Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nekterí lide maji skutečne co rict (pamatuju nektere članky od vavru nebo smejkiho) ale číst si blaboly vycucane z prstu by mne asi nebavilo. kdybych to mel k nečemu prirovnat tak je to jako číst si o jídle misto abych zašel do restaurace. proste koho baví hry nepotrebuje o nich cist
    • Vrook
      A číst tvoje komentáře je jako rozrážet si lebku kamenem.
    • Tesať do kameňa: "Koho baví hry nepotrebuje o nich číst" *1* *1* *1*
    • Jack1947
      No vidíš a tady máš ještě na to jídlo slevu, a to se vyplatí! *4*
  • martin.mares.984
    Moc fajn cislo a hlavne super pocteni! Rozhovor s Brianem Fargem me hodne potesil, kez by jich bylo v budoucnu na strankach LEVELu vic a vic. Pavla to evidentne bavi a hlavne je to exkluzivni material, coz je pro casopis jedine dobre. Dan Kremser to tentokrat o hrach na motivy LOTR sepsal pekne, jak je vzdycky pod palbou kritiky na Games, tak mi prijde, ze tenhle format mu sedne mnohem vic nez recenze a je to i ctivejsi. Kdyz jsme u toho cteni, tak at si kazdy kritzuje Lukase Grygara jak chce, ale i v tomhle cisle jeho clanky at uz recenze Aliena, Wasteland 2 nebo jukebox o Shadow of Mordor, porad dokazuji, ze od dob Andreje Anastasova a Martina Kalivody je to autor, ktery ma svuj specificky styl a nikdy nenapise plytky a nudny text (coz neznamena, ze clovek musi vzdycky s jeho pohledem na vec souhlasit).
    • Mohl bys to rozvést?Nedává mi to smysl jako souhrn.
    • Grygar pise dobre ak je to daco co ho bavi a ma k tomu vztah..ak dostane ale daco mimo je zaber ako napr. Evil Within tak je to povrchny odflaknuty necitalny maglajz..bez urazky...
  • Piggsy
    Dnes na mě doma čekaly dvě černé obálky, v jedné Level a ve druhé Score. Tak jsem je vzal a šel za kamarádem (oba jsme téměř třicátníci) na pokec a tak.
    Nejprve jsme otevřeli Score. Téměř na každé stránce jsme našli něco zajímavého, spoustu informací a kvalitních záběrů z her, pestré spektrum článků od novinek až po hardware, čtenářské recenze, soutěže a sem tam i nějaká sranda. Prostě pořád bylo o čem mluvit. *4*
    No a pak jsme rozbalili Level. Tak listujeme do půlky časopisu a pořád nic... Sterilní design bez špetky nápadu, stránky se spoustou prázdného bílého místa, fádní nadpisy, které od čtení spíše odradí než navnadí, konzole s PC pomíchané dohromady a to vše završeno trapným trollingem s názvem Pavlač.
    Kámoš se mě ptá, kolik jsem za to proboha dal, tak jsem ho uklidnil, že v rámci předplatného naštěstí jen necelých 85 Kč. *1*
    Ale jo, i tak si zase předplatím oba dva. Člověk jen musí ke každému časopisu přistupovat trochu jinak. Score stojí víc peněz a je to špička, která nemá konkurenci. Level stojí polovinu a coby příležitostné komorní počtení na záchodě v práci se taky občas sejde.
    Takže asi tak.. *5*
    • Máš právo na názor a respektuju ho. Já ti zase můžu říct, že SCORE bych nekoupil už za nic, protože pokud přečteš z celýho SCORE tak 10 stránek, tak to něco vypovídá a LEVEL prakticky vždy přečtu až na recenze celý. Osobně za ten rok a něco nepamatuju číslo LEVELu, který by mě nas*alo tak, jako to jediný číslo SCORE (nemluvě o těch dvou kilách za ten časák), který jsem koupil.
      • Jack1947
        S tímhle s tebou souhlasím. *3* Máš plus.
    • Nabuduce si vymysli daco vierohodnejsie...za A sa hentak 30tnik nesprava a za B ak hej tak jedine nejaky buzik s IQ hojdacieho konika a vtom pripade je Score jasna volba pre teba kedze je urcene pre 10-15 rocnych panicov rovnako ako replay
    • Piggsy
      Ano, je mi jasné, že se tady bude ve velkém mínusovat, protože se nacházím takříkajíc na "nepřátelské půdě." Přesto si stojím za tím co jsem napsal, protože je to čistě můj a kamarádův názor na věc. Takže si klidně mínusujte, urážejte, sere pes... *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
      • Jack1947
        Fakt? takže tě to nezajimá co. To je dobře samozřejmě právo na názor má každý ale pak ještě záleží na tom jak ho podá. Ty si to napsal tak - Mám rád víc SCORE, je to můj názor ale přesto jsem to potřeboval napsat, dospělejší čtení (LEVEL) mi tolik nevyhovuje mám radši více obrázků a barev. Tím ovšem nechci říct že LEVEL, je špatný jen mi nesedí ale aby jim to nebylo líto předplatím si ho ostatně - není konkurence a 2 časopisy to je dneska prd. Na to má přeci každý. *5*
    • nekromant33
      Tak jsem se právě rozhodl, že mě třicet nikdy nebude. Radši.
    • Jack1947
      Nesouhlas, si SCORe fanda.
  • Cosi
    Výborný článek o češtinách ve hrách.
  • Poprvé jsem přesedlal na elektronickou verzi a myslím, že u toho asi zůstanu. Je fajn, že jste starší čísla vypustili i jako pdf, protože číst něco v Publeru je holé utrpení. Také bych chtěl poděkovat Danu Vávrovi za skvělý článek o GamerGate. Stojím na jeho straně a co jsem tak prolézal internet, rozhodně nejsem sám. Je fajn vidět vývojáře, který se nebojí bojovat za (nejen) svou tvůrčí svobodu a který se nebojí pomatených hipsterských novinářů (Polygon, RPS atd.)
    • Já tam mám PDF znemožněno na stažení.Flowie to umí? http://i.minus.com/iNJUr7Fcsn7Vu.jpg
      Nebo, co ti vadí na publeru..
      • Nové číslo jako PDF bohužel nestáhneš, uvolňují tak až starší čísla. U každého staršího mám ikonku s PDF.

        Na Publeru mi vadí pomalost a špatné možnosti prohlížení.
        • Aha.Nevšiml jsem si.Díky.
  • Hnisavec
    Super teším sa, skočím si ešte dnes kúpiť do Tesca svoje 2. číslo, ak už bude na také to víkendové počteníčko *14*

    Akurát ma odrádza článok o Votrelcoch od Mr.Hlad...ten človek píše bludy i na csfd...to už viac by som bol zvedavý i na "yntelechtuálny" rozbor od Verbala....

    radšej by som si prečítal v tomto prípade názor Grygara, ten mi prišiel že sa vo Votrelcoch dosť vyzná....
  • Super číslo, jenom škoda, že není plakát Aliena, tak snad příště.:)
    • Asharak
      Naštěstí byl před pár měsici skvělý s alienem takže np *14*
    • Vrook
      Nebo plakát Tolkiena.
      • a facepalmem a nápisem "co jste to provedli??" *1*
        • TheGGG
          co provedli? Udělali z vyčpělé pohádky, snesitelné univerzum i pro lidi, kterým není 10 nebo 90 let.
        • Vrook
          Nebo záběr jak jeho vykopanou mrtvolu postupně gangbangujou tvůrci hry, hlavouni z Warner Bros. a Peter Jackson. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit