Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych poprosit jestli games.cz může něco dělat s tou reklamou, bylo řečeno ve Fight Clubu že by měla jet jen jednou za den a já ji tam mám klidně 10x denně na celý displej a řve to jako prase!!!!!!!!!!
    • nainstaluj si plugin adblock, jen pro všechny známé prohlížeče, blokuje veškerou reklamu, uvidíš jak se ti celkově zrychlí internet!
    • U spousty prohlížečů funguje velmi jednoduché řešení. :)
  • Nj, ja budem niekde na ceste z prace ked to zacne, ale uvidim aka bude cesta a mozno este nejaku cast stihnem aj live :)
  • wauuuu, ta statistika + rozčlenění podcastu je skvela vec .. diky za ni
  • To vypadá na docela slibné složení diskutujících, aby byl "expendables" tým kompletní tak zbývá pouze Vasek Rybář, ale ten je pokud dobře vím někde v américe.
    • s.hih
      ještě Fuka chybí, píšu si nepřítomen
  • Chim
    Živý přenos asi nestíhám, ale záznam si s touhle sestavou vychutnám.

    Jo a velká gratulace k druhé stovce.
  • Jinak je škoda, že na konci nebude komplexní shrnutí fight clubu od prvního dílu do dneška pohledem Františka Fuky *15*
  • Snad to pojede dlouho aby to nebylo jak v ČT kde pozvou 10 hostů a každý řekne jednu větu. Doneste zásoby chlastu,žrádla a rezervujte si hajzl. Pak to bude dobrý :)
    • Anebo se nejdřív ožrat, nažrat a skočit si na hajzl a pak to rozjet! *15*
  • frag.ment
    Ten čas je ale fakt na prd, protože jsem v práci až min. do pěti, ach jo... Bude to po live hned na Youtubu? Že bych se večer mrknul..
    • Asi to bude jako vždy. Tedy záznam na YT
  • Drda!!! Doufám v pořádný jubilejno *14*
  • Mato1987
    No Rybka no fun :( ale aspoň tam bude Vávra.
    Škoda, že ste si nepozvali aj Codra alebo Fridricha, ale tí sa asi teraz venujú inému odvetiu než sú hry
    • Ronox
      Lukáš to má trochu z ruky :D
      • Mato1987
        je mi to jasné, ale len tak na skok cez veľký čínsky múr by to zato aspoň raz stálo :D
    • rybka zaslouzi celej dil jen pro sebe

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit