Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemluvit s plnou hubou prosim, fuj. Jinak jsem se mrkl na vavru, zbytek nezajem ztratit 2 hodiny. Vavra nemele trapny fory- nesnazi se byt furt vtipnej. Je proste dobrej typek.
  • drda vsechno zmrda. Rusivej element.
  • Keyz
    Super díl. Jen, tak dál :)

    Jen bych pro příště více vychytal ten přesun lidí. Trvá to dlouho i když již jsou fyzicky ve stejné místnosti.
  • Nejlepší Fight Club. Fakt hodně dobrý. Nenudil jsem se ani vteřinu.
  • zoufala snaha zvýšit sledovanost instalovaním techhle attention whores. jinak p. Vavru respektuju
    • Chlape, chlape, jsi moc negativistický. Kritika je potřeba, ale ty na můj vkus kritizuješ příliš moc. *3*

      Právě že se tam vystřídalo hodně lidí bylo naprosto super. Až jsem se divil, že jsem po fakt těžkým dnu v práci vydržel koukat na úplně celé video.
      • mas pravdu pozitivní myslení mi moc nejde
      • Vždyť má pravdu. Já na to taky koukal kvůli Vávrovi, on jediný z těch lidí co tam byli něco sdělil. Jinak Farid nám vyprávěl o synovi jak hraje LittleBigPlanet, super teď už můžu klidně spát, Bulíř se rozpovídal o achievementech, nádhera, ještě že to vim, no a Drda nám trochu zahajloval, boží, bejt mi 15 let tak z toho mam asi Vánoce.
  • jeanczarny
    Tak jsem dokoukal i první půlhodinku, kterou jsem prošvihl. Dík za parádní podcast a gratulace k dvoustovce. Sleduju vás sice chvíli ale opravdu mne baví to, co tu tvoříte. Ať už fight club, (retro)gamesplaye nebo recenze..
    Jen mne mrzí, že zrovna na to výroční setkání budu pryč. Hrajeme Trouble in Terorist Town naživo a už jsem slíbil účast *9*
    • cr8gg
      dude, dovolil jsem si upravit tvuj "Vavra picture"... aby se hodil na timeline: http://postimg.org/image/dz5wrttal/ .. uz ho tam mam hrde uploadnutej :D great napad
      • jeanczarny
        Koukal jsem *3*
        Mě neděkuj, já jen ve fotošopu narychlo zplichtil co někdo(bohužel nevim kdo), napsal do chatu..úplně si to říkalo o zvěčnění..
        • cr8gg
          ultimate badass hlaska :D ...
  • TubewayArmy
    To je fakt smůla, jednou se nemůžu dívat a je to zrovna díl kde je Farid a Dan. Tak záznam bude muset stačit. A mimochodem, gratulace ke dvoustovce!
  • Chim
    Dobré to bylo. Palec hore *3*
  • Kedaro
    Už aby byla další stovka, speciál se velmi povedl a dobře jsem se bavil.
  • cr8gg
    http://postimg.org/image/dz5wrttal/ - vsichni na timeline :D ... thx JeanCzarny
    • boží

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit