Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jeje, uz jsem se zacinal bat, ze muj partak nebude zas nejakej korektne pojatej cernoch nebo aspon misenec.
    Jinak k veci - tohle uz nema s BF moc spolecnyho, jsem z toho docela zhnusenej *9*
  • Ze začátku jsem si říkal not bad,ale čím je víc informací a videí,tak si myslím,že to bude na exkrement.
    • bf3 bol exkrement ktory potom zozrali a este raz vysrali a vznikol bf4. pouzili silny parfem aby prebili tu vonu. teraz to chcu vysrat po 2krat ale namiesto vonavky pouzili farebny sprej.
  • Lotr
    Celý článek bych shrnul do jediné věty.

    "Horší to už být nemůže"
    • Neboj se, v recenzi to dostane 8/10, protože to bude naprosto inovativní díl z celé série. A 10/10 to nedostane jen pro to, že se musí dokupovat DLC a za občasné pády hry. *11*
      • No pokud to bude recenzovat Aleš Smutný, tak se vsaď, že to dostane 9/10. S tím, že sice to má technické bugy a hra je nehratelná, ale on se náramně bavil.
        • kennyB
          To, že by byl BF nehratelnej není pravda. A na recenzetské číslo by se mělo počkat až hra vyjde a ne polemizovat už teď *3*
      • A přesto sem budeš chodit dál *11*
    • Veskoslav
      To se v 38 i 68 říkalo taky;) A všichni víme, že mohlo.
  • Že se tam u nich nenajde střízlivá palice, co by jen tak prohodila: "Džentlmeni, vys*rme se na p*čoviny a všelijaký pokusy o hybridy a udělejme zase něco ve stylu původního dílu. Jen tak, bez kravin, barevných chujovin na obrazovce, s mozkem. Prostě starej, otevřenej, velkej a zábavnej Bf s řádným multiplayerem. Na enginu, kterej alespoň trochu funguje a vypadá normálně a ne jak nablejskaný psí..."

    http://youtu.be/rlU1-biOTSk
    • RangerCZ
      https://www.youtube.com/watch?v=qG3W7jNA8Zg
  • ne a ne bohužel moůj poslední byl BF4, ale teď se těším na RS:siege
  • Základní chybou téhle série od BF3 je singleplayer. Měli by ho zcela odstranit a veškerou snahu investovat do multiplayeru. Bohužel si kravaťáci myslí, že spousta lidí kupuje BF právě kvůli singleplayeru, o čemž já pochybuju. Měli se držet čistě MP hry. Snažit se soutěžit s CoD je nesmysl.
    • Veskoslav
      No bohužel znám lidi, co si třeba Bf4 koupili kvůli "bombastickému" SP a bavilo je to.
      • Tak to je celkem sranda... Škoda, že ti lidi nevěděli, že jim bude konec hry připadat jako náhlé ukončení v 1/2 hry.
  • RIP Battlefield
    a toto je odpad
    Skončilo to
    Niet čo dodať k BF sérií a starým skutočne dobrým časom
    Dovidenia Battlefiled

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit