Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ross
    Návrat ke starým dobrým časům. Stejně to je beztak náročné jak prase, takže to kompy s win 95 ani nerozjedou. *12*
  • MickeyMutant
    Většina stromů vypadá jako kulisy pro besídku zvláštní školy vyrobené žáky. Je smutné, že ve firmě nikdo neví, jak vypadá takový smrk a je škoda, že nedokážou zaplatit člověka, který by ho dokázal vymodelovat. Ve zkratce - stromy jsou nerealistický a zfušovaný. Štyry body dolu.
  • Keyz
    Ta grafika opravdu není atraktivní ani přehledná. *11*

    Snad po náloži čarokrásných her máte domluvenou recenzi Grimrocku 2 předem. Nevím jestli čím delší čekání = zaručeně kvalita. Viz Wasteland 2. Po takového době, to bude asi rozebráno do posledního písmena kódu hry.
    • solomon.short
      u grimrocku 2 bych se o kvalitu asi nebal... pokud se nekomu libil prvni dil, se dvojkou nesahne vedle a vice versa
  • Jack1947
    I když hra není můj šálek kávy, recenze od této redaktorky tady/v Levelu se vždycky dobře čtou.
    • Dogkiller
      Jo, zhruba stejně dobře jako tvoje příspěvky.
      • Jack1947
        No ty máš co říkat, hlavně že umíš rychle klikat no. Já to myslím vážně zase obracíme smysl věty ee.
        • Jeste ze te tu mame, Jacku. Takhle po ranu si cist ty tvoje vyplody je fakt luxusni na nastartovani dne :D
  • to vypada hur nez moje pr*el
    • A to už je teda co říct..
  • Tak oni se dělají už i 8bitové strategie? Co bude příště, 8bitové závodní hry? *6*
    • GlaDOS
      http://driftstage.tumblr.com/
      • Na tohle se zrovna brutalne tesim. Prijde mi to jako kombinace Lotus Challenge a starych Ridge Raceru. Bomba!
    • La_Furia_Roja
      Příště bude osmibitový simulátor kamene.
      • species
        ty si delas srandu, ale uz tu mame simulator kozy

        edit - a dokonce i hory, takze imo ke kameni nemame daleko *1*
        • https://www.indiegogo.com/projects/rock-simulator-2014
    • A co takový 8bitový filmy pro dospělé... *8*
    • species
      souhlas, tomu snad chybi uz jen 900p 30fps lock open world adventury... oh wait
  • imo hrát neco takoveho je rouhání

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit