Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kašlu na to, co je psáno níže - do takových debat o ničem se vkládat nehodlám..
    Ale musím říct, že tričko "žeru hry" (na které jsem si brousil zuby) trošku zklamalo... Ten obrázek měl opravdu být buď o něco výš (a přitom ne o tolik) nebo vybraný jiný... Takovýhle RTG snímek bych v oblasti pupíku myslím si neměl... Ovšem nejsem lékař - třeba se mýlí a v tom případě klopím uši a mlčím.
  • No tohle mě vůbec nepřekvapuje. Na jedné straně islámofilé z redakce, na druhé ultraortodoxní větev ateistického osazenstva games. Vynikající nápad na triko, proč? Protože urážet křesťany je povoleno a v kurzu. Těší mě jen, že se tento vskutku geniální nápad těžce míjí účinkem. Protože téměř kdokoli, kdo na vás takové triko uvidí, si bude myslet že jste křesťan. Takže tímto redakci gratuluju za reklamku křesťanům, kterou mladistvý ateista s hrdostí sobě vlastní bude nosit.
    • A kde jste se tu vzal vy, pane docente Konvičko?
    • C-BEAM
      vysvetli čím uráža kresťanov. IDDQD v nápise krucifixu náboženstvo nijak neznevažuje, naopak, moderným vyjadrovacím prostriedkom vyživuje mýtus o nesmrtelnosti a zmŕtvychvstaní. Už len preto by som ho ako ateista nikdy nenosil (odhliadnuc od estetických "kvalít" námetu)

      Precitlivelosť veriacich je priam symptomatická, tak ako v moslimskej spoločnosti má človek problém aby nejakým gestom, slovom, či úkonom neznevážil to ich zvrátené náboženstvo. Kresťanstvo sa naštastie výrazne moderovalo ale vidím, že to ešte nejakú dobu potrvá.
      • IDDQD sice není nijak urážlivé, ale stejně využívání náboženských symbolů tímto způsobem považuji za nevhodné - stejně jako by bylo nevhodné (a tuším že dokonce zakázané) podobně pozměňovat např. státní vlajku či další státní symboly. Stejně jako státní symboly jsou i ty náboženské předmětem úcty nikoliv bezvýznamného množství lidí a je věcí slušnosti to respektovat.
        • ringmancz
          no nevím, vzhledem k tomu, co se děje u nás i jinde v politice, bych ty státní symboly s radostí znesvětil. vždyť jsou to jenom obrázky. a v zákoně jsem o tom nic nenašel
        • Náboženství nemá a v civilizované společnosti nesmí mít žádné výsadní postavení. Je to jen názor a stejně jako všechny ostatní názory je předmětem diskuse, kritiky, humoru i přímých urážek.
        • C-BEAM
          štát som schopný mať v úcte pretože predstavuje účinný model organizovania spoločnosti s pozitivnymi účinkami na jej progres a prosperitu. Náboženstvo však ťaha spoločnosť opačným smerom a preto ho nikdy nebudem mať v úcte. Za každým pekným slovom sa v náboženstve skrýva niečo prehnité a podlé tak ako v prípade komunizmu a jeho pekných rečiach o rovnosti a sociálnej spravodlivosti, ktorého výsledok je presne opačný.
      • pokud to nejakeho vericiho poburuje tak jen proto, ze si je vedom sve naivni slepe viry pac narozdil od reality to IDDQD ve hre funguje *1*
    • O tom dost pochybuju, spíš si ten dotyčný bude myslt, že si právě objevil In Utero, respektive Heart-Shaped Box
  • Bída... *13*
  • Bonsaimancer
    Designer trika s rádoby RTG snímkem by si alespoň mohl vzít jako podklad opravdový snímek hrudníku a ne páteře.... kristova noho *7*
  • Chim
    Vždycky jsem si přál být alespoň pasivním účastníkem rozhovoru mezi Fuhrerem a Ježíšem. No a dnes se mi to konečně splnilo *1*

    Tato debata nabývá epických rozměrů...
    • Hitler použival křesťanskou rétoriku a podporoval křesťanské symboly u svých vojáků. Nevím, co by bylo na takovém rozhovoru zajímavého.
    • kde byl Ježíš když na zemi úřadoval Fuhrer? Někde za hranicí našeho vesmíru se na to koukal s otcem na HiggsbosonTV a říkal to je prd€l já taky trpěl ne ne nezasahuj jen je nech tati..... *1* *1* *1*
  • Moralisticka diskuze a zaslepenci, kterym vadi uplne malichernosti. Jeden se boji priznat na verejnosti, ze hraje hry a zbytku vadi kriz. Aspon par jedincu to drzi nad vodou. *12*
  • Ty vole...to je zase diskuse, o víře, vědě,historii náboženství, dogmatech, nevhodnosti zobrazování ukřižování a podobných píčovinách, každej chytrej jak rádio...u článku o tričkách, včéra bylo asi fakt strašný vedro
    • Mart9
      Tak to nečti, kde je problém? Evidentně si ale pročetl všechno podle toho, jak si to vyjmenoval *5*
      • Stačila jedna stránka, celý jsem to nečetl, neměj starost...vzhledem k věku části místního osazenstva (když googlí IDDQD) si myslím, že by spíš měli nahánět venku holky než řešit takovýhle píčoviny

        Edit: Ale mě je po tom hovno, jen jsem se šokovaně pozastavil nad tím, co tu lidi dokáží řešit...
        • h*vno ti po tom ocividne neni, jinak by si tu nevyplodil ty h*vna frajere
          • Frajere si oslovuj svojeho fotra
            • Oslovovat si budu koho chcu jak chcu frajere ;)
  • Vidlevkrku
    Jste chuji tak si triko IDDQD nekupujte a blbe nekecejte ne? *10*
  • Vidlevkrku
    Super IHNED objednáno žeru hry :-)
  • Hnus to tricko s Jezisem. Nosit na tricku utrpeni? Ani nahodou. Nesnasim, krizky v usich, na retizku a na tricku. Kdo ma predstavivost a chape, cim si ukrizovane prochazi, tak si to na sebe neda. A to i kdyz nekterym bych mozna i ukrizovani pral, jak je nesnasim. A presto nemam rad reklamu na urpeni, ani ze srandy.
    Ten idi.t s nickem Jezis me uz taky pekne se.e
    • Je zajímavé, jak málokomu vadí všudypřítomné vyobrazovaní mučícího a popravčího nástroje co by symbolu náboženství. Jen si představte, že by každá vesnice měla na své nejvyšší budově několikametrovou gilotinu a každý pátý člověk by měl na krku pověšenou miniaturní gilotinku. To by bylo krásné, že?
    • Může někdo ukázat, z čeho se hlasovalo? Jestli tohle je top výběr, nutně chci vidět ten zbytek:-)))
      • Problém je v tom že všechny vypadali uplně otřesně. To radši nehlasovat.
      • Tilwaen
        Byly pouze tři motivy k výběru.
        http://games.tiscali.cz/tema/wallpapery-games_cz-aneb-vyberte-si-tricko-62371
        • Paradoxně se mi nejspíš nevybraný motiv líbí nejvíce. Ale mezi slepými jednooký králem.
    • hele a ve hrách protivníky taky nestřílíš viď? Protože si jistě dovedeš živě představit jaký utrpení je, když máš v pajšlu olovo:D
    • Tilwaen
      Kde byli všichni ti, kterým to vadí, když se o výběru triček hlasovalo?
      • zdeeneek
        Myslis, ze ma kazdej cas sedet od rana do vecera na games a sledovat jestli neprobiha hlasovani o nejakych trickach? *8*
        • Tilwaen
          Hlasování tam viselo několik týdnů... Mj. se dalo hlasovat i takto.
          • zdeeneek
            Ja nic takovyho nezaregistroval. Nektery dny sem nechodim vubec. Kdyz sem jdu, tak vetsinou jen na chvilku - takze spousta veci jde mimo me.

            Osobne mi ta tricka nijak nevadi, jen mi prisla usmevna tvoje poznamka, ktera tak nejak pocita s tim, ze kazdej cte 100% clanku, ktery tu vyjdou. U me je to treba cca 30% - na vic nemam cas.
            • Tilwaen
              Já rozhodně také nečtu vše, co vyjde, takže v tom si můžeme podat ruce. Jenom mě tu zaráží to všudypřítomné kníkání, co že to je za nevkusné motivy, když čtenáři měli možnost si je sami vybrat :-) Byť to byl, pravda, výběr velmi omezený.
      • pravda, pravda :)

        a náhodou, ač nekřesťan, triko s ježíšem se mi líbí a asi si ho koupím. v rámci selekce lidí, se kterými se nechci bavit *2*
    • Jen ulev své zlobě mé dítě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit