Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konec ME 3 mne rozladil a další postup EA vůči herní komunitě v CZ mi to jen potvrzuje."Kam vstoupí noha EA tam 100 let tráva neporoste. *13*
  • Jack1947
    Nic moc tedy ... aby pak nakonec to nepoznamenalo hru at už je v jakém koli stavu.
  • nie doktori ale lekari , opravte si to *2*
    • Takže lékař neni doktor? teda já doufám že mě ošetřuje lékař s titulem a ne sestřička která vlastní ordinaci
      • To máte dobré, já chodíval jako malý za rabínem a povím ti, žádná sláva.
        • slovo lekar sa pouziva na doktora mediciny... ale doktor moze byt aj napriklad prava...
  • ešte poriešiť Waltersa a EA a máme nádej... :D
  • Cypri
    Není to ten chlapík co říkal, že v ME3 nebudou konce typu A,B,C? Určitě je dobrej, ale po ME3 nevim nevim. Ale beru na vědomí, že to asi nebylo o jednotlivcich a že to podělali spíše manažeři EA.
    • V prvom rade je to človek ktorý prišiel s ME1 a to je podstatné
      • ale písanie robil Drew, po tom čo sa začali až príliš kašľať do písania to začalo upadať, no a ending samotný bol už len mementom, prečo to bolo celé zlé. Povieš si, že nitpicking na detajloch je práca hardcore fanúšikov, no na druhej strane je to isté zachovanie si zdravého rozumu, ak si niekto dovolí požadovať určitú dejovú postupnosť ako aj súdržnosť vopred zaistených dejových línii. Napríklad za písaním Gethov bol človek čo skončil po ME1, chceli od neho aby spravil robotickú rasu odlišnú od klasického klišé, aké sme mohli vidieť v Star Treku či Battlestar Galactica a kope iných Sci-fi, aby to začali postupne meniť v ME2 a totálne to dokurvili v ME3. Nehovoriac o celkovej logike za hlavnou príbehovou líniou v ME3 kde dve z najpodstatnejších vecí dali do DLC aby uspokojili svoju chamtivosť... presne preto by som bol ďaleko radšej ak by bol ending ten o temnej hmote, než nejaká omniscentná entita, čo robila presne to čo mala zastaviť...
    • Ilusiveman
      Vždyť měl pravdu. Pro mě to byl jen konec A, v jinejch barvách.
    • Jo byl, viz muj odkaz dole.
  • Poslední člověk v BioWare který spolu se Zeschukem a Muzykou za něco stál. Pravda, za poslední Mass Effect jsem ho moc nechválil, ale teď už BioWare bude jenom samej EA manager.

    Uvidíme jak dopadne Dragon Age 3, ale já té hře prostě nevěřím ani za mák.
    • Možná to překvapí, ale v Dragon Age týmu je stále ještě dost veteránů z dob Daldurs Gate. Darrah, Gaider, Laidlaw a pár dalších. Takže já jsem o něco poziivnější než vy drahý kolego. Avšak, může to dopadnout jakkoliv. Může to být propadák, průměrná či výborná hra. To však jako vždy ukáže až čas.
    • Cypri
      Taky v DA:I nemam moc důvěry.
      • Nakonec se potvrdí,že DA No1 byla nejlepší a Inkvizici nezachrání ani zmiňovaná grafická pecka *7*
      • A ja zase nechapem co na tom vidite zle. Dlhy vyvoj, velka pestrost lokacii, rozne rasy, prepracovana takticka kamera. Podla mna sa toho zhostili skvele a ta nedovera je uz viac menej automaticka.. Ved si pockajme. Ja sa tesim. Nie su tam predsa uplni tupci. Co tak trochu pozitivneho myslenia.. Zatial nevidim dovod na paniku
        • Ano, automatická opravdu jest, ale nikoliv bez příčiny. Jestli dostaneme skutečně dobrou hru, můžeme se radovat a projevit svůj vděk tím, že si ji zakoupíme. V mém případě však neprohloupím jako posledně a pořídím si raději demo. Důvěřuj, ale prověřuj.
          Někomu se zajisté také nemusí líbit to, že celé DA, je taková fantasy soap opera.
          • Tak pri takom DA2 uz od zaciatku boli obrazky a ina stylizacia dost podozrive. Rovnako aj dalsie veci. Tam som tomu nejako neveril od zaciatku
      • no, tak ted kdyz jste se navzajem posimrali na prdelce, jeste neco naprosto neduleziteho mate potrebu tlacit do vsech okolo?
        • hhhh
  • No konecne. Ze by preci jen svitla nadeje, ze ME4 nebude takova s*acka?

    http://3.bp.blogspot.com/-bVTGkMUIWZs/T42-RtKaOSI/AAAAAAAABbQ/Is6APOp1BfI/s640/Akael_Bayn-choices-abc.png
    • Ristoro
      Jasně ten konec podělali, ale žádný ME nebyl sračka, ale vysoký nadprůměr. Po příběhové stránce byly všechny díly výborné, universum ME je snad nejlepší co znám, líbí se mi víc než Star Wars, i když to působí trochu jako kopie. Kolik detailů se dá o každé rase dozvědět. Někoho mohl štvát ten odklon od RPG, ale mně se stejně více líbila ta akční složka, pasuje to k tomu.
      • Jo souhlas... ME trilogie byla velmi povedená, akorát stále mám v puse pachuť z dojmu, že ME III týmu někdo řekl... vy ještě nemáte vymyšlený konec? Nemáme čas. Uděláte to co nejrychleji, tak, tak a tak a nebudeme o tom dále diskutovat.

        Že po té době zmínka o konci ME III státe vyvolá sh..storm mluví za vše...
    • za to muze EA,ne on...a vubec bych se nedivil,kdyby podobnej sranec prisel v ME4 a DA:I,on se na to proste uz nemohl divat a tak radeji skoncil,nez aby prisel dalsi shitstorm na jeho hlavu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit