Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    JInak

    Když už jste zmínili Windows 10(9), tak majitelé Win 8 budou mít upgrade zdarma, pokud jej budou chtít využít a Windows 7 za zvýhodněnou cenu.
  • Edie

    Na Steamu jsme založili novou skupinu pro čtenáře Games.cz a začali vytvářet i náš vlastní kurátorský seznam (thx Edie). Přijdete se!

    Na steamu by teď měly být všechny hry, které na na games dostali hodnocení 10 nebo 9 (samozřejmě jen ty které tam vyšly). Z celkového počtu 326 jich na steamu najdete 181. Uvidíme jestli se budou další přidávat. *3*
    • davidBray
      a k čemu je tohle dobrý?
  • Benchmark: GeForce GTX 970 nabízí ve hře Middle-earth: Shadow of Mordor v kombinaci s Intel i5 2500K (4.4GHz) průměrně 73fps.

    Jojo 970tka je dnes rozhodně nejlepší koupě, kdo chce parádní kartu a je ochotný dát 10tis. Jinak pohoda, u slabších karet 760/280 apod. stačí místo ultra dát high si myslím nebo tradičně vypnout nějakou náročnou blbinku kterou člověk ani nevidí a těch 60fps tam bude taky. Potěšilo :)
    • Veskoslav
      Mám i5 (3470) a 280X OC a při ultra mi to lítá 50-60 fps. A můžu říct, že sice mám hodinu odehranou, ale pokud takto bude i zbytek hry, tak podle mě jedna z nejlepších her.
      • Keyz
        Je to dobrý. Pěkně to plyne.

        Ale jako jednu z nejlepší her "ever" bych to neviděl. Sotva na to budu po letech pamatovat jako na jiné hry které něco nového přinesli anebo jsem se prostě hrál hodně. Zde máš stejné souboje jeden vs 1 jako v AC/ batman. Lezení po stěnách jako v AC (nohu přes nohu v jednu ruce chlast a druhou mačkáš myš vesele bojuješ). A body za různé akce jako skoro všude. Dobře to daly dohromady ale nic nového ani extra. Wastlenad 2 si cením více. I když mě to již několikrát vytočilo a je to hnusné. Není to samé jako tohle, kde je kombinace úspěšných prvků z jiných her.
        Ale jasně. Na produkt pro masy lidí to je dobrý. Ale nic o čem by jsi měl vyprávěl.
  • Tilwaen

    Windows 10

    Jaké z toho zatím máte dojmy? Bude-li Microsoft následovat svůj trend střídavého úspěchu OS, máme se opět na co těšit? :-)
    • Líbí se mi, že se mi vrátí nabídka start! :-D A vůbec si myslím, že UI zažije posun k lepšímu. Pokud bude pro majitele 8 upgrade zdarma, jak se spekuluje, tak nemám co řešit a určitě to alespoň vyzkouším :-)
    • Mě prostě děsně irituje to vynechání devítky, jinak co jsem zběžně četl, tak je to takový "meh", sedmičky mi asi ještě nějakej pátek vydrží.
      • Mam z toho naprosto stejny dojem. Nasel jsem o tom vzasade jen nejaky upravy UI, kde jsem zcela spokojen se 7. Jedine jak by to mohli procpat je masovejsi pouzivani budoucich verzi dx ve hrach a jejich release jen na posledni win.
    • omg k čemu ti je OS? ja potrebuju jen steam a to je vše
    • Draken69CZ
      Jestli to bude pořád bobtnat tak za chvilku bude 120 giga ssd jen na win, moje sedmičky maj 30+ giga a to to v podstatě nic neumí, naběhne win a spouštím hru nebo chrome.
      • Veskoslav
        WIn 8 64 bit a 15,6 GB.
      • Moje 7-64 mají asi 13GB, je to jen o tom umět si vyčistit systém od plevele. A to tam mám toho opravdu dost.
      • To je protože si to všechny aktualizace co si to nainstalovalo nechává a nemaže to. Dá se toho částečně zbavit. Hlavně nemazat ručně to by si mohl pos*at spoušetí winů, protože to je kreténsky řešený.
        Spusť si příkazový řádek jako admin a hoď tam tohle.(bez uvozovek) "dism /online /cleanup-image /spsuperseded"
        Pokud máš SSD nebo menší disk tak to celkem pomůže. Mě to třeba smazalo cca 12 giga balastu. A samozřejmě čas od času uklidit disk a klasicky se starat o disk. Vždy po pár aktualizacích tohle opakuj.
        Jinak pro upřesnění tenhle krok ti tam nechá jen poslední aktualizace (pro případ obnovy systému) a ty staré smaže.
    • Ironií je, že M$ pro jistotu Windows 9 přeskočil, aby ten trend mohl ještě v nějaké podobě platit. *15*
  • Kozy

    Bloodborne nabídne delší pracovní dobu než Demon's Souls.

    ?
    • Miserius
      To bude nějaká šifra mistra bleskaře
    • Draken69CZ
      Njn to není hraní to je tvrdá práce :D
  • Wasteland 2 za 330 CZK

    https://www.g2a.com/psfcpromo
    • ucho
      to budou klíče z Ruska, tam hru dávají o 70 % levněji. ale zjevně tam nedali žádný region lock.
      • victor
        *3* 380Kč ... hlavně že to funguje a dohodí i soundtrack a jedničku ......
    • Morraw
      A Ranger Edice za 380,- zde
      http://www.kinguin.cz/category/10014/wasteland-2-ranger-edition-steam-key/
  • Miserius

    Dotaz

    Budete dělat recenzi na dlc trilogii k Dark Souls 2?
    • 10/10 staci ti to ? *15*
      • kennyB
        To ale není recenze, jen číselné ohodnocení...
  • WhySoSad

    Seznam zlevněných titulů, které tento týden (30.9. - 6.10. 2014) naleznete na XBLM.

    Do háje, pro mě 4 must buy :D Už bych měl tu 360 prodat nebo mě zrujnuje :D
    • Draken69CZ
      Proboha co?
      • WhySoSad
        AC 2, protože jsem ji nehrál
        Beyond Good and Evil HD, protože to je prostě herní klenot a klasika, kterou musím mít
        Rainbow Six Vegas 2, protože s tou jsem před léty a léty strávil hrozně moc času a vím jak mě bavila
        Skate 2, protože u něj už jsem čekal na nějakej impuls ke koupi a s tou slevou už neodolám...
        • Miserius
          Počkat počkat počkat... Ty jsi nikdy nehrál Assassins Creed 2? *8* Svolávám krizový štáb!
          • MrSanta
            Ehm, já jsem nehrál žádnou AC hru... *8*. To netuším co budeš svolávat teď Helmute *1*
            • MrSanta
              šajze *15*
            • Miserius
              Nic, to ti tatínek rovnou vyhlásí válku!
          • WhySoSad
            *1* Hrál jsem 1, která mě moc nebavila, řekl jsi si dvojka, "meh"... To bude to stejný, pak se to ale vychvalovalo, přišly další díly, který jsem už hrál a tak nějak jsem se ještě nestihl vrátit kde dvojce *4*
        • Draken69CZ
          Tak jediné o čem bych uvažoval je Beyond Good and Evil HD, ale co si pamatuju na demo tak mě to ňák nebralo. No jestli si jednou pořídíš i PS3 tak nevim nevim kde na to budeš brát peníze :D
          • WhySoSad
            Teď už jedine takzvaný next gen *3* PS3 mě láká jen kvůli Demon Souls a to se mi nezdá jako dostatečnej důvod *1* Je snad ještě něco jinýho kvůli čemu by stálo koupit PS3 ?
            • Draken69CZ
              Mám ji 14 dní :) A i kdyby nic jiného tak kvůli Demon's Souls se vyplatí, ale mám k tomu cca 20 PS only her a to ještě není vše co bych chtěl zahrát. Namátko Uncharted, GoW, ICO, Shadow of The Colossus, Killzone, Heavy Rain, inFamous, GT6 atd..
  • Veskoslav
    Nezná někdo prosím Vás nějaký testovací program na funkčnost kláves u Xbox ovladače.
    • Start -> hledat -> joy.cpl ?
      • MrSanta
        Huh, jsem netušil, že něco takového je. To se může někdy v budoucnu hodit. Dík.
        • victor
          Vždyť je to první věc co vyskočí po identifikaci Game HID zařízení .... No buď ke všemu hned instalujete originální drivery , nebo málo nakupujete v číně ;)
      • Veskoslav
        Děkuji. O tom jsem vůbec nevěděl.
        • Johnny
          *1* *1* *1* *1* *1* Och ta dnešní mládež.
          • Veskoslav
            No mládež už moc nejsem, po pravdě jsem to nikdy nevyužil, tak nebyl důvod to vědět:)A ano, moje chyba, měl bych to jako hráč vědět.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit