Přejít na výpis diskuzí

Bleskovky

BLESKOVKY 8.11.2010 
79619 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Joshua

    The Escapist

    http://www.indiegala.com/game?game_id=5afbc80f5d2911e48f306dc8c0d1df7b
    • Tento zdanlivý boj medzi sionistami a liberálnymi Židmi mi bol veľmi skoro protivný. Bol predsa naskrz nepravdivý, teda klamársky a tiež sa málo hodil k hlásaniu mravnej výšky a čistoty tohoto národa. Táto morálna a iná čistota tohoto národa vôbec bola vecou sama o sebe. Že sa nejednalo o nijakých milovníkov vody, to bolo vidieť už na ich zovňajšku, i keď človek prižmúril obidve oči. Neskoršie mi bolo niekedy zle zo zápachu týchto nositeľov kaftanov. K tomu musíme ešte prirátať ich špinavé oblečenie a málo hrdinský prejav. To všetko nemohlo pôsobiť príťažlivo, človek musel byť zhnusený, ak okrem telesnej nečistoty objavil odrazu morálnu špinu tohoto vyvoleného národa.
      Za krátky čas som pomaly o ničom inom toľko nepremýšľal ako o druhu činnosti Židov v určitých oblastiach. Nebolo neporiadku v nijakej forme, žiadna nehanebnosť predovšetkým v kultúrnom živote, na ktorej by sa nepodieľal aspoň jeden Žid. Aj keď sa zarezalo do takéhoto nádoru opatrne, našiel sa Židáčik ako červ v hnijúcom tele, často úplne oslnený náhlym svetlom. Bolo to ťažké obvinenie, ktoré si získali v mojich očiach Židia, keď som spoznal ich činnosť v tlači, umení, literatúre a divadle. Teraz už nemohlo pomôcť žiadne hĺbavé uisťovanie. Stačilo si preštudovať plagáty, ktoré niesli mená duševných tvorcov týchto hrozných filmových a divadelných zlátanín, ktoré tu boli vychvaľované, aby sa človek na dlhšiu dobu zatvrdil. Bol to mor, duchovný mor, horší než kedysi čierna smrť, ktorou bol národ infikovaný. A aké množstvo tohto jedu sa vyrábalo a šírilo!
      Prirodzene, čím je duševná a kultúrna úroveň takéhoto výrobcu umenia nižšia, tým neobmedzenejšia je jeho plodnosť, až taký chlapík začne vŕtať svoj zmysel pre neporiadok ako katapult ostatným ľuďom do tváre. Pritom ešte v neobmedzenom počte. Pomyslime si len, že príroda na jedného Goetheho vsadí do kožucha ľudstva desaťtisíc takýchto výrobcov mazanín, ktorí potom ako bacilonosiči najhoršieho druhu otravujú ľudstvo.Bolo to hrozné, ale nedalo sa prehliadnuť, že práve Žid bol vybraný prírodou na túto úlohu vo veľmi bohatom množstve. Musí sa jeho vyvolenie hľadať práve v tom? Vtedy som začal starostlivo skúmať mená všetkých výrobkov týchto nečistých
      produktov vo verejnom kultúrnom živote. Výsledkom bol môj stále horší postoj k Židom. Mohol som sa tomuto pocitu tisíckrát vzpierať, závery musel urobiť rozum. Nemožno poprieť fakt, že deväť desatín celej literárnej špiny, umeleckého gýča a divadelných hlúpostí išlo na vrub národa, ktorý predstavuje ani nie jednu stotinu všetkých obyvateľov na zemi. Bolo to jednoducho tak. Taktiež som začal skúmať svoju milú „svetovú tlač" z tohoto hľadiska. Čím bola sonda hlbšia, tým viac sa môj niekdajší obdiv zmenšoval. Štýl bol stále neznesiteľnejší, musel som odmietnuť plytký obsah, objektivita výkladu sa mi zdala viac Iživá než poctivá a pravdivá, ale autormi boli Židia.
      Tisíce vecí, ktoré som skôr sotva videl sa mi teraz zdali pozoruhodnými, iné zasa, ktoré mi kedysi dali podnet k premýšľaniu, som sa naučil chápať a rozumieť im. Liberálne zmýšľanie tejto tlače som tiež videl v inom svetle, vybraný tón odpovedí na útoky a ich umlčovanie sa mi teraz javí ako šikovný a súčasne podlý trik. Zanietene písané kritiky boli určené vždy židovskému autorovi a odmietnutie bolo určené vždy len Nemcovi. Tiché podpichovanie proti Wilhelmovi II. sa vyznačovalo metodickou vytrvalosťou rovnako ako odporúčanie francúzskej kultúry a civilizácie. Gýčovitý
      obsah novely sa v mojich očiach stal neslušnosťou a z reči som počul tóny cudzieho národa. Zmyslom toho všetkého však bolo škodiť nemectvu a to tak jasne, že to mohlo byť len zámerné.
  • Joshua

    Desura keys

    Battlepaths: 389WH-BL87E-I2KXF-G99D2-X1D2R
    Little Trus Man: HOYMI-OH4W1-WDWRW-V1U6G-HDHVO
    Pressured: G1P92-NHYMQ-7KTGC-ZS9RZ-ORMKD
    Ice Cream Surfer : G1Y6X-DAKXY-AIMZM-3NTCT-V25HM
    Porradaria Upgrade: G1XIK-O6TF4-6FLLL-Z08JF-M4A7M
    Voyager: 04DGR-HL2V5-Q97OM-VIN23-BSR66
  • Joshua

    Desura keys

    Crystal Story II: H3UDN-DEDHJ-US6LF-V8U4O-ECJ9I
    The Race for the White House: QKH2O-NOVIT-SE37C-8RZQ8-R8UQW
    Crazy Belts: 5IRJK-DGYW4-51KKX-QJY8N-J8JGV
    Plith : 5457P-J5ATB-UWSED-W92NZ-C7QZB
    CAFE 0 ~The Drowned Mermaid~ DELUXE: DWTLU-SQWNG-EIFL2-G36D2-5NUWM
    Instant Dungeon!: AHZBK-KO596-CQS3O-EMGA9-BIDO0
    Chester: L0ERS-5NHYD-404EW-PF7M9-P6GSS
    Words for Evil : I4GW7-S4IYP-4SUB4-N1D9T-9J0J7
    • chuj1337 *7*
  • KC: D Alpha!

    Alpha, alpha, alpha! https://www.youtube.com/watch?v=bhfcRqpAETM
    • Radši natočte péčko s tou brunetou.
    • Mají před sebou ještě hodně dlouhou cestu, aby to bylo koukatelné. Obávám se ale, že do té doby je to přestane bavit. Tohle je hodně špatnej začátek.
    • ucho
      Pěkní matlalové, že neumějí napsat ani název na Youtube bez chyby. Někdo holt nedával pozor ve škole :)
      • Pokud máš na mysli "gejmcast" tak to vypadá jako název pořadu, nikoliv jako gram. chyba...
        • ucho
          ne, narážím na "2 Minutovka", která je navíc dlouhá spíš minutu...
          • nekromant33
            Minutový sestřih z druhého dílu pořadu Gejmcast.
            • takze cesky stejne blbe... ma to bejt 2., pak to ma ucho spravne cist, kdyz to nejde *5*
  • Nintendo spojilo síly s Playboyem, který na svých oficiálních stránkách nahodil fotky na motivy titulu Bayonetta 2.

    Co to je za trolling,bleskař něco hulil nebo tak? *10* *10*
    • bayonetta je mnohem hezčí
  • Nintendo spojilo síly s Playboyem, který na svých oficiálních stránkách nahodil fotky na motivy titulu Bayonetta 2.

    Americký sen - drsný animovaný film o americké centrální bance :-)
    • braveman
      Dřív nebo později se to stát muselo *7*
      Zůstal mi ve schránce předešlý odkaz (na studijní materiál). Tímto se velice omlouvám, odkaz je opraven.
  • Thorar

    Nintendo spojilo síly s Playboyem, který na svých oficiálních stránkách nahodil fotky na motivy titulu Bayonetta 2.

    Menší chyba v odkazu :-D ale video je to pěkné...
    • braveman
      Díky za upozornění.
  • GTA 5 PC

    Kdy že to má teda vyjít? Teď v listopadu někdy?
    • Miserius
      Konec ledna 2015
  • The Golden Joystick Awards 2014 zná své vítěze ve všech kategoriích. Cenu za nejlepší hru roku si odneslo Dark Souls II.

    Ještě bych dodal že platformou roku se stal Steam. Druhý rok za sebou. PC master race *1*
  • Mám klíč od originálky BF3. Neměl by někdo zájem vyměnit? Vyměním tento klíč za jiný klíč. Můžete dávat návrhy. *15*
    • lol
    • davskal
      Vyměnim za pytel sr@ček.
      • To se mi zdá málo. *15*
        • SalemCZ
          myslim si že když se dohodnete tak přidá i ještě jeden
          • Tento zdanlivý boj medzi*4**4**4**4**4**4**4* sionistami a liberálnymi Židmi mi bol veľmi skoro protivný. Bol predsa nskr*4*z nepravdivý, teda klamársky a tiež sa málo hodil k hlásaniu mravnej výšky a čistoty tohotonár*4*oda. Táto morálna a iná čistota tohoto národa vôbec bola vecou sama o sebe. Že sa nejednlo o i*4*jakých milovníkov vody, to bolo vidieť už na ich zovňajšku, i keď človek prižmúril obidve oči.*4* Neskoršie mi bolo niekedy zle zo zápachu týchto nositeľov kaftanov. K tomu musíme ete priráta*4*ť ich špinavé oblečenie a málo hrdinský prejav. To všetko nemohlo pôsobiť príťažlivo,vek m*4*usel byť zhnusený, ak okrem telesnej nečistoty objavil odrazu morálnu špinu tohoto v yvolen*4*ého národa. Za krátky čas som pomaly o ničom inom toľko nepremýšľal ako o druhu činn*4*osti Židov v určitých oblastiach. Nebolo neporiadku v nijakej forme, žiadna nehanebnedov še*4*tkým v kultúrnom živote, na ktorej by sa nepodieľal aspoň jeden Žid. Aj keď sa zarezalo d o tak*4*éhoto nádoru opatrne, našiel sa Židáčik ako červ v hnijúcom tele, často úplne oslnený ná hm sv*4*etlom. Bolo to ťažké obvinenie, ktoré si získali v mojich očiach Židia, keď som spoznich č inn*4*osť v tlači, umení, literatúre a divadle. Teraz už nemohlo pomôcť žiadne hĺbavé uisťov anietačilo*4* si preštudovať plagáty, ktoré niesli mená duševných tvorcov týchto hrozných filmových a divadelných zlátanín, ktoré tu boli vychvaľované, aby sa človek na dlhšiu dobu zatvrdil. Bol to mor, duchovný mor, horší než kedysi čierna smrť, ktorou bol národ infikovaný. A aké množstvo tohto jedu sa vyrábalo a šírilo!
            Prirodzene, čím je duševná a kultúrna úroveň takéhoto výrobcu umenia nižšia, tým neobmedzenejšia je jeho plodnosť, až taký chlapík začne vŕtať svoj zmysel pre neporiadok ako katapult ostatným ľuďom do tváre. Pritom ešte v neobmedzenom počte. Pomyslime si len, že príroda na jedného Goetheho vsadí do kožucha ľudstva desaťtisíc takýchto výrobcov mazanín, ktorí potom ako bacilonosiči najhoršieho druhu otravujú ľudstvo.Bolo to hrozné, ale nedalo sa prehliadnuť, že práve Žid bol vybraný prírodou na túto úlohu vo veľmi bohatom množstve. Musí sa jeho vyvolenie hľadať práve v tom? Vtedy som začal starostlivo skúmať mená všetkých výrobkov týchto nečistých
            produktov vo verejnom kultúrnom živote. Výsledkom bol môj stále horší postoj k Židom. Mohol som sa tomuto pocitu tisíckrát vzpierať, závery musel urobiť rozum. Nemožno poprieť fakt, že deväť desatín celej literárnej špiny, umeleckého gýča a divadelných hlúpostí išlo na vrub národa, ktorý predstavuje ani nie jednu stotinu všetkých obyvateľov na zemi. Bolo to jednoducho tak. Taktiež som začal skúmať svoju milú „svetovú tlač" z tohoto hľadiska. Čím bola sonda hlbšia, tým viac sa môj niekdajší obdiv zmenšoval. Štýl bol stále neznesiteľnejší, musel som odmietnuť plytký obsah, objektivita výkladu sa mi zdala viac Iživá než poctivá a pravdivá, ale autormi boli Židia.
            Tisíce vecí, ktoré som skôr sotva videl sa mi teraz zdali pozoruhodnými, iné zasa, ktoré mi kedysi dali podnet k premýšľaniu, som sa naučil chápať a rozumieť im. Liberálne zmýšľanie tejto tlače som tiež videl v inom svetle, vybraný tón odpovedí na útoky a ich umlčovanie sa mi teraz javí ako šikovný a súčasne podlý trik. Zanietene písané kritiky boli určené vždy židovskému autorovi a odmietnutie bolo určené vždy len Nemcovi. Tiché podpichovanie proti Wilhelmovi II. sa vyznačovalo metodickou vytrvalosťou rovnako ako odporúčanie francúzskej kultúry a civilizácie. Gýčovitý
            obsah novely sa v mojich očiach stal neslušnosťou a z reči som počul tóny cudzieho národa. Zmyslom toho všetkého však bolo škodiť nemectvu a to tak jasne, že to mohlo byť len zámerné.
          • Asi radši ten klíč dám kamarádovi, aby mohl hrát se mnou, ale je to trochu noob. :) *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit