Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Ten systém kurátorů jsem nějak nepochopil. K čemu to je? Někdo potřebuje aby mu hry vybíral někdo další, nebo jak? Akorát to překáží.
    • jonatan.hanzlik
      S tím bych si dovolil nesouhlasit. Na Steamu každý den vycházeji shity a early access a další podobné nesmysy, které zahlcují úvodní stránku s nabídkami her. Steam frontpage nijak nekontroluje a tak často dochází k zahlcení hráče špatnými nebo nehotovými hrami. Takhle ti tu stránku vlastně někdo vytváří a pokud je to dobrý "kurátor", tak profiltruje tenhle nesmyslný balast a nabídne ti to co stojí za to - ať už podle sebe (záleží jestli ho respektuješ a znáš jeho vkus), nebo jen podle hodnocení na metacritic či něco takového. To mi (navíc jako dobrovolná služba na kterou můžeš v konečném důsledku hodit bobek) nepřijde špatné.
      • Kozy
        Dobrá, ale když hraju hry nějakej čas, mám už nějakej vkus a nepotřebuju aby mi někdo doporučoval hry. Na to by stačily filtry. Asi pro někoho má váhu že mu hru doporučí jeho oblíbená hvězdička ale já bych uvítal možnost skrýt si to.
        • jonatan.hanzlik
          To se nedá schovat? Já myslel že to můžeš ignorovat a mít Steam jako před tím...
  • aha totalbusquit nebo jak se ten troll jmenuje.. pak ten tlustej.. no je videt, ze herni bulvar jede.. jeste tam chybi troll AngryJoe :D njn lidi jsou na bulvarek a hate zvedavi..
  • Inzerovaly nižší ceny jednotlivých her než byly na Steamu s linkem? To se mi líbí. *15* To člověka potěší. *15*
    • jindra.veliky
      to zalozil urcite Ucho *3*
  • smejki
    Komunita: Co takhle, kdyby bylo na Steamu víc her? Kvalitních.
    Valve: Tady máte Greenlight! Komunita rozhodne.
    Komunita: OK, ale někdo to ještě probere, žejo?... WTF? Jak tohle můžete prodávat?
    Valve: Tady máte všechny hry světa! (jo a Greenlight necháme separátně běžet. Dělá ho komunita.)
    Komunita: WTF? Všude šit a podvody, kam jen oko dohlédne. Kdo se v tom má vyznat? Kurátor by se šiknul!
    Valve: Tady máte tagy. Bude je dělat komunita.
    Komunita: WTF? Podvody a trolling, kam jen oko dohlédne. Potřebujeme kurátora!
    Valve: Kurátorem bude komunita!
    Komunita: WTF? Všude šit a podvody, kam jen oko dohlédne. Potřebujeme kurátora kurátorů!
    • davidBray
      a takhle to dopadá pokaždé, když o sobě mají lidi rozhodovat sami .. prostě to nejde a nepůjde .. smutné
    • Tak tak, bohužel se to prostě bez dohledu přímo od Valve neobejde :/
      • Coz se nestane, protoze by Valve muselo zacit neco delat. A to by stalo namahu a prachy. Takze se nestane nic a penize se dal posypou samy, protoze dementni vydavatele se dnes bez Steamu ani neuprdnou. Cest vyjimkam typu CDPR.
      • No jo, ale on Gabe uz davnejsie naznacil ze by bol najradsej aby si vydavatelia samy spravovali svoj storefront. Je mi jasne ze by to bolo pre Valve najlepsie, pretoze by bez namahy kazdy mesiac len zinkasovali sek. Ale to by som naozaj nechcel potom vidiet ten bordel.
    • flash789
      internet no, normalka
  • Na jednej strane, ak to bude fungovat ako ma, tak to moze byt dobra sluzba. Len bohuzial mam pocit ze v dnesnej dobe sa stala komunita a socialne funkcie zaklinadlom pomaly kazdeho systemu. Ak toto bude len doplnkova funkcia ktoru bude mozno kompletne ignorovat a aj vypnut tak v pohode. Ak ale Valve rupne v bedni a presunut to ako zakladnu a hlavnu funkcionlalitu z hladiska informovania o hrach tak no zbohom. Ostatne celkovo to nekriticke obdivovanie Valve velkou castou jedincov mi pride ujete. Ak to postavia do role ze oni zoberu len data/hru od vyvojara, daju ju na svoj cluster + link do steam storu a k tomu cenu, o ostatne nech sa postara "komunita" tak je to pekny humus. V podstate toto spravili s Indie a Green lightom. Nemame cas, chut, ehm financie? na zaplatenie ludi ktory budu kontrolovat a schvalovat indie hry tak nech to robia zakaznici.
  • Foxtrot_cz
    I než byli kurátoři, tak se tohle určitě dělo. Existovali přeci normální skupiny na Steamu, takže bych se divil, kdyby nebyly takové, se zaměřením přesně na ty věci. Kdo chce následovat, nebo být ve skupině trollů či lidí doporučující levnější hry, tak klidně... je to jeho volba.
  • vzdyt se to vyfiltruje uplne samo,ta skupina bude videt vepredu jen pokud bude mit dostatek clenu,a vetsina lidi je bohudik normalni,takze dmntni skupiny nebudou mit dostatek lidi aby prebyly ty zajimavy a legitimni skupiny
  • steam je hovadina. co budete hrat kdyz jednou nebude internet v postapokalyptickem svete.
    • v postapokalyptickém světě vytáhnu kvér a převedu do praxe to, co jsem se na steamu za ta léta naučil
    • slavek.skara
      Inu zapnu pc a dam Steam do offline modu a budu hrát dál. Co se týká elektřiny já myslím že barel s radioaktivním odpadem se lehce najde nebo si narvu obří krysu do válce kde bude běhat a napájet dynamo.
      • Do offline modu, co se ti po 14 dnech vypne a bude se dozadovat pripojeni? Good luck.
    • deridon
      započne doopravdová Hardcore obtížnost, umřeš a konec, tak snad ti to nebude lagovat a nedopadneš jako v Diablu III
    • S velkou pravděpodobností budu mrtvej, takže se tím trápit nebudu :-D
    • Konecne dohraju Plenskejpa
    • Lynch
      Pořádný hardcore real postapo.
    • Chim
      V postapokalyptickém světě budu mít počítám jiné starosti než hraní her *1*
  • Jack1947
    Nojo, blbové byly a vždy budou... co se dá dělat prostě je zlikvidovat no. Bude klídek jako předtím. *3*
    • Začal bych s tebou.
    • Carmamrdon
      Ale to bys byl sám proti sobě.
    • Ale nemusí, co takhle spáchat kolektivní sebevraždu? :)
  • Nechystá se redakce stát kurátorem na Steamu?...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit