
    Na jaké konfiguraci to bylo hráno?
  • seprah
    ta hra je jako béčkovej letní blockbuster... pobaví, rádoby i zaujme, ale nic nezanechá, nedá člověku impuls dát si to znovu, nebo do posledního detailu se jí věnovat... průšvih je to v tom, že oproti béčkovýmu letnímu blocbusteru to nevyšlo v létě, stálo to mrtě peněz za hype, vývoj trval nezdravě dlouho a vlastně to celý z béčka šlo tak trochu do céčka... C je jako trojka, pořád "dobře.." stejně chlapci a děvčata z Ubi položili masivní kabel přes celou čáru, tahle hra mohla dopadnout mnohem, mnohem líp...
    • Naprostý souhlas. Hry hraju skoro 20 let a musím říct, že za tu dobu jsem nepoznal větší zklamání. Pro děcko, které dostalo pod stromeček PC nebo konzoli dobrá hra ale pro zkušené hráče je toto výsměch. Raději si počkám na GTA5 pc. Rockstaru s radostí pošlu své peníze a nemusím se bát, že bych za ně nedostal odpovídající kvalitu.
    • Ristoro
      Naprostý souhlas. Dohrál jsem, ale nikdy už to nenainstaluji. Ano, přiznám se, nekoupil jsem, tak nějak jsem tušil, že to nebude můj šálek kávy.
  • Tohle je teda snad nejhorší videorecenze co jsem za poslední dobu viděl tady :( Hra samotná mě bavila 7/10 za mě, vlastně možná i 8, bavila mě celkem dost :) ale třeba na Sleeping Dogs 2 se těším víc :)
  • cumpi3
    Mě ta hra přijde jako naprosto obyčejná a zcela nedodělaná akce, což se tvůrci snažili skrýt skrze hackování, což prezentovali div ne jako nejlepší a nejvíc inovativní prvek v dějinách her, aby se to ještě před vydáním ukázalo jako ne zrovna dobře implentovaný prvek (hackování úplně všeho působilo strašně) a zároveň jako ne atraktivní pro hráče...tak si řekli, že hru o půl roku odloží s odůvodněním, že chtějí, aby hráči dostali nejlepší možnou kvalitu, čímž si získali zase nějaké ty fanoušky, které od ohlášení Watch Dogs tak nějak ztrácelo...zatímco hra ležela těch šest měsíců v šuplíku, marketingové oddělení už zařizovalo ohlas v médiích...a to je celá pohádka bubliny jménem Watch Dogs...
  • Jaká záplata...??? Redakce nelžete !!!! Opravný patch ohledně stabilizace výkonu nevyšel...Hra se po dvou měsících i na výkoných PC "seká"....Redakce prosím pošlete mě odkaz na oficiální patch od výrobce a ne od tzv. nadšenců...prosím už z nás nedělejte blbce.Hra, která nefunguje při jízdě autem se seká je naprosto o ničem (nejen)...To bylo tolik keců, že výjde ofiko záplata a nic....a za to chtějí peníze ??? Napadáte tady pořád warez a te´d ez nadšenců a komáku by tato hra byla skoro nehratelná...no nic zase nám napište nějaké keci jak je vše OK Jinak pro TISCALI palec dolů
    • Taky se mi to sekalo při jízdě v autě. Ale aspoň o důvod víc tuhle srajdu vypnout a okamžitě odinstalovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit