Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • irdzi
    yes ... musím se přidat - ta hloupá hlučná reklama(doteď nevím na co přesně je) než jsem se z mailu dostal na tenhle článek vyjela 3x a absolutně mě neuklidní myšlenka že by to mělo skočit jenom "občas" ... co to má bejt občas? jednou za minutu nebo jednou denně? ... fu ... nikdy jsem addblock neměl, ale díky tomu že minimálně mail na tiscali používám tak asi není zbytí ....nebo po hooodně letech změnit mail:(
    Omlouvám se ale jemně jsem se nas ... rozčílil:)
  • Pokud by tu reklamy byly řešeny inteligentně, třebas decentním proužkem po straně stránky, tak aby neobtěžovali, vůbec by mi nevadily. Ale tyhle vlezlé "pop-up reklamy" nejsem ochoten překousnout. Z čehož mi vyplývá jediná možnost, mít zaplý adblock a nechat se obtěžovat tím ošklivým "výhružným" žlutým proužkem dole .... opět ... "otravným pop-up proužkem".
    • sry, mělo být jako reakce pod diskusi o zdejší reklamě
      • ucho vi jak ho schovat, mu napis
  • polaček je takovej fešák, myslím že by se uživil i v televizi nebo u filmu, nebo na YT, nebo by mohl delat do mody
    • imo dobrovsky by se taky uživil u filmu ale musel by hrát roli nejakeho záporaka, tak doufejme že mu daji alespon hlavni roli a dabing v deliverance kingdom come, byl by to krásny česky easter egg.
  • Omlouvam se, nestihl jsem se zeptat ve FC, ale je pro nas, Drdofily, nejaka sance, ze se jeho vsemocna pupkovost objevi v nekterem z blizkych FC?
    • Mato1987
      ano, pozvite drdu, rybku a vávru do jedného spoločného fc, dajte im každému pre istotu aj boxerské rukavice v prípade, že by sa na niečom nezhodli.
      • MickeyMutant
        Boxerské rukavice ne, to by bylo úplně mimo jejich specializaci. Ponechal bych jim jejich vlastní bonusy. Vávra má tradiční warcry a pekelného miniona, Drda nutriční sumo výcvik a Rybka strategickou valašku.
        • Mato1987
          HAHAHAHAHHA *1* *15*
      • Dogkiller
        Pozvat Jacka, GGG, Veskoslava + další dva podobné mamrdy a nechat je tam o samotě. To by byl panečku Fight Club! *2*
        • Ronox
          Tak by potichu o samotě seděli a drželi hubu.
        • Mato1987
          ešte k nim pripočítaj ucho, helomítkohe a dvoch slovákov marcel.goc a niceguy.ru či ako si to nadávajú :D
  • conflig
    A mam toho už po krk.. Nastavil jsem si addblock dokud tady budou ty uřvaný reklamy.. už sem kvůli něm dostal málem infarkt a mám protržené bubínky..
    • Jak jsem adblock jednoduse vypnul abych podporil tyhle stranky, tak jednosuse jsem ho opet zapnul. Jako vseho moc skodi, je mi to lito ale u me uz mate smulu, neminim kvuli vasemu zisku ohluchnout *16*
    • Hlavně že před měsícem v podcastu slibovali, že reklama vyskočí jednou denně a bude defaultně bez zvuku...Pěkný sradčky. Mám vztek.
    • Jojo, už to tady vypadá s těma reklamama jako na starém hrej. Adblock zapnutý, už jste to hodně přehnali...
    • To ja uz nad tiscali zlomil hul davno. Blokuju uplne vescko (i reklamu ve videach). Komplet.

      Jako pokad si hosi neuvedomi jak ma internetova reklama vypadat, neprobudi se z toho 90'satkoveho vlhkeho snu kdy ti zaprcaj celou obrazovku urvane reklamy tak proste smula.

      Sem clovek vleze z neosetreneho prohlizece tak ho slehne o zem.
      Bych se stydel vubec nekoho na tenhle veb odkazat, o kom vim ze neblokuje, aby si precet nejakej clanek nebo kouknul recenzi.

      Ostuda.
    • Souhlas. Podobny retardovane udelany reklamy jsou srani na hlavu zdejsim uzivatelum. Chapu, reklamy games potrebuje, ale trochu decentne ku*va ne ?
    • species
      Docela sranda je ze ja o zadny reklame ani nevedel, sem si musel ten adblock vypnout abych vubec videl jak az moc je otravna.

      A ano, je.
      • Jack1947
        Mám sice Games rád ale reklamy jsou holt obtěžujíví a nechci je.
        • conflig
          mně reklamy nějak zvlášť nevadí dokonce bych přežil i tu retar**ovanou rotující krychli, ale tohle už je přes čáru..
          • Víte, že tenhle web nežije jenom z vaší dobrý vůle, že jo? Zaplaťte si předplatný a nebo si nestěžujte na reklamy, proboha... *7*
            • hele je tu tisíc webu co sou zdarma a sou realně lepší,,, sem chodim z nostalgie protoze to je česky... takže je absolutně nerealný abych zato cokoli zaplatil, nic vyloučenějšího neni, to by ten web musel vypadat HODNĚ JINAK než ted... todle je lepsi prumer kerýho se na webu válej zdarma gigabajty, sry kluci :X nevim co si představujete, ale je to hodně naivní, zpoplatnovat neco, co je jinde zdarma.
            • On si tu ale skoro nikdo nestěžuje na existenci reklam jako takových. Drtivé většině lidí tu vadí, že v PC máš nastavenou určitou pro tebe přijatelnou hlasitost zvuku (na písničky, youtube videa, filmy, prostě všechno) řekněme na 50 decibelů, ale reklama ti přitom začne vyřvávat třeba víc jak 80 decibelů. Což je prostě neakceptovatelná prasárna.
            • Nechcem byt zly ale je este tretia volba s ktoru asi jaksi mnohy suvereni nerataju - prestat navstevovat dany web. Potom sa strasne divia kde to prestrelili a co sa deje.
    • Draken69CZ
      Já to beru jako postřehovou hru, rychle najít křížek :D
    • A teď si vezmi, že zapnu počítač, naklikám 10 webů, aby se přednačetli, z jednoho začnou řvát reklamy a než dohledám odkud či ztlumím zvuk, tak se mi vedle vzbudí dítě a díky v tomto případě tiscali můžu vypnout pc a znovu začít uspávat... grrr *16*
      • na chrome ti to uz ukazuje reproduktor v zalozke :D
        • Kedaro
          Později na reproduktor půjde kliknout pro ztlumení karty.
          • Mě nevadí reklamy na Games, dokonce je to jediná stránka kde mám vypnutý Adblock, ale mohl bych podat návrh, aby se pouštěly defaultně bez zvuku? Pokud mě reklama zaujme, tak si ho zapnu. Ale jak se tu už řešilo, člověk má puštěnou hudbu třeba a ještě mu do toho začnou řvát nevkusné reklamy. A sice si pamatuji že byla nějaká redaktorka Terka a Šmoulové, ale už nevím k čemu to bylo, takže bez efektu jestli se zvukem bo bez, jen to obtěžuje.
          • solomon.short
            to uz jde v bete ted...
      • conflig
        a co teprv, když máš na uších sluchátka a v ruce sklenici z vodou..
        • nebo horky kafe...
    • Dogkiller
      Máš recht. Moje nové motto zní: "Bez adblocku na Games nelez."
  • Jack1947
    Špatnej FC rozhodně nebyl, témat nebylo tolik ale probralo se toho celkem dost hlavně co se týče Aliena ale do budoucích FC by to chtělo hosta no (já vím, že to je těžké) nebo možná jen se toho přes týden tolik neudálo. Nevím jinak super. *3*
  • to je tak tezke napsat do toho blbeho clanku k tomu videu link ?

    https://i.imgur.com/zdor7e1.png
    • celoush
      http://store.steampowered.com/curator/6866870-Games_cz/
  • kdyz uz kickstarter, tak tohle
    https://www.kickstarter.com/projects/191095869/reflex
    • quake 3.5?
  • Cekal jsem ze Pavel bude Aliena vic chvalit kdyz tomu dal devitku .A me teda prisel zacatek hry presne takovej jakej ma byt klidnej a postupne a hlavne pomalu houstnout atmosfera . Pro me po 4 hodinach neskutecna pecka a ai neni opravdu dementni jak v dnesnich stealth mainstream hrach hraju teda na hard. Kdybych mohl tak si vezmu dneska v praci volno :-D zadelam okna a dam si mensi nolife :-D
    • A jak se ho Lukáš ptal zda má zkusit Ethana Cartera a Pavel že to nemá ani cenu. V recenzi dal hře 7/10 :)
  • Keyz
    To by bylo zajímavé ten námět jako alien isolation s predátorem v otevřeném prostoru. Jen by možná byl problém, že predátor má vidět podle tepla a vůbec má mít skvělý zrak. Ve filmu s Arndoldem, také danou jednotku celou dobu pozoroval.
    • species
      Si zahraj AvP.

      Nevim sice jak by ty hry obstaly dneska, precijen uz maji par let, ale hra na predatora tam byla luxusni ;)
      • Keyz
        Jo, tam to bylo na danou dobu super.
    • ...a prohral.
      • yenda1
        lidský mozek = nejnebezpečnější zbraň, pro okolí i majitele, v naší soustavě i blízkém vesmíru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit