Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rengar !!! Yess !
  • Myšlenky při videu, omg Kata stop solo, honor Leona, Ahri lucker, who fed Graves? Report Draven, Rengar OP, Jax nerfed, Zyra noob, Nautilus missclick a Darius buy MR *1*
  • Proc Rengar vypada naprosto užasně a Ahri vypada jak plastová panenka? Nemohl jsem se na ni dívat...
  • Celé to video mi přijde tak trošku random a bez smyslu. Ukázali nám boj z LoL, ale nic jiného. Předešlý trailer byl v tomhle lepší
  • tonnymontana
    LOL urcite hrat nebudu ale na videjko se koukalo krasne dokonce jsem si musel v textu opverit zda to neni blizz jen s mene propracovanejsi grafikou nez jejich slavne cinematics. ale po delsi dobe jsem u takoveho videjka ke hre vydrzel celou dobu a bavil se:) jelikoz LOL neznam tak bych dal vetsi prostor tomu "vlkodlak-lev" ale asi je to uplne neco jineho:D
  • Akorát sem nepochopil, proč celých 5 minut zdrhala a začla se rvát až na konci...
    • Protože je to udělaný podle jejich charakteru a Ahri je coby liška velice plachá :)
  • InfidelBro
    Jako zatvrzelý Dota fanboy musím říct. že tenhle skvělý filmeček působí jako děsně levná reklama na nějaké korejské MMORPG zaměřené pro 14 leté kluky.

    Stačí se jenom podívat na nedávno vytvořený filmeček z Doty. Celé to je dělané jediným členem z Dota komunity, všechno to používá in-game assety a dává to aspoň smysl, vzhledem k tomu o čem vlastně Dota je ... https://www.youtube.com/watch?v=55fBpL1IFvU.
    • Hnusny odpad DOTA2...a ta hnusna grafika...DOTA1 z warcraft3 bola uzasna a revolucna...ale toto je HNOJ ! A LOL posunul zaner moba vyssie...nech ZDOCHNE DOTA2 hnusny sh*t
    • Tak mi připadáš, že jsi pouze namíchnutý hater, co se vzteká, že konkurenční hra udělala velice slušné video. Samozřejmě je potřeba to řádně pohanit...
      Kdybys alespoň LoLko trochu znal, nemohl bys plácnout, že to nedává smysl. Ale chápu, že pokud dáváš přednost dotě, nemáš k tomu důvod. Nikdo Tě nenutí, ale pokud pak píšeš tyhle "argumenty", připadáš lidem znalých tématiky jako hlupák, co si sem přišel jen zchladit žáhu.
      Tihle borci, kteří se nutně musí negativně zapojovat do debaty, o které nic neví - ty prostě miluji. Hraj si tedy svou dotku, my Ti tam taky nechodíme hudrovat, jak špatné to je atd. Žij a nech žít...
      Nemám nic proti konstruktivní kritice, ale tohle je fakt hodně chabé. Snad to Tvé ego unese.
    • Asharak
      Jo no 10 šachových figurek pro jednu hru dává smysl pravda *7*
      • 4/10 XBOCT, try harder.
      • InfidelBro
        Porozumění textu - 0/10
  • Jack1947
    Což o to filmeček je pěknej , krvavej i dobře provedenej jen... škoda že už taková není hra no ale co no... filmeček brej. *4*
  • Podle mě hraje LoL jen jeden typ lidí, ale nechci ho vyjmenovávat, protože hrozí, že bych dostal ban. Tak už to na games.cz chodí. Dostáváte bany za vlastní nevulgární a nerasistické názory. Fašisticko-komunistická ruka zde vládne už delší dobu. Začíná to být nuda, jd se asi vrátil... *6*
    • kickasl
      :D Fašisticko-komunistická ruka to zabila.
      A savci mě pobavili ještě víc.
      Pořád se ještě vyplatí ty komentáře číst.
    • Jack1947
      Kdybys ses nechoval jak blbec, nechápu proč tu ještě si když evidetně se ti tu nelíbí... jdi na Ojrogej wait a minute... *15*
      • *6* *6* *6* Nuda, Jacku. Prostě jen samá nuda. *6* *6* *6*
        • Jack1947
          Já vím no... *7*
    • Asharak
      Klidně ať si mě za to zabanují! JSOU TO SAVCI!!!!!!
  • nie som fanusik LOL a ani nepoznam tieto charaktery ale video mi prislo nezaujimave po 3 minute... velmi jednoduche a bez pointy... spracovanie bolo na urovni...
    • kdo zna lol, tak vi o co jde a zna i pointu. Takze asi tak. *3*
    • Přesně. Pěkně udělané, ale jaksi prázdné. To kdysi dávno, když jsem objevil filmečky k Lineage 2 (ještě před tím, než jsem to začal hrát), tak mě okamžitě komplet vtáhly... v porovnání s tím, tohle je prostě nuda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit