Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CK2 milujem, ale neviem ako sa to odrazi na hratelnosti.....ved ani v historii sa hocikto len tak nemohol vyhlasit za krala.....kazdopadne dlc kupujem, ale som hodne skepticky
  • v článku chybí jedna podstatná informace, vývojáři spolu s DLC vydají i update pro ostatní hráče, jak to bývá zvykem, součástí kterého bude omezení maximálního počtu vazalů, takže už nejspíše budeme muset v pokročilejších fázích hry rozdávat království vazalům, anebo dávat Dukes několik titulů současně


    jinak zrovna poslední dny CK2 hraju, momentálně mám vytvořenou Empire of Alba

    http://i61.tinypic.com/24e9d8i.jpg

    navíc moje královna bude dědit Svatou Říši Římskou, až se její matka, současná HRE Empress konečně rozhodne odporoučet na onen svět, navíc se mi podařilo syna své královny (za koho budu hrát po její smrti) dosadit na Byzantský trůn, sice jen na 3 měsíce, než byl sesazen, ale alespoň jsem od roku 1066 přerušil jako první nekonečnou linii rodu Doukasů, vládcoucích Byzanci, a co hlavně, získal jsem Strong Claim, takže to bude ještě jízda, jak se na ně vrhnu už jako císař Svaté říše Římské *8*
  • Výborná a komplexní hra.
  • Magister_Peditum
    Takže bych si konečně mohl vybudovat vlastní Českou říši? *14*
    • davidBray
      to můžeš i v základní hře. Odstranil jsem bratry. Našel dokumenty, že severní rakousko je moje :) dceru provdal za syna císaře a pak už jen čekal na postup v následnictví a do toho kul pikle, protože:

      Kujme pikle, kujme pikle obvyklé i ne-ob-vyklé kujme pikle, pikle kujme snad se pikle s piklí ujme. Kujme pikle,kujme pikle, správné pikle lidi zvikle. Kujme pikle, pikle kujme, spekulujme, intrikujme. Budeme pikliti Za královské tititi.

      K téhle hře se to prostě hodí, sorry :D
      • Magister_Peditum
        No, myslel jsem jako prohlásit České království za císařství, ne se snažit získat trůn Svaté říše římské.
      • V té hře jde měnit historii? Nebo jak to funguje? .)
  • Chim
    Gramar nazi: Ten nadpis je poněkud kostrbatý.
    • The_Nameless_One
      Souhlas. Ale když už jsme u toho... píše se "grammar". *3*
      • Vogon
        Beztak je to žid v přestrojení.
    • PreidaQ
      No jo, to zase někdo překládá z angličtiny slovo od slova..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit