Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mně se na té hře líbilo že se dala dohrát do konce a docela mně i bavila hlavní linka abych řekl pravdu od té hry sem moc nečekal
  • najlepsie je ked si zavolate cez mobil auto a ono sa zjavy o 2 ulice dalej
  • Co je tak špatného na té hlavní postavě ? Nelogické dialogy,chování, hlas nebo co konkrétně vám na Pircovi vadí ?
    • PravyMonty
      To že chodí spát v kšiltovce.
      • No to je neodpustitelné zcela *13*
  • Běhání převzaté s AC, jedna střela týpek mrtvý, sekání u super sestav, žádný patch, omluvy. Takhle hra je největší letošní sh*t. Strašné zklamání, volný pohyb je dost omezený, okolím, textury jsou hnusné, a nebe vypadá jako vyblitý sníh rozprsklý po obloze, ano voda jediná se na téhle hře skutečně povedla, a místy jsem si užíval i to de*lní ovládání aut, no ale hrozně přyhopovaná hra která má nedostatky tak šílené že tomu snad nejde ani věřit. Ve všem mě utvrdilo když po několika hodinách začal exe soubor psát chybu 0x000007b která se mi nikdy u jiné hry neobjevila, možná to bylo znamení ''Míšo, drž se od té sra*ky dál'' naštěstí jsem poslechl. 4/10 a ostuda po výborné práci jiných nádherných her typu AC relevations -> Unity, Call of Juarez : Bound in Blood, tak se dělá příběh a nádherná příroda. A netřeba 20 let vývoje a marketingová kampaň za polovinu nákladů. *11*
    • kdyz hrajes s crackem a nemas aktualni patche, tak se neni co divit.. pak ale nechapu, ze mas tu neskutecnou drzost se vubec kolem hry ozyvat a spinit.
      • Jaký nový patch, hráčcký mód jedině. A nehaním ji říkám pravdu, to s čím já hraji nemá nic společného že si to peníze nezaslouží, ani jako bonus ku grafické kartě, je to špatně vytvořená přehypovaná sra**a smiř se stím a nebuď zaujatý vůči warezu, pochybuju že ty si koupíš kalhoty, když je nevyzkoušíš a pokud jo jsi iiidiot.
    • Keyz
      Jo, velká reklama dělá věci.

      Tohle si prostě mohou dovolit. U menších titulů, se řeší každá drobnost a u velkých tomu tak není. Stejně jako fotbalu. Je tam hodně blbostí, lidi nadávají na pravidla apod. ale je to již tak velké, že to odolává a další blbosti si klidně dovolí...

      Bohužel i zde. Najednou to co píšeš nejsou vady, není to problém ale u menšího titulu by byly zásadní chyby. To je komické.
  • tak tuhle hovadinu sem smazal asi po 10ti hodinach, spis o dost dřív, FUJ!
    • dalsi kdo ukradl, hral 10 hodin a plive .. jak si proboha vydrzel u neceho 10 hodin, kdyz te to nebavilo ? divas se nekdo 10 hodin na nejakej srackovej serival v TV ??? :d
  • http://www.eurogamer.cz/articles/2014-05-31-tema-100-1-nedostatk-watch-dogs-pro-nejsou-nextgen-zaitkem

    Ty vole dost dlouhý seznam hodně podstatných nedostatků *8*
    • a spousta vycucanych z prstu nebo primo nepravdivych, hlavne ze hateti muzou linkovat :D
  • Za mě krásných 6/10. Herní svět se jim povedl a líbí se mi i grafické stránka hry, ačkoli nejedu na max. nastavení. Je tam ale příliš moc nesmyslnů a upřímně, samotného hrdinu nemám rád hned po několika minutách hraní. Asi nedohraju. Prakticky mě baví jen objevování herního světa. Už aby bylo GTA V na PC.
  • Viděl jsem u kamaráda co má lepší železo. Hrál to asi dvě hodiny a přišlo mi to neskutečně nudné. Stejné aktivity pořád dokola, žádná výzva jen press q abys udělal toto nebo támto, nebo spíš víceméně vše. Taková technicky(až na ten pr fail s grafikou) dobře zvládnutá hra s nemastným neslaným gameplayem. Šeď a nuda. Tedy až na spider tank, to mě připomnělo Saints Row a vypadalo to na skvělou zábavu.
  • Podle mě jestli budou dělat další díl, tak už to bude lepší. Vzpomínáte na první díl Assassin's Creed? Ten byl taky takovej dá se říct nedotaženej, ale dvojka už byla perfektní. Možná to dopadne stejně, kdoví.
    • AC1 je nejlepší! *1* Ach ta atmosféra těch měst a Altair mi byl ze všech nejsympatičtější.
    • Mart9
      V čem byla ta dvojka lepší? Mě jednička právě omrzela po pár hodinách a další díl už jsem se kvůli tomu ani nenamáhal hrát. Tak jestli to za to stojí.
      • úplně ve všem, má to totiž jednak příběh, a není to tak, že se opakují 4 typy questů pořád dokola, máš vlastní sídlo, kde sbíráš obrazy a je u nich vždycky nějaká zajímavost, je tam víc rozmanitějších měst, nové typy zbraní, které lze v sídle vystavit a změnit za jiné, speciální mise kterými odemykáš výstroj ve stylu tomb raider puzzle atd., je to asi tak 100x lepší hra než jednička a to zcela objektivně, jednička mi příjde jako dlouhé technologické demo, kde ukázali pár možností enginu a nějaký příběh nebo questy nebo jakýkoliv zajímavý obsah vypustili úplně nebo zredukovali na nutné minimum
        • PravyMonty
          oprava: Tváří se to, že je to lepší úplně ve všem, ale je to úplně stejné. Má to totiž stejně stupidní příběh(blbě zpracované klišé o pomstě), který tentokrát nedává smysl. A stále se opakují dva typy questů(sleduj a zabij, sleduj a nezabij), akorát tomu dali víc názvů, takže to vypadá že jich tam je víc. Hrdina tentokrát má ještě víc nápadný obleček. Jsou tam "puzzly"(puzzly na úrovni mickeyho klubíku), které jsou úplně na nic kvůli tomu, že stačí abys držel dvě tlačítka. Jsou tam úplně stejné města jako v jedničce, akorát přeskinované a jinak nazvané. Stále se to hraje tak, že držíš dvě tlačítka. Je to úplně stejná hra jako jednička a to zcela objektivně.
    • prvni Asasin byl docela spatny. Tato hra s udesnym pribehem, ktera je zaroven synonymem slova stereotyp, me srala stejne jako WD - z nejakeho mne neznameho duvodu totiz mela (hodne) fanousku.
      • AC1, AC2 + Brotherhood byli nejlepší. AC 3 absolute crap a ten přiteplený blond pirátek...to už je výsměch. AC by se mělo opět posunout dále do historie. Ještě tak další 2 pokračování a bude z toho blb s všemocným mobilem *11*
        • Falcao: ty jsi asi mentál co? Pochybuju že jsi vůbec black flag hrál když tak o něm mluvíš, naopak to byl frajer, dokázal se zachovat i srdcevidně a miloval potom svou rodinu, jeho syn a otec connora to už byl sice sympatický ale haj*l. Každá postava ze serie AC se mi líbila ale Edward nejvíc jen kdyby to nebyl blonďák -> stupidní idea.
        • jo trojec byla humusarna *1* hlavni protagonista byl nesympatickej masak *1*
      • prvni assassin je stale nejlepsi
        • Herní mechanismy a atmosféra jsou ve 2jce dotažené k dokonalosti, jednička je generická nuda s nudnými neustále se opakujícími questy a to finále? Série nekonečných bitek? Vážně? Ve hře co má název assassin? Spíš bych řekl, že jednička po vydání 3jky už není nejhorší. V jedničce vytvořili krásný svět, zajímavý bojový systém, parkour atd. a pak to pohřbili tím, že se totálně vysrali na questy
        • Nechtěl by jsi to nějak rozvést? Variabilita misí, struktura příběhu, celkové produkční kvality stouply až u AC2. AC1 byl, alespoň dle mne, spíš ve stylu "Podívejte co umíme, chcete toho víc?"
          • Přeně tak, kdo hrál alespoň první 2 díly tak by měl pochopit, že jednička byla pouze dlouhé techdemo, jenže tvorba enginu je základ, teprve pak začíná práce na těch zábavných věcech(pro hráče) o kterých píšeš ve svém příspěvku. AC1 BY MOHLA být skvělá hra, kdyby se OBTĚŽOVALI udělat zajímavé a rozmanité questy a dobrý příběh, jediné, co mě nutilo hrát dál je to, že mám špatná kolena ale líbí se mi strašně parkour a tohle byl v té době způsob jak ho provozovat, plus samozřejmě nový princové, kde byl parkour místy spíš frustrující
        • facepalm *6* to nemyslis vazne *15*
          • PravyMonty
            První assassin byl jediný dobrý, tudíž nejlepší.
          • N0isy
            Já též. *3*
          • A ja sa pripájam
          • wenceslaus
            Pokud ne on, tak já ano :-)
  • kennyB
    Mě ta masáž trailerů a ukázek ze hry před vydáním spíše od koupení odrazovala, ale pak jsem si u známého hru vyzkoušel a pořídil si jí. Pro mě to tak špatná hra zase není, ale nejlepší také ne.
    • neznámej duvod je ten, že si uplně XXXXj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit