Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz

    Abyste se nehádali, tak to pojede naho*no všem

    http://www.videogamer.com/ps4/assassins_creed_unity/news/assassins_creed_unity_is_900p_30fps_on_both_ps4_and_xbox_one.html
    • MickeyMutant
      To bude pošušňáníčko při rozhlížení ze střech. To budou až oči přecházet.
      • ucho
        tak většina lidí rozdíl mezi 900p a 1080p na televizi nerozezná, když od ní sedí dva metry daleko. u některých filmů je ze tří metrů problém rozeznat 720p a 1080p... tak pojďte, mínuska :)
        • MickeyMutant
          Měl jsem na mysli hlavně těch 30 FPS max.
          • ucho
            s těmi já problém nemám :) když to není znát na odezvách při hraní (ještě jsem na takovou hru nenarazil), tak mi 30 fps stačí. 60 fps je samozřejmě lepší, ale 30 fps mi žíly neutrhne...
            • MickeyMutant
              To já nemůžu. Hrál jsem na PC pár portů omezených na 30 FPS a vždycky jsem to protrpěl. Vzpomínám třeba na Warp (jestli mě paměť neklame), která byla fajn, ale já ji skoro nedohrál, jak mně rvala oči.
    • PC Master Race
    • Miserius
      No to je teda řešení...
      • Jako by na těch pomalých konzolích měli na výběr, to bylo dopředu jasné, že tam všechno kromě vyloženě nenáročných plošinovek a podobných, pojede přinejlepším 30fps. Nechápu co se kdo diví.
        • ucho
          asi jsi nepochopil obsah sdělení. však proč ne, řekli by, že to nezvládnou zoptimalizovat lépe a že musí snížit rozlišení. jenže oni to jaksi zdůvodnili dost hloupě...
          • Na pc si to zoptimalizuju sám ještě líp než ti hňupové *1*
  • Jack1947

    Seznam předmětů se kterými si můžete přizpůsobit bojovníky v Tekken 7.

    Čert vem nějaká udělátka které nic nedělají jen customizují vašeho hrdinu, hlavně by mohli trochu zapracovat na obtížnosti to byl právě hlavní důvod proč jsem nebyl vlastně ani schopný VI. dopařit prostě přehnaně náročné a moc protivníků málo možností uzdravení a na konci boss? WTF to má být zábavné... takže aby se zaměřily na trochu toho balancu.
  • Lukyz

    A jeden na téma hype...

    *3*

    http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/aAV3Z39_700b.jpg
  • Bugbear Entertainment oficiálně přejmenovalo Next Car Game na Wreckfest. Hra nabídne čtyi mulatiplayerové módy - závody, destruction derby, deatchmatch a týmový deatchmatch.

    já už myslel že Next Car Game je offiko jméno, teď nevim jak tomu říkat, Next Wreckout?
  • Miserius

    EDGE vytvořilo seznam deseti nejlepších her předešlé generace.

    Celkem rozumnej seznam, jen teda ten Street Fighter mě přijde trošku podivnej
    • Street Fighter je skvělá bojovka, takže zaslouženě, potěšila Bayonetta, ta hra je skvělá, ale ty prodeje apod. bylo fiasko, které zachranovalo Nintendo, chyba je jedině v tom, že GTA V je před RDR, jelikož RDR je daleko lepší hra než GTAV....
  • EDGE vytvořilo seznam deseti nejlepších her předešlé generace.

    1. Dark Souls *15* *15* *15*

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    • Jsi si jistý, že to není seznam nejvyhajpovanějších her?
    • kennyB
      To, že hru nesnášíš ještě neznamená, že je špatná, sakra *7*
      • To by mělo být vtesáno nad každou diskuzi tady!
    • Kozy
      Hodně zvláštní seznam.
    • Jo a směji se vlastní demenci, kdybyste můj přísvěvek nepochopili. Dark Souls nemůžu hodnotit, jelikož jsem se nikam nedostal a zanechalo to na mě stopy...
      • Kolik gamepadu to odneslo?
      • Hustý. Mám dvojče. *14*
  • EDGE vytvořilo seznam deseti nejlepších her předešlé generace.

    Výborný výběr, osobně bych tam propašoval první dil Lords of Shadow a Demon Souls by si tam taky zasloužilo být, ale dvě Souls hry by bylo asi moc a někteří zdejší diskutující by to neunesli :)
    • Nicneříkající žebříček, 100 lidí by vytvořilo 100 různých seznamů jinak.
  • Video: Borec na konec - opravdu šťastný gól vstřelený ve FIFA 15.

    Tak Cris poslední dobou válí všude, včera hattrick pomocí štasné ruky, takže normálka...
  • Video: Borec na konec - opravdu šťastný gól vstřelený ve FIFA 15.

    Tak to je hodně frajerské *8* *1*
    • to bylo chteny, vsimni si toho aktivniho pokrceni, aby urychlil salto a dal vetsi razanci ty strele patou *5*
      • Takový gól bych chtěl dát někomu v online sezóně. Myslím, že by po něm následoval ragequit *1*
  • Spekulace: Začátkem prosince dojde k oznámení minimálně dvou exkluzivních vysokorozpočtových AAA her pro PS4.

    Bylo už na čase ....
    • "exkluzivních vysokorozpočtových AAA her" Už jen tohle by mě odradilo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit