Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U mě je to jak kdy. Zaleží na ceně a kvalitě. Tento rok jsem si koupil jednu hru v krabici (specialní edice) a 5 her v digi obchodě.
  • Zásadně již jenom digitální. Rychlost nákupu a pohodlné stažení jsou jasná pozitiva. Navíc na Steamu mě motivují různé achievmenty a sběratelské karty u jednotlivých her. Co se týče ceny tak není problém koupit hru i mimo Steam, který je mimo akcí celkem předražený např. na allkeyshop a hru si pak do Steamu přidat.
    • kennyB
      Takže je to jen o lenosti.
      • To nezastírám, nechci si zbytečně ubírat energii tam, kde to není potřeba. Té vydám hodně při práci a s rodinou *3*
        • kennyB
          Hm, to je taky fakt *3*
    • Ristoro
      Instalace z disku > Stahování z internetu a až potom instalace. To bych jako pozitivum moc nedával.
      • tys asi nikdy nic ze steamu nestahovals co? protoze to stazeni je pohodlnejsi,nez instalace z cd,uz jen proto,ze kliknu jednou a na nic nesaham,u instalace musim klikat next,next,next....
        • Ristoro
          Hitmana Absolution z DVD jsem měl o dost rychleji, než starý DA:O ze Steamu, stahování mám 10Mb/s, v tom problém nevidím.
          • kubi-wan
            Tak zrovna ten Hitman mě docela nas*al. Vydaj to na dvou dvouvrstvejch dvd, ale když se půlka hry nainstalovala z prvního, nijak mě to nepožádalo, abych vložil disk 2 a celej zbytek se rovnou začal sosat ze steamu. Díky, takhle nechci.
    • Inquisitor
      Na steamu jedině ve slevách, jinak člověk sežene mnohem levněji.
  • NumberFiveAlive
    ja jedu digitalni distribuci, krabicky sice maji svoje kouzlo, ale v dnesni dobe uz jsou vetsinou odflaknuty a neprakticky:
    - casto mizernej obsah - tenouckej manual a medium a to je vsechno, v minulosti tlustej manual a treba mapka, plakat nebo nejaky karticky a porad to byla jen zakladni edice, samozrejme existuji sberatelky ale davat dneska za hru treba 2,5 az 3 litry je trochu prehnany
    - DLC doba = hra je na 75% nehotova a az si clovek koupi DLC tak ji nebude mit fyzicky pohromade, a kdyz vyjde GOTY edice tak by si clovek nejradsi omlatil hlavu o zed ze to koupil moc brzo... :D
    - online DRM - k cemu mit hru na DVD kdyz potrebuje steam, origin, uplay nebo jinou formu drm
    obcas je to ale trochu boj kdyz clovek vidi treba sberatelskou edici bioshock infinite se songbirdem, ale pak zase vidi digitalni nabidku kde je sleva na nakup x% a k tomu x her zdarma a je vymalovano :D
    /RANT OVER
    • kennyB
      Jo, ty manuály jsou teď v krabicovkách hrozný. Když si vzpomenu, jak tlustej byl třeba ve hře Soul Blade... Teď většinou 4 stránky a šlus. V jedný jsem měl dokonce jenom manuál v maďarštině *11*
  • Jelikož jedu kompletně na Nintendu (3DS a Wii U), tak kupuju jen krabičky, protože digitální verze jsou příliš drahé. U Nintenda je to stejně zvláštní, protože digitální distribuce z celkových prodejů činí cca 5%.

    Jinak na PC nakupuju výhradně na GOGu, Steam nemám rád.
  • Kupuji pouze digitální edice. Důvod? Jsou šetrnější k životnímu prostředí.
  • Digitální distribuci se dá říct, že jsem propadl prakticky okamžitě s příchodem Steamu. Jak nastaly slevové akce, tak už nebylo návratu. Rozhodně tedy Steam patří mezi mé favority, zatím co Origin strpím jen z nutnosti. Tak mě ta služba, respektive EA točí svým diktováním, že jejich hry se smí prodávat jen u nich, že jejich hry kupuju zásadně přes mmoboost a podobné služby a jedině po masivní slevě. Taková osobní válka kterou proti nim vedu. Nicméně na krabičky jsem úplně nezanevřel, třeba teď se chystá Alien Isolation a to si na Xbox 360 v krabičce koupím rád. Je to hra po které toužím a jsem ochoten za ní zaplatit. To se u moc her říct nedá, takže na takové kousky bude v poličce vždy místo. U zbytku mi, digitální distribuce umožňuje zvážit adekvátní sumu, kterou jsem za hry ochoten dát, což kamenné obchody nikdy nebyly schopné protože ceny a akce se vždy lišily minimálně.
  • Jen digitálně pro lepší cenu a dodání ihned + nezabírá místo. Jinak velmi sporadicky krabičky. *3*
  • Kedisi som tuzil mat pekne vystavenu zbierku hier vo vitrine (namiesto toho len zaberaju miesto v skrini) ale steam ma dostal - tazko odolatelne zlavy, jednoduchost a rychlost nakupu, automaticke updaty, ziadne dvd v mechanike, jednoduchost a rychlost instalacie, setrenie miesta + dalsie tie ekologicke veci. Neni o com
  • vonTossis
    Srdcovky jsem si vždy kupoval hezky v krabičce. Naposledy jsem takto koupil BioShock Infinite. Dnes bych si ale asi i ty srdcovky koupil digitálně. Bydlím sám a jsem rád, že jsem schopen si udržovat přijatelný pořádek, natož abych si někde vystavoval krabičky. Jsem na to prostě moc líný. Hudbu ještě sem tam koupím v krabičce, ale i v tomto odvětví už to přestávám řešit. *4*

    EDIT: A důležité je zmínít, že tomuto dopomáhá třeba i Steam jako platforma, protože je opravdu skvěle použitelný. Pracuju v IT a když vidím, jaké služby se někdy poskytují, tak je pro mě až zázrak, jak kvalitně dokázali celou platformu vystavět.
  • KIMCID
    digi ještě ani jednou....asi jsem staromilec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit