Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomalu se stmiva zachvilu du na to. Z lekacek strach nemam, su silnejsi povaha takze se na ne vylozene tesim. Uz aby se setmelo:-)
    • duležite je taky to aby ten kdo to hraje mel dostatečne zatemnelej mozek
      • ty si v tom pripade musis u hry primo rochnit *3*
    • uz je dostatocna tma, ja zapinam :D
      • Hanzales
        Po dlouhé době hra, kde vypínám i lampičku, prostě když ve hře zhasne, tak si fakt nevidím ani na ten nos :D
  • Mato1987
    Hah tak ešte včera večer sa tu pridala ďalšia recenzia? Vy teda ale chŕlite tie recenzie ako na bežiacom páse, no po prečítaní samotnej recenzie som dostal obrovskú chuť si hru skutočne aj kúpiť a zahrať avšak niektorí recenzenti, väčšinou tí zahraniční písali o potrebe hrať hru s gamepadom, ževraj je to viacej inuitívnejšie ako hrať s myškou a klávesnicou, preto sa chcem niekoho spýtať ako sa to hraje na PC klasicky na kombe myška a klávesnica?
    • Luke
      Hrál jsem primárně na myši/klávesnici a bylo to OK (musíš si zvyknout, že nabídky zavíráš stiskem "R"), jen na hackovací minihru (pro ty, co hráli: na modrou) jsem zapínal gamepad, protože mi subjektivně přišlo, že se s ním rychleji splní.
      • C-BEAM
        tie minihry sú jedna z mála vecí ktoré mi tam hodne vadia, sú neskutočne samoúčelné, nerozumiem tej móde hlúpych minihier. To tam mohli dať rovno ako minihru tetris, dostante sa na level 10 a otvorime vám dvere...
        • zrovna v tejto hre maju minihry konecne aj svoj zmysel, ked sa ponahlas natukat kod, pretoze kazdu chvilu ti za chrbatom moze vyskocit Alien, ma svone caro ;)
          • C-BEAM
            veď píšem, že sú samoúčelné. Keby tam dali tetris bolo by to to isté ale aspoň trochu zábavné. Mám rád veci ktoré majú presný účel a logiku ... naháňať nejaké "plošinky" po obrazovke je nezmysel. Táto hra si zaslúži trochu dospelejší prístup.
            • Hanzales
              Já si myslím, že veškeré ty mini hry a komba kláves jsou nastaveny tak, aby si je hráč časem osvojil a myslel si, že je bezpečně zná. Ó jak to najednou zapomene svižně provést jako obvykle, když ty smyčce začnou najednou šílet :)
          • Hanzales
            Já "ťukal" minihru z pod stolu a pořád jsem u toho koukal, vlevovpravovlevovpravo
      • Mato1987
        Díky moc za podrobné info, hru si teda určite v dohľadnej dobe zaobstarám :)
    • mam xbox gamepad a najprv som to skusal s nim, ale rozhliadanie sa packami je strasne otrvane a pomale, tak ho odlozil a hram klvesa + mys a je to podla mna lepsie.
    • Hanzales
      Já beru pad do ruky jen na hry jako Dark souls, nebo Assasin creed (Mordor teď posledně) ale u FPS spíš preferuju tu myš a klávesnici. Je fajn se rychle ohlédnout za záda na strop a v téhle hře se třeba rozhlížet na všechny strany pořád :) A hraje se to s myší fajn. Taky není třeba mačkat stále nějaké komba atp. ale někomu se to s padem může hrát lépe i tak. Obvzláště pokud už má něco s padem nahráno (Killzony atp.) Nicméně osobně preferuji jen spíše pro ty 3rd person hry, nebo hry kde je třeba mačkat komba (Batman, Sleeping Dogs atd.) K otázce tedy, hraje se to velmi dobře a pohyb postavy je taky celkem dobře zmáknutý, působí to pěkně věrohodně i s tou myškou a prudšími pohyby.
      • ja beru pad do ruky ke vsemu, u ceho vylozene nemusim mit mys/kb = FPS multak na PC, necitim naprosto zadny omezeni pokud se nemusim rovnat s nekym na mysi kde nemam narok :) prijde mi to uplne prirozeny. Kazdopadle podle chuti kazdeho..
        • Hanzales
          Jak říkáš. Nejsem z těch, kteří by chtěli někomu vnucovat to či ono, jen protože se to tak zrovna mně hraje lépe :) Musím taky přiznat, že když jsem hrál třeba ten Killzone s padem, tak mi přišel ten pohyb postavy tak nějak přirozenější a občas taky padl i nějaký ten rychlejší headshot. Nejlepší je možnost regulovat rychlost té chůze.Tohle bohužel na PC podporuje jen málo her, namátkou kombinaci joysticku a kláves podporuje třeba Dead Space3, kde jde tou páčkou na té G13 regulovat i rychlost chůze jako na gamepadu.
          Určitě tak trochu závidím, pokud má někdo doma ten projektor (nebo 3) a hraje z gauče s tím padem v ruce klidně. To pak o tom žádná :)
      • Mato1987
        To som potreboval počuť, počkám si teda na nejakú výraznejšiu zľavu a pôjdem do toho, vďaka za info. *3*
    • u padu mas i vybrace a prijde mi to pohodlnejsi (kdyz uz teda mas neco nahran), verim ze uplnej novacek na padu muze trpet. Pro me u tehdle typu her jasna volba v mnoha ohledech. Po Xdesitkach ne li stovkach hodin v FPSkach na skatuli uz to clovek vubec nevnima a oceni pohodlnost u 55" TV potme v gauci :P Vibrace to pekne dokresli. Proste super kardio cviceni :D
      • tak hdmi ma dnes jiz naprosto kazda graficka karta, takze na televizi muze hrat naprosto kazdy PC hrac, tedy pokud ji vlastni *2*
      • Mato1987
        No nie som úplny nováčik, mám nejakých tých zopár stoviek hodín nahratých na ps3 dualshocku a na pc hrajem fifu na x360 gamepade, takže hovoríš, že by to nemal byť problém? Tak potom v tom prípade si hru teda objednám a skúsim aké to je, dík za podrobné info.
    • Taronyu
      Úplne v pohode. Zo začiatku trošku problém s tými kombináciami tlačidiel pri otváraní dverí, ale po chvíľke už to šlo samo. A to hrám na šípkach namiesto wsad :D
      • Mato1987
        Hah ja tiež hrám všetky PC hry na šípkach, to už odmalička, ten zvyk od wolfensteina 3D mi ostal dodnes *15*
        • Hanzales
          Já hrál od počátků zase na numpadu (více tlačítek pokupě a dalších hafo pro malíček) :) U WSAD mi vždycky vadilo trošku to posunuté rozložení kláves a pro mně krkolomnější mačkání ctrl, nebo trefování se do "H" "B" "J", ale časem jsem si zvykl díky pár hrám i na to WSAD. Nakonec jsem od kámoše dostal Logitech G13 a s tím se teda zatím hraje nejluxusněji. Dá se to pak použít i do gauče, ale s myší je pak vždycky trochu problém a třeba např. přimontovat tvrdší podložku na stehno :)
          • Mato1987
            u mňa bol problém pri skákani s medzerníkom, vždy som mal problém ľavou rukou palcom mačkať medzerník, proste mi to pripadalo krkolomné a tak som sa radšej hral všetky pc hry, z toho väčšinou strielačky na šípkach :)
    • tím intuitivnějším ovládáním myslí asi to, že je to trochu složitější než myš+kláveska. To je to samý jako střílečky, taky tak jednoduše nezamíříte a svým způsobem je to i realnější ale taky občas ubijející.
      • Mato1987
        Hej mieriť s tými analogovými páčkami je niekedy naozaj útrapa.
  • R-BLOG
    Jasná koupě.
    • Souhlas, já to koupil na thepiratebay.se, což je asi nejlevnější e-shop s hrami.
  • Jak je tedy řešená AI vetřelce, jsou to skripty a spawnuje se nebo ho ovládá AI, v tom prípade jak kvalitní ta AI je?
    vesmirni lod je linearni koridor nebo ma vicemene oterveny dizajn?
    • Asharak
      Je řešená nascriptovanou AI. *7*
      • KIMCID
        boha jeho -je to hra!
        • Asharak
          Aha?
    • neptej se na voloviny
  • Nejlepší herní adaptace byla stejně Aliens arcade, kde jste mohl hrát za blonďatou Ryplejovou anebo zrzka Hickse.
  • Dobrá recenze, díky.
  • Uzasna recenzia. Chvalim. A co sa hry tyka, zalezi ako komu zaner sedi. Ja mam survival horor rad, alien je srdcovka - jasna kupa.
  • 9/10? No, tak to bude asi fakt pecka. I když, games... *7* Každopádně do toho jdu tak jako tak, pořádnej horor tu nebyl od první Amnesie. Outlast a druhá Amnesie ušly, ale už to nebylo zkrátka ono. Momentálně se těším i na Routine a SOMU.
    • Teda spojovat Outlast a druhou Amnesii... Druhá Amnesia (Machine For Pigs) byl odpad, kdy člověk jen šel vpřed a občas potkal prase, bát se u toho opravdu nešlo. První Amnesia byla výborná, ale Outlast je podle mě ještě lepší. V Alien Isolation je perfektní atmosféra, ale otázka zda to vydrží do konce, zatím jsem hrál cca 3 hodiny - čím víckrát mě Alien zabil, tím méně se ho bojím. Jinak víc jsem se bál u originálního Aliens vs. Predator z roku 1999 (hlavně před patchem, kdy neexistovaly žádné savy v průběhu mise) a hodně mě vystrašilo i několik misí v (pro mě) nejlepší PC hře historie - Thief z roku 1998.
    • Dr.FlyHack
      A na Evil with in se netěšíš ???
      • Těším, ale to je akční survival horor. V mém předešlém příspěvku jsem vyjmenovával hororové adventury.
  • Lidi jak je to s obtížností? Má cenu to rozehrát na hard? Nepodvádí pak AI?
    • Já jedu od začátku na easy a i tak mě vetřelec hned krásně vidí a prohání...
  • Povedená recenze která mě jen utvrdila v přesvědčení že tohle není nic pro mě. Nejsem strašpytel ale samotný koncept na kterém hra staví není můj šálek kávy. Vetřelec není nesmrtelný. Když si poradila a dokázala přežít malá Newt sama na planetě kde byla královna a halda jejich potomků tak já se nebudu hodiny třást a prchat před jedním jen proto že tvůrcům se to tak hodí do krámu.
    Děkuji nechci, ostatním přeju příjemný herní zážitek.
    • rvát do Aliens královnu byla hodně velká chyba.
      • mě by zajímalo za co ty mínusy? Alien: Isolation čerpá z Vetřelce od Scotta. A tam byl prezentován jako Xenomorph. To až Cameron ho degradoval na hloupý hmyz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší