Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Už jen to že uvažovali nad F2P pro mě trochu vypovídá o tom že to bude jen levná slátanina... Pětky mě nebavily, a sestka taky ne.. tak asi neni duvod predpokladat že to bude jiný. Leda by změnili polovinu hry. Např Age of Wonders 3 mě baví hodně.
  • Tak jak to tak čtu, tak největší úraz VI (to, že zmizely "náhodné" 4 skilly při lvlupu) asi nezmizí, takže to bude další trash.... *13*
  • Jo to jsem si vzpomněl, jak autor článku napsal "nahánění hrdinů po mapě". V H6 bylo nahánění nepřítele po mapě nejhorší zvěrstvo, co tam mohli dát. Počítač dopředu kalkuloval s každou čárkou hráčova pohybu, takže o jednu čárku jste nemohli dohnat nepřítele, který vám pořád obíhal nějaké kolečko. Dostali jste ho, až jste si vytvořili druhou silnou armádu, která mu nadběhla. No to bylo o nervy.
    • fallanga
      Všechno jsem zvládal s jedním hrdinou. Druhého jsem používal jen výjimečně.
  • od te doby co to preslo z izo do 3D mne cela serie prestala zajimat!
  • V clanku mate chybu, casovo sa VII odohrava po VI a pred V.
    • kovar.jakub
      Díky moc za upozornění, opravili jsme.
    • tomocz
      Už jsem si říkal, jestli si to špatně pamatuju nebo co to je za bordel, že se V odehrává před VI :D
  • Imo když né revoluce, nějaká inovace by tam měla být. Nechceme přeci to co už tu bylo akorát v nové grafice.
  • vsichni fanousci po sestym dilu spachali ritualni sebevrazdu...a ti co prezili, se zabili hned po tom, co zjistili, ze 7 delaji stejni mamlasove jako sestku
    • Co bylo na šestce tak špatné. Ptám se protože nevím. Hrál jsem naposledy trojku. Díky.
      • Pripojim moj zazitok z instalacie 6-ky naposledy. Otvorim steam a necham stahovat hru. Hra sa stiahne, veselo ju spustim a voila ! Instalacia Uplay. 10 minut. Zacinam byt netrpezlivy. Nastartujem uplay, a ono sa to zacne vobec update-ovat. Dalsich 20 minut. Skripem zubami. Dostahuje sa update pre Uplay, zacina sa stahovat na update na hru samotnu (cez ten vsivavy uplay of course). Po 10 minutach pozerania na progress bar si spomeniem na permanentne problemy so synchronizaciou ulozenych pozicii v tejto hre do cloud-u. Prejde ma chut, rusim instalaciu, odistalovavam tu sracku uplay a idem hrat nieco ine :)
        • kovar.jakub
          Většina problémů s uPlay je způsobená tím, že k ní člověk přijde v kombinaci se Steamem. Když se spouští dvě služby, které se moc nekoordinují, je to vážně dost opruz. Nicméně pokud člověk kupuje přímo na uPlay, není to tak hrozné.
        • A to se potom autoři diví, že se hra tak pirátí... *7*
      • Jednim slovem - Conflux. Hra která vás kvůli výpadku sítě odpojí od rozehraný bitvy v singleplayeru si nezaslouží jiný hodnocení než odpad.
    • VI hm "robili" Black Hole, Limbic spravil len DLC + patche. Datadisk k VI zase studio Virtuos.
      Cela VI bola aj tak od zakladu nefukncny bordel, tak sa ani nedivim ze radsej nez opravovat ten bordel, spravia novy diel
      • ja hral jen 6, v čem byla nefunkční?
        • Dovedu si představit, že ten kdo nehrál předchozí díly, může být s 6 relativně spokojený. Ta hra není vyloženě nefunkční, hratelná je celkem dobře. Jenomže pro někoho jako já, kdo hrál všechny předchozí, to bylo zklamání. Města bez atmosféry, přeplácané schopnosti pro hrdinu, tuny bordelu od Uplay a nic nového co by tě oslovilo, žádný boom. Prostě celkem nuda.
          • Do verzia 2.0 to bolo cista beta kde 60 % skilov nefungovalo jak malo, a tento stav trval cca rok. Neodpustitelne vynechanie mestskych obrazoviek s vyhovorku ze su nepotrebne a fanusici ich nechcu, a nasledne na natlak fanusikov ich museli dorobit ale su fakt podpriemerne. Najmensi pocet ras od Heroes I.
            A tie ich novinky ako sfera vplivu Hradu, Spolocny pool monstier a Konvertovanie miest atd..., totalne zabili celu strategickost Heroes. Kedze to cele sklzo na zaber hrad, premen hrad, vykup zerg, vsetko prevalcuj , next mision.
  • Kinet1c
    videl som IGN gameplay, unreal engine, ked si dobre pamatam trojka, v tom robia novy diel, ked to bolo nebolo spomenute a podla mna hra vyzera super, aj ked nie je to celkom ono, mesto uz viac pripomina mesto s 3ky, teda co sa tyka empire (sakra neviem ako sa vola frakcia, knighti, anjely a pod. nvm) skratka si myslim, ze to si urcite nenecham ujst
    • solomon.short
      pokud to dopadne alespon jako M&M Legacy, pujdu do toho :)
      • Pokud to dopadne jako M&M legacy tak to určitě hrát nebudu. Dřív než jsem si tu hru koupil jsem našel spoustu informací co vše tam nefunguje a přešla mě chuť si tu hru koupit. Ubistoft mě už nějakej ten rok štve s tím jak nehratelný hry dává na trh *16* .
        • Kinet1c
          kupil som este ako EA a nelutoval som, potom to vyslo a nelutoval som, ano hlavne co hra mala boli skor technicke problemy na tomto zlyhali tvorcovia, ked teda robia novy heroes ty isty, tzn limbic, snad viac vyladia technicke stranky hry, v legacy si myslim nejaky vrazedny bug nebol a co sa loadingov tyka, este ked som mal starsie PC tzn e6600 2gbram a hd5770 tak to kus trvalo a no nebolo to prijemene, ale ked uz hra vysla som mal nove PC, tzn i5 4670k 8gbram a r9 270x a loadingy boli uplne ok, netrvalo to velmi dlho po patchoch to este vylepsili, ale ako som pisal nebolo to ruzove po vydani, ale ani tak tragicke
        • Přesně, M&M Legacy se sice hraje pěkně a má slušnou atmosféru, ale po technické stránce je to doopravdy šílené. Chyby se sice časem opravují a autoři přidávají do hry nové lokace, ale problém je v tom, že to autoři nezvládli programátorsky a hra není vůbec optimalizovaná a na průměrných PC někdy nehratelná. Mám sice starší počítač, ale abych si během jednoho loadingu venkovní lokace stihl udělat snídani včetně čaje a dát do pračky prádlo, mi přijde už trochu jako extrém :) Navíc načítání stejné lokace se prodlužuje s prozkoumanou plochou.
          • kovar.jakub
            Legacy jsem dohrál někdy minulý týden a loadingy byly v pohodě, teď po patchích. Verze při vydání tím ale dost kazila herní zážitek, to uznávám.
            • solomon.short
              nj, taky jsem to dohral teprve nedavno. Ale ktera dnesni hra netrpi pri vydani bugy...

              Ano, omlouvam to, protoze ta serie je pro me srdcovka
  • Škoda, že Ubisoft nemá tento prístup aj v najnovšej Settlers hre. Inak HOMAM 3, nad tým som strávil kedysi hodiny a hodiny. Uvidíme nakoľko bude mať nový Heroes závan nostalgie.
  • Inquisitor
    Might & Magic Heroes VII nemá být revoluce, ale zábava pro fanoušky. Myslim že takový přístup by prospěl nejednomu "úspěšného" pokračování starých klasik. K čemu je přístup, nové fanoušky nezískáme a původní ztratíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit