Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cryengine zase ukazuje svou silu,co se tyka prirody a krajiny,cryengine proste nema konkurenci,hra vypada suprove,alfa nealfa,az to dotahnou,bude to takovej ceskej star citizen ve stredoveku nebo kdy ze se to ma odehravat *14*
    • Ten LOD moc suprove nevypada, je to stejnej trapas jako dycky, kdyz ti v zornym poli zacnou doskakovat detaily ... a je to mimochodem jedna z veci, ktery mr tvurce rad kritizuje ...
      • Kdyz hodis detaily na very high, tak se dokreslovani znacne omezi.
        • Naivisto, detaily jsem mel na max.
      • necekane,kdyz je to alfa,to by jednoho fakt nenapadlo, ze budou objekty doskakovat a obcas nekde neco chybet,nebo treba blikat,fuck logic
        • No vis hosane, kdyz vemu libovolnej engine, klidne nejakej zcela free, sosnu si ho, a naflakam do nej jako totalni lajk modely ktery si zmastim trebas v blenderu, tak to bude zcela funkcni, nikde nic chybet nebude. Jiste, bude to mit spoustu dalsich nedostatku, ale graficky to bude zcela funkcni.

          A pokud jsem navic nekdo, kdo se rad(a jak uz tu nekdo zminil vejs, a ja zcela souhlasim, po pravu) opira do cizich vytvoru, tak bych si dal kua zalezet na tom, aby se z toho co vyplodim, byt jako alfu, posadili vsici naprdel.

          Podobny stadium bych jeste pochopil, pokud by si tvurce delal vlastni engine, ale prave to v tomto pripade neplati.
        • jasně s touto logikou mohli vydat alphu kde je jenom herní menu... zase na tom nepracujou tejden a vykreslování geometrie a textur je celkem klíčová věc
  • ten smysl pro detail a dizajn je neuveritelnej, je to sice trochu overkill, ale když to vyjde tak ostatni rpg-čka zalezou do kouta a budou se stydet

    nevíte jestli mužou fanoušci psát svoje questy a posílat jim to jako návrh? mne by to bavilo a delal bych to i zadarmo
    • Když jim ty questy napíšeš a naprogramuješ, možná se na to i podívaj. Napsat quest někam do wordu umí kdekdo. *1*
      • To bych se tvrdit neodvazoval, vzhledem k tomu jak je 90% Qstu totalne dmntnich.
    • no jestli tam mají questy typu "přines farmáři flétnu", tak by se jim asi nějaká pomoc hodila..
      • nj chtelo by to neco originalnejšího, treba že se za vesnici spawne 20 zombie a zautoči na vesnici a když to hráč neubraní tak pobijou všechny npc (nasledky jsem ješte nepromyslel)
    • KaloSaper
      To bohužel myslím, že není možný. Protože určitě mají daný příběh a questy, co se s tím pojí. A s vedlejšíma úkolama to bude podobný, protože musíš brát v potaz, že se to odehrává ve středověku, takže to všechno musí dávat smysl.
      • jasný, já bych nechtel psát hlavní príbehove questy jen takové vedlejšáky. a myslím že trochu odlehčení a nadsázky by te hre taky neuškodilo
  • Zdar, nechapu ze tenhle vocas ma na starost gameplay KC. Evidentne nepochopil, co je alfa a poslouchat 35min ty jeho strasne vtipny narazky je fakt pecka. Dobra z.rdovina. Co treba zminit neco o enginu, o sestave na jaky si to hral, rict v souhrnu o hre jako takovy a celkove tu hru prezentovat a ne mit k tomu radobyvtipnej komentar jak 10ti letej smrad kterej se smeje chybam v alfe? Jinak co se tyce samotny hry, tak se mi fakt zamlouva, neni to dalsi stejna p.covina kterych je fakt uz dost a po dlouhy dobe se tesim na hru. A i kdyz herni prumysl celkem sleduju,tak zadnej velkej gamer nejsem. Uz me to prestalo bavit par let zpatky. No, ale kazdopadne tvurci si hodne davaj zalezet na detailech, k tomu bude super pribeh, novej druh combat systemu,skvela a stylova stredoveka music (a to posloucham housik, dnb, flojdy,doors atd ) a hlavne opravdu stredoveka atmosfera tak jak to bylo (domy, hadry, zvyky atd) a ne s infantilnima drackama. Hre fandim a podotykam, ze nemam nic spolecnyho s nikym - nejsem zadna reklama (starej dobrej net kde se mohlo na foru psat uplne vsechno a kazdymu to bylo u prdele, dnes aby clovek jeste ujistoval ostatni ze neni reklama ).
    • KaloSaper
      Já se na Gamesplay vůbec nedívám a uvažuji i o tom, že se přestanu dívat i na FF. Protože už je toho na ně asi moc a tak po 45 min. pokaždý usínají a jenom se s nima třepu, aby to už zkončilo.

      EDIT: 1)To u konkurence zvládají dvouhodinové podcasty mnohem lěpe a i třeba po hodině a půl je Jarda schopný hodit do placu nějaký vtip a tím všechny povzdit.
      2) Kdyby si něco o tom předem něco přečet, jak to udělali na Hrej, tak ví, že na max. detaily to padá a nejde to potom třeba ani spustit bez editace konfiguračních souborů. A stejně to není na YT oc moznat, zvláště, když to vysílají v 720p.

      EDIT2 (snad už poslední): A hlavně: JE TO ALPHA! To znamená tísíc + 1 bug. To snad chápe každý.
      • Když je tady na games.cz nějaký gameplay zvlášť ještě s H. Olejníkem, tak se dozvím mnohem víc informací o hře, tj. o producentech, vývojářích, enginu.. jde tedy spíš o retro gamesplay. Každý, kdo to sleduje pravidelně na obou webech, musí uznat, že se to na games zlepšilo. U konkurence zase převažují informace o hře samotný, jak se hraje apod. Zvlášť, když hraje Tomus nebo Jarda. Zdeněk zase umí dobře řídit diskuzi a vůbec má dobrý vyjadřovací schopnosti a dobře se to poslouchá. Na druhou stranu třeba Vojta, nic osobního, ale poslouchat to, je někdy o uši...

        Jsem rád za oboje.
      • Hrejáci ta videa umí líp. To ostatně přiznali i gamesáci. Já sleduju obojí a každý mi dá trochu něco jinýho a obojí mě baví.
  • pavel byl nejakej podrazdenej, jak tam porad mlatil do klavesnice a mel ustipacne poznamky
  • Hra sa javí v skutku peknou grafikou, ale to je zatiaľ všetko. Fyzika a herne mechanizmy sú kdesi u ľadovca. Chápem, že je to alfa verzia, tak prečo to ukazovať verejnosti. Nech si to pekne dopečú a dovaria vo svojej kuchynke, pretože to kazí celkoví dojem z hry.
    Odkaz pre vývojárov : https://www.youtube.com/watch?v=vVMJTVjFy4g *4* pozor na ne...(bugy)
    • co to ku..va meles? *1*
  • Je to krásné, zvlášť ten les vypadá jak u nás na KOkořínsku. V podstatě z mého pohledu je to lépe a akurátněji zpracované než třeba The Vanishing of Ethan Carter. Těším se na tu vychytanou AI, protože zrovna tohle je v budoucnu věc na zlepšení. :) Já si však počkám do příštího roku na plnou verzi. Teď už to jen naplnit obsahem. :)
  • Morraw
    Live Stream s Danem

    https://www.youtube.com/watch?v=AZGlHc8JIhU
    • wenceslaus
      Luboooooš!
      • Sr_Lobo
        Ty vole Lubooooš byla fakt nekompromisne suprova zalezitost, celou dobu sem chcal smichy krev
        • Inkontinence a ještě krev v moči značí vážnou nemoc. Spěchej k lékaři.
  • Keyz
    Hru schválil i samotný velikán Karel Drda: http://imgur.com/OPPxt59 *15*
  • Koukam cenzor zase radil ...
    • Magister_Peditum
      Však se tady taky dohadovali, kde se to dá stáhnout. *15*
      • Sak se to da stahnout vsude kolem prece ... tvle to je jak kdybych se ptal, kde si mam dojit pro rohlik.
      • davidBray
        na steamu přece
  • hru se nepodařilo spustit ani po restartu steamu tak nevím?
    • Aktualizuj DirectX a drivery na grafiku, mně to pomohlo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit